Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема SUSTEZANIA S KOLIнови  
Автор UNKAS ()
Публикувано16.05.00 20:01



NQKOI AKO E NADUHAN NA VISOKI SKOROSTI I E NAVIT DA SE NAPRAVQT SUSTEZANIA TIP STREETRODING NEKA PI6E ZA TOVA NA E-MAIL BU4BU4@HOTMAIL.COM

Тема SUSTEZANIA S KOLIнови [re: UNKAS]  
Автор Cosworth WRC ()
Публикувано18.06.00 01:25



Sdrasti picaga! As malko sam posakasnjal s mail-a si ama sega teparwa ti widjah posting-a! As sam nawit ama ja mi objasni kakwo ste rece STREETROADING! As tocno sega se opitwam da rasbera dali ste moga da inplantiram na Polo-to si edin dwigatel ot edno G40-140-150ks bes osobeni problemi,koito moje da mi dokara edno priatelce ot Germany ot edna udarena begacka,a i kak ste se otrasi towa i na bes towa slabite spiracki,koito ima moita kola seriino.Stot ako trjabwa da kupuwam i njakwi spezialni po-golemi disc-owe watreshno wentilirani,celjusti,sastesatelno ferodo i t.n to posle i djanti trjabwa da se smenjat i sawsem ste si ebe maikata-as da ne gi kopaja parite?A ce okacwaneto ste trjabwa da se smeni sasto to towa taka ili inace predstoi s montiraneto na edno auspuhce i cetirizewka Grupa N na Supersport! Ako mojesh,tai kato si wse pak jawno natokan sa rucki i bi trjabwalo da imash sasto njakwa pila stom iskash da se bjagash s drugi, da me upatish kam njakogo,koito da moje da mi objasni kakwo trjabwa da se naprawi( rasni spezialni casti ta da gi wseme naprawo tosi pic kato nosi dwigatela,ce nali w Germany ima powece isbor) sa da sloja tosi dwigatel-mesto ima bol w kosha!A i mi trjabwa mehanik,koito da rasbira i da go montira!As moga da osigura i garaj s rasnite mu extri kato lebedka,instrumenti i t.n.! Isrodite w Germany slagat dori VR6 s remucno turbo ot G60 ama towa e super skupo,a i ne snam koi ste mi go poprawja w BG. Kaji kakwo mislish po waprosa i mi pishi ako imash nekwa idea sa zelata shema

Тема SUSTEZANIA S KOLIнови [re: Cosworth WRC]  
Автор Кирчо Райнов ()
Публикувано18.06.00 20:58



Пишетре каде и как се организират тези састезания. Имали залагания. До колко стига наградния фонд.

Тема I as ne snam sasega poweceнови [re: Cosworth WRC]  
Автор Cosworth WRC ()
Публикувано18.06.00 22:46



Ami na men nikoi ne mi kaswa nisto a waprosnia deto go e poblikuwal ne mi otgowara na E-Mail-a!Taka ce i as snam kolkoto teb.Ako polucish informazia njakwa ja poblikuwai tuka,koeto ste stora i as ot moa strana ako cua nesto! cao

Тема SUSTEZANIA S KOLI [re: UNKAS]  
Автор UNKAS ()
Публикувано19.06.00 22:33



ZDRAVEITE, TOVA DETO GO PRO4ETOHTE SUM GO NAPISAL PRDI POVE4E OT 2 MESETZA I 4AK SEGA VIE MI PI6ETE NE6TO PO VUPROSA. DO KOLKOTO RAZBIRAM VIE POVE4E RAZBIRATE OT MEN , NEZNAM DALI IMA TAKIVA SUSTEZANINA NO MNOGO BI MI SE ISKALO DA IMA TAKIVA .V PLOVDIV IMA SLUH /AZ SAM OT TAM/ 4E V EDNO PLOVDIVSKO SELO SE PRAVQT TAKIVA SUSTEZANIA I SAS ZALAGANIA NO TAKA I NI6TO POVE4E NE SAM RAZBRAL. A INA4E KOLATA MI NE STAVA ZA TAKIVA RABOTI /FIAT UNO / PRI TOVA DIZEL I MNOGO SE ZAINTERISUVAH ZA SMQNATA NA DVIGATELITE KAKTO KAZVA6 TI,AKO MOJETE DA MI POMOGNETE S INFORMATZIA DALI E VUZMOJNO TOVA/ZA SMQNATA NA DVIGATELITE.BLAGODARQ VI ZA DOBRITE OTZIVI TODOR ODADJIEV

Тема Cosworth WRCнови [re: UNKAS]  
Автор SKAPANJAKA ()
Публикувано20.06.00 02:16



Ami ti mojesh da slojish ot UNO TURBO motor,no sa strashni rasprawii-okacwane nowo,spiracki sadaljitelno,skorostnata kutia e kusa stom e disel,no ne moje da isdarji usiliata na takaw motor,generaziata sasto ne stawa-samo ste muci motora!Oswen towa i prednizata moje da se nalaga da se usilw(kosha sashto) tai kato e po-tejuk motora,a i poluoski i kareta ste swarshwat sa otrizatelno wreme! Kato zjalo ne si saslujawa oswen ako ne si namerish njakoe blasnato Uno Turbo i ne si smenjash wsicko sam ot ednata kola na drugata-mnogo wreme i ne wseki moje!

Тема Cosworth WRCнови [re: SKAPANJAKA]  
Автор uncas ()
Публикувано20.06.00 17:54



blagodarq 4ove4e ako ima ne6to novo 6te ti pi6a na e-maila


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.