Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема ВЪПРОС  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано19.02.10 11:40



Имам въпрос за следното:

Харесали сме кола от автокъща в провинцията. Колата няма номер и на талона е отразено, че няма номер. Ако я купим и направим нотариален договор за покупката в този град, можем ли да я докараме до София след като няма номер?

Съжалявам за лаишкия въпрос, но наистина нямам представа дали имаме право да управляваме кола без номер.

Надявам се да ми помогнете и да ме ориентирате...



Тема Re: ВЪПРОСнови [re: Живoтинka]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано19.02.10 11:53



трябва да си изкарате временен номер от КАТ. Иначе първата кука ще ви се зарадва изключително много. Другия вариант е на репатрак.
Само да ти кажа, че ако колата има номера, ама загубиш един от тях и я караш, наказанието е глоба 300 лв и 6 месеца без книжка (поне така беше преди 2 години).



Тема Re: ВЪПРОСнови [re: Blake]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано19.02.10 22:42



Много благодаря. Най-разумно е от там да изкарам временен номер и след това да си я регистрирам тук...



Тема С документите на колатанови [re: Живoтинka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано21.02.10 19:25



отиваш в КАТ, изкарваш транзитни номера, слагаш ги на колата и караш до 1 месец.




Тема Re: С документите на колатанови [re: jamie]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано03.03.10 21:15



Благодаря на всички за отговорите. Вече купих кола, но от тук, от София. Имаше си тратзитни томера, но валидни до февруари... а аз я взех на 1-ви март... Но с репатрак я закарах до КАТ и я регистрирах... Дано да ми е на късмет и да не създава проблеми. Колата е Тойота Авенсис, дизел, 2002 г. Чух добри неща за модела и двигателя, дано наистина излезе добра кола...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.