Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 17.07.25 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема спирачки  
Автор pesho ()
Публикувано08.09.00 00:42



Някой да е ремонтирал вакуумен усилвател на Москвич?

Тема спирачкинови [re: pesho]  
Автор G@jda ()
Публикувано08.09.00 22:59



6to ne se razhodi6 do nqkoq avto-morga i da si vzeme6 za 5-10 leva ?!

Тема re спирачкинови [re: G@jda]  
Автор pesho ()
Публикувано09.09.00 00:19



Този етап го минах. Купих един не за 10, а за 20 лв. Лошото е, че когато е свален но можеш да разбереш дали работи. И след половин ден работа (сваляне на стария и качване на "новия") разбрах, че и "новия" не работи. Но просто самото сваляне и качване е много неудобно, та изобщо не ми се правеше обратната работа, та за да го върна. Конкретно, проблема който ме интересува е в начина на регулирането му.

Тема Питай руснаците! Те могат всичконови [re: pesho]  
АвторMaistora (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 03:18



на www.auto.ru/wwwboards/moscvich има нещо подобно на този клуб, но специално за Москвич. Можеш да питаш там, вероятно ще ти обяснят подробно и ще дадат линкове към FAQ-ове по темата.

BTW, познат на мой познат е приспособил вакуумен усилвател от Форд Ескорт




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.