Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 09.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Живи камъчетанови  
Автор 241O (минаващ)
Публикувано09.01.07 19:43



Преди време прочетох за тези "живи камъчета".ако някой знае от кде в София мога да си купя нека пише.когато попитам в цветарски магазин из центъра все казват ,че идват но рядко.Много искам да си купя.



Тема Re: Живи камъчетанови [re: 241O]  
Автор Ludo.Pile (Градинар)
Публикувано09.01.07 19:48



най-простия начин.....

Отиваш в ботаническата Градина, било то, тая на паметника левски или на околовръстното... с едно око гледаш литопсът, с другото служителите, а с левата ръка у десният джоб :-)

След като ги размножиш връщаш три броя! и на никой няма да казваш какво съм те посъветвал!





Тема Re: Живи камъчетанови [re: 241O]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано10.01.07 06:41



Здравей,

Виждала съм тези т. нар. "живи камъчета" да се продават в един голям градински ценър в Дружба 2. Флора се казва.
Може да намериш в Интернет телефоните им, за да ги попиташ имат ли в наличност от тези красоти. Не искам да пиша тук телефоните, за да не се възприеме като реклама отговорът ми по темата.

Ето малко упътване къде е: Като идваш от към центъра към квартала(по бул. Цветан Лазаров), стигнеш новия Кауфланд, подминеш една безнизностанция с автомивка и стигнеш до малкото пътче(ул. "Илия Бешков)", което свързва Дружба 1 с Дружба 2, ще видиш големия магазин за цветя. То даже не е точно магазинр а голяма търговска площ.
Ако си с рейс 204 или тролей 4, трябва да слезеш на спирката с параклиса(или вече може би по-известна като спирката на Кауфланд ;).

Това е.
Другият вариант, ако не ти трябват спешно тези камъчета, е да изчакаш пролетната Флора в НДК.





Тема Re: Живи камъчетанови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 19:01



Аз ги имам и продавам,но съм в Пловдив,мисля,4е е неизгодно да дойдеш за тях,освен ако не го съ4етаеш с нещо друго.....





Тема Re: Живи камъчетанови [re: 241O]  
Автор 241O (минаващ)
Публикувано12.01.07 09:39



Благодаря за информацията.Ще помисля и над двете предложения.Колко ги продаваш и как мога да се свържа с теб в Пловдив.Сина ми е търговски представител там.



Тема Re: Живи камъчетанови [re: 241O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 18:24



Около XX-XXлв,ако е за един брой,може и подарък,на XXXXXXXXX.




CHERRY:
Не прекалявай с пускането на телефона си в този клуб.
Ако искаш да напишеш какво предлагаш и на каква цена, напиши го в темата "Къде какви растения се предлагат" или се регистрирай и пускай лични бележки на участниците в клуба, които мислиш, че се интересуват от продукцията ти и са ти потенциални киенти.

Редактирано от CHERRY на 13.01.07 08:51.



Тема Re: Живи камъчетанови [re: svetlozelen]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 18:18



Аз съм от Пловдив и искам да си купя. В Тилия например дали ги има?



Тема Re: Живи камъчетанови [re: 241O]  
АвторHeвeжa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 11:58



Абе , я светнете невежите , какви са тия живи камъчета ?



Тема Re: Живи камъчетанови [re: Heвeжa]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано26.01.07 06:56



Ето

можеш да видиш как изглеждат т. нар. "живи камъчета".
Сукулентни растения са, вид кактуси, обичат да им е топло и слънчево. Отглеждат се в по-песъкливи почви и се поливат рядко.



Тема Живи камъчета, не кактусинови [re: CHERRY]  
АвторЛитoпc (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 21:00



Освен че и двата вида са сукуленти нямат нищо друго общо.... камоли пък да са вит кактус. Те дори са от два различни края на света.... кактусите от Америка, литопсите от Африка... мммда Ботаника






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.