Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови  
АвторЕМ НОМПЛЕКТ 33_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 02:47



"ЕМ КОМПЛЕКТ 33" ООД
Във връзка с популяризиране на уеб страницата ни тече промоционален период от един месец през които всеки посетил я ще получи голяма отстъпка при пазаруване в нашите магазини.
Подробна информация ще намерите на самият саит:
http://emkomplekt33.dir.bg
ЗА ДА ПЕСТИТЕ ВРЕМЕ НЕРВИ И ПАРИ ПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА "ЕМ КОМПЛЕКТ 33" ООД
Цените говорят сами за себе си:

Вериги за сняг "меча стъпка" 30 лв/комплект

Антифриз "Верила" концентрат 3 лв/литър

Спирачна течност "Верила" 2.50 лв/литър

Предни накладки за Опел 6лв/компл.

Калник преден за Опел 40лв/бр.... и за всякъкви други автомобили

Маслен филтър "Опел Кадет" 4 лв

Ауспухови гърнета за всякъкви автомобили и сервиз




Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: ЕМ НОМПЛЕКТ 33_anon]  
АвторЛеличка_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 22:10



Абе, какви са тези накладки по 6 лева бе?
За Форд ли са?



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: Леличка_anon]  
АвторЕМ КОМПЛЕКТ 33_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 11:44



Здрасти!
Накладките за OPEL са 6 лв
Накладките за FORD са 10 лв но с рекламна цел ще ти ги продадем за 6 лв.
За целта е необходимо да се обадиш на някой от телефоните на фирмата коита са обявени на нашият саит за да се доуточним.



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: ЕМ КОМПЛЕКТ 33_anon]  
Автор opel_vectra (минаващ)
Публикувано24.01.01 13:27



Малеее, опазил ме Господ от такива накладки:) Издържат ли на спортно каране?:) Ако спреш от 100 до 0 нали не остава само ламарината?:)
Аз досега най-евтините накладки за Вектра, които съм намирал бяха 28лв.(предни) на Ferodo. Задни Pagid за барабанни спирачки бяха 49лв, a за дискови 25лв.
Интересно ми е какъв пробег може да се мине с такива накладки?!



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: opel_vectra]  
Автор Caмo Дизeл (минаващ)
Публикувано24.01.01 14:03



Пробега е до зад мантинелата :)))



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционално [re: Caмo Дизeл]  
Автор opel_vectra (минаващ)
Публикувано24.01.01 15:37



Е, добре е тогава:)))



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: opel_vectra]  
АвторВенци_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 20:29



Българсите накладки се произвеждат от 10-15 години...и са изпитана марка.Същите производители, произвеждат още накладките за автобуси, рейсове, камиони....и лекита автомобили Лада, М-ч, Алеко и Самара.
Притеснението ти, относно българските накладки и е просто психологическо...
Феродо наклладки, продаваме, и предни и задни, но сега не мога да ти изпиша цени...хората ми са в къщи си...
За новите Вектри,накладките Локхийд, струват 45 лева, от които може да правим отстъпки, просто така ти пиша тази цена, защото днес правихме справки....за такситата.
Българските накладки карат около 20-25 хилядарки.
Иначе, за информация, работим с Феродо, Лукас, Локхиид и още няколко марки накладки,....
Поздрави от Венци



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: opel_vectra]  
АвторВенци_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 20:31



Ако имате въпроси , свързани с части, надяваме се да ползувате нашата страни;ца и по точно книгата, ...там ще намерите скоро доста цени, които ще ви служат за справка и сравнение....
Поздрави от Венци



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: Венци_anon]  
Автор opel_vectra (минаващ)
Публикувано25.01.01 15:45



Незнам дали ми е психологическо притеснението...може и така да е. Дори за Трабант накладки струват 10лв. Е не български разбира се. Като гледам цените за западни, за Трабант сигурно ще са две за левче:)))
Добър им е пробега, ако наистина е толкова. И все пак това е доста субективен показател. Аз просто питах от любопитство. Имам приятел, който каквито и накладки да сложи,не минава повече от 10хил. Съединител пък сменя на 50-60 хил. Талантлив е човека:))) И при това е с VW Golf 1,6D.
А тая щуротия дето я продавате "Универсален модификатор" колко струва и има ли ефект от нея? Понеже съм гледал в реклами, че се предлага и във вашите магазини и питам. Един комшия гледал рекламата по ТВ и останал изумен. Оня ден си говорихме за тия работи, като Мотор Ъп, Универсален модификатор и т.н. Сега иска да си сипва такава добавка. Човека кара Фиат 131 Мирафиори. Аз съм чувал, че от Мотор Ъп няма ефект, а това като е руско дали има от него...? Може би пак психологическо притеснение:)))



Тема Отг: Окомплектовайте се в ЕМ КОМПЛЕКТ-а промоционалнонови [re: opel_vectra]  
АвторЛ.М. компл._anon (Нерегистриран)
Публикувано25.01.01 22:23



Трети път пиша , нещо се разпада връзката...
За модификатора чети в страницата, направихме седем презентации с Мерцедеса, и той, мина 105 км. без масло.
Плаца беше пожълтял от таксита, раздадох подъръци за 1200 лв. в това число накладки за опел за таксинтата.
Едно време и за съм карал Трабант, кой тогава мечтаеше за Мерцедес?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.