Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 25.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: Kpaйнo3eлeн]  
Автор Taня16O2 (хей ръчички, хе)
Публикувано11.04.07 13:00



Имам 7-8 корена и са насадени в сандъче.Държа го в хола на перваза на прозорецаЧерният пипер е от семейството на лианите и е много красиво растение.Дадох го само като пример за цена.Преди няколко години в Бургас ми поискаха 20 лв.. за едно коренче





Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: милeнkoв]  
Авторzlatmar (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 15:13



Аз знам оранжерии,които се намират в кв.Дружба на София.Едната е до сервиза на Фолксваген-Юнитрейд.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
АвторLaska (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 14:27



Zdravejte, malko sym bosa w u`astieto po forumi. Dori ne znam dali tuk se pi[e na kir. ili lat. Vie shte mi kajete!

Az samo turseh informaciq za moite tui i otkrih kakwo li ne iz mnogo forumi. Taka popadnah na was.
Az lichno hodih do Shumen i sluchajno otkrih nov goliam Gradinski centur tochno predi vhoda na grada po putia ot magistrlata Sofiq-Varna(diasno)! Ot tam si kupih tuiite i mi predlozhiha proekt za ozelenqvane na dvora (az sum ot Turgovishte).
Mnooogo mili biaha i iavno s mnogo opit. Imat oranjerii s cavtiashti cvetia i mnogo varianti za alpijska rastitelnost!
Pokazaha mi predishni proekti. Misliq da im se doveria. Niakoj poznava li gi!





Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: Laska]  
Авторзeлeнo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:06



Най пълния електронен каталог за фирми и продукти от бранша oзеленяване в България в момента е

. Мозете да намерите информация за 342 фирми от цялата страна и за 214 различни продукти. Фирмите могат да се сортират по градове.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: зeлeнo]  
Авторultrazeleno (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 21:13



здр ако има хора от пловдив интересуващи се от озеленяване или цветарство
за обменяне на информация пишете или gsm 087841474





Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: :)]  
Автор gardeniaa (непознат )
Публикувано18.01.08 11:03



kak se kazva tozi razsadnik????ima li e-mail adres ili nqkakvi drugi koordinati??



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: милeнkoв]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 15:50



Искам да озеленя двора си с нискорастящи храсти, за предпочитане обилно цъфтящи и многогодишни. Доста капризно звучи, но поне няма нужда от непрекъсната поддръжка. Може ли някой да помогне?



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: GinkgoPlanter]  
Авторйoвo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 09:59



Ако те интересува - даваме до 4 декара за да си засадиш и отгледаш някактви фиданки до 3 години (квартал Надежда до булевард)



Тема Re: За Храсти и алпинеуминови [re: CHERRY]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:57



Разсадник Мария Папазова, до Търново



Много съм доволна, поръчах си алпинеумска растителност от там. Доставиха ми я за по-малко от 24 часа, а живея в друг район на България. Растенията бяха много качествени и не е скъпо.
Разсадника май е нов и се предлолага че ще разнообразява продукцията си тепърва.



Тема Re: Къде какви растения се предлагат [re: :)]  
Автор mini_zala (veselqk)
Публикувано16.09.08 14:53








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.