Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
*Кратък преглед

Тема некоректни фирми и клиенти  
АвторKpaйнo3eлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 19:38



нека да предупреждаваме, за фирми или клиенти, който са проявили системна некоректност и към тях трябва да подхождаме изключително предпазливо!




Тема Re: некоректни фирми и клиентинови [re: Kpaйнo3eлeн]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 14:18



миналата година си поръ4ах вкоренени резници на 1 год.цветя от "Плантава".Какво беше у4удването ми,когато запо4нах да ги пикирам,доста от тях не бяха въобще вкоренени.Просто си бяха бу4нати в пръстта резници...Ве4е си купувам маркови професионални семена,а от каскадните-готови растения,които са на пъпка...





Тема Re: Деметранови [re: Kpaйнo3eлeн]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 20:38



фирма,от която мин год купих семена за еделвайси-5пакета.Нито 1 не поникна.Май са от Лясковец.



Тема Ха -ханови [re: MaMи]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 22:31



Маце, ти как ги сееш семената от еделвайс. Аз като съм професионалист смятам за нормално ако се проваля с тях. Ти направо на терена ли ги ръсна.
Не че искам да защитавам тази или онази фирма, ама семената от еделвайс не са за всяка уста лъжица.



Тема Re: Деметранови [re: MaMи]  
Автор 3AЙK (непознат )
Публикувано25.04.07 20:11



ُُЕделвайсът покълва най-рано след втората година .



Тема Re: Деметранови [re: 3AЙK]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 19:27



Зайче, личи си , че си зайче.



Тема Re: некоректни фирми и клиентинови [re: Kpaйнo3eлeн]  
Автор d.b (непознат )
Публикувано14.06.07 12:25



БГ Мрежа- обслужването на клиентите е под всякаква критика!



Тема Re: некоректни фирми и клиентинови [re: d.b]  
АвторБилko (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 15:17



Внимавайте с фирма "Солитер" - добри са до едно време. С оглед да обслужат повече клиенти на ден не си гледат качествено работата и все бързат.





Тема Re: некоректни фирми и клиентинови [re: Kpaйнo3eлeн]  
Автор1* (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 11:01



Поздравления за темата!Позволявам си едно допълнение-освен тук,който има да пише нещо да го пише и в черните списъци.
Нека се пишат само верни неща и да няма изцепки от рода-Х ми отряза главата,но добре,че отидох при У,на ул...тел...та той ми свърши работа перфектно.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.