Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
Автор GinkgoPlanter ()
Публикувано17.01.07 14:12



ГИНКО БИЛОБА: Продавам 2-годишни фиданки с надземна част 25-75 см. Цени 21-49 лв., гаранция 3 000 години.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 20:14



Тоя сертификат кой ще им го издава на самите производители? Нали те трябва да си го пишат сами. А щом си го пишат сами, то тогава кой ще ги контролира , те могат да си пишат каквото си искат за което си искат растение. Значи нещата опират до личното желание на производителя да работи за имиджа си. Започне ли да спекулира - давам му най-много 2- 3 години живот и се е сринал като производител.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: stariqt]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 20:22



На каква площ искаш да садиш орехи и лешници? За Евросъюза ли ще работиш или за себе си? Щото ако работиш само за себе си можеш да си насееш директно в земята орехи и лешници от качествени сортове. Сортовете до голяма степен се възпроизвеждат. Пък може да се получат и нови сортове, по-добри от майчините.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: GinkgoPlanter]  
Автор GinkgoPlanter ()
Публикувано18.01.07 10:34



ГИНКО БИЛОБА: Продавам 2-годишни фиданки с надземна част 25-75 см. Цени 21-49 лв., природна "гаранция" - 3 000 години.



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:57



Ами аз съм от Пловдив..Есента ми се наложи съвет и озеленяване да получа,съвети ми дадоха,но при нас в градинските центрове се извършва търговия и никакво производство....
Попаднах на една фирма"Флораленд",които са и производители на храстова и дървесна растителност.Популярни видове,аклиматизирани и сигурни...е,нямаше огромно разнообразие,но цените бяха доста приемливи.Разсадника им е близо до борсата на Плодовитово,но те ми транспортираха избраните видове на място в Пл.
С една дума-останах доволна и разбрах,че не винаги големите фирми предлагат и добри цени.
Ако не е забранено,ето и GSM им 0889626628-Светлана Георгиева отг.на него...


Обадете им се и ще останете доволни!Дано съм помогнала...



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 09:45



Декоративен разсадник "Зелена пролет".
Произвежда растения за външно озеленяване, градински многогодишни цветя, цветя за алпинеуми, рози, клематиси, иглолистни и широколистни дървета и храсти, водни и крайпоточни растения, декоративни треви.

Намира се край София, на пътя София -Негован, малко след агро-био института (бившия и-т по цветарство). Преди с. Негован.

Тел 0878 930 228; 0878 930 229; 0888 930 228; 02/ 996 22 11



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: CHERRY]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 08:13



В София на околовръстния път има разкошна ботаническа градина.Разнообразието е голямо и цените са повече от нормални.Пример: 7-годишен лимон- 10 лв., черен пипер -5 лв.Удобно е за влизане с кола и паркиране.Много са любезни и компетентни.





Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: Taня]  
АвторKpaйнo3eлeн (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 00:19



ша озеленявам Лината с черен пипер ли?



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: Taня]  
Автормилeнkoв (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:37



околовръстен къде по точно, дай ориентир?



Тема Re: Къде какви растения се предлагатнови [re: Cтeфaн]  
Автор slavi7 (непознат )
Публикувано10.04.07 18:28








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.