Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Abe az li sam s nai-gotinata kola v toia klub?нови  
АвторStamat (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 10:09



Imam Audi 80 2.3E, model '93 napravo perfektna, dosega ne si spomniam niakoi da me e zadminal.
Mai tova e nai-gotinata kola v kluba. Kvo praite be hora, prodavaite gi tez Moskvichi i hvashtaite neshto istinsko.



Тема Отг: Abe az li sam s nai-gotinata kola v toia klub?нови [re: Stamat]  
АвторMПС (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 15:10



Аз пък съм с Opel Vectra 2000 16V 4х4 и смятам да съм първия, който ще ти скъса ушите:))) Приятел, това с хващането на нещо истинско не става по желание. Проблема и финансов. А и ако си се зачел внимателно тук не се обсъждат само проблеми по Москвичите.



Тема Ми да те пробвам с моята, тогава!нови [re: MПС]  
АвторBoris (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 20:17



Ще издържиш ли на BMW 525i 1996?
Че това твоето си е жива трошка! Ама самочувствие!
И сигурно си петия собственик!



Тема Eeee, ти изби рибата!нови [re: Boris]  
АвторMПС (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 21:19



Ти ни удари в земята и двамата:))) Не разбрах на кого точно си искал да отговориш, но това не е толкова важно. И все пак може да съм достоен противник:)))



Тема Mai niama da moga da se vkluca.нови [re: Stamat]  
АвторHIHI (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 21:37



No bix vi posuvetval da porovite malko za moita krasavica malko dani

Mercedes SLC 650 Kompresor

malko sum dalece no sus sigurnost ste se vidim
sled moita vtora Pica v Sozopol ako trugvame ot
Sofia :=))



Тема Отг: Eeee, ти изби рибата!нови [re: MПС]  
АвторBoris (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 12:18



Можеш да си достоен противник само в разхода на гориво. Човече, под 12/100 "супер" на градско не мога да падна! Иначе върви супер, но и яде супер. Затова и резервоара е 80 литра. 100km/h от място ги прави за около 8 sec, като на 3-та включвам на 90km/h. Но имам и голям проблем зимата. Задължително трябва да се сменят гумите с тънки зимни, защото колата е много тежка и с летните (225/60 R15) е пълна трагедия. Първата година с чисто нова кола щях да се утрепам яко, но ми се размина. 1600kg тръгнат ли нанякъде няма удържане!
Разходите по поддръжката не са големи, защото нищо не се чупи, но само комплект гуми с джанти ми струваха 1200 DEM. Много здрава кола.



Тема Заслужава ли си?нови [re: Boris]  
АвторBoris (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 12:30



Имам предложение да сменя моята кола със същата такава, но 525Tds Touring 1996. Двигателят е 143 к.с., но доста по-икономичен. Пък и на мен ми харесват Touring купетата. Колата е на 35.000 km, с почти всички екстри.
Кажете ми мнението си!



Тема Определено си струванови [re: Boris]  
АвторSamo Diesel (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 13:39



Но едва ли ще намериш някой толкова луд, че да си смени 525td Touring за 525i, освен ако не е с повреда (често им се пукат главите примерно). При пренебрежимо малки разлики в характеристиките, дизела харчи на половината на безиновия.




Тема Малко по-сериозно молянови [re: Stamat]  
АвторSamo Diesel (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 13:42



По-добре кажете, каква най-добрата спортна (е, не за спорт, ама се сещате какво имам предвид), която може да се купи на старо за до около 20 000 ДМ?
Да уточня - да не е само мощност, но окачване, спирачки, разход и тнт.



Тема Отг: Определено си струванови [re: Samo Diesel]  
АвторBoris (Нерегистриран)
Публикувано19.11.00 14:16



Разликата между 520i и 525Tds не е голяма, но 525i е с двигател 189hp срещу 143hp на 525Tds. Разлика има и то не малка, аз лично се убедих след като покарах малко Tds. Доста по-тромава е колата при набиране на скорост, пък и звука на бензиновия двигател е по-друг, по-спортен. 2.5l DOHC 24V двигателя гори повече, но над 3000rpm направо се взривява, докато дизела не е така. На 2-ра като дам газ и пусна съединителя по-рязко превърта гуми в движение, Tds не го може. Не ми искат никакво доплащане, колата няма никакви повреди/ремонти, но май ще си остана с моята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.