Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Honda vs Kiaнови [re: japoneca]  
Авторaвтo джaмбaзa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.10 21:42



Абе хора вие луди ли сте да сранявате Хонда с Кия.Хондата е автомобил все пак докато Кията не съм убеден,че е такъв е бати и змислената марка е,недейте така.



Тема Re: Каква кола да си взема ?нови [re: aвтo джaмбaзa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.10 21:54



Абсолютно вярно - наскоро колега ходи с приятел в Германия да му избират кола. Ходили по разни автокъщи - пробвали поне 6-7 автомобила, част от които се развалят едва ли не на място, а другите при кратка проба по пътищата. Накрая купили кола от частно лице - перфектна, с истинска история (проследена в местния сервиз на марката).



Тема По немските автосалони са измамницитенови [re: Blake]  
Авторaвтo джaмбaзa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.10 22:07



Да аз макар,че съм авто търговец не лъжа като другите гледам с честност да си вадя хляба такъв съм си по природа и за това спрях да вкарвам коли от Германия защото на практика излиза,че и аз не знам какво взимам и продавам а като си създам лошо име сред хората сами се сещате кво се получава.Започнах да вкарвам вече само от Холандия автомобили там цените са малко повисоки от Германия но дали ще я взема от частно лице или от салон е едно и също в смисъл,че там хората са честни и почтенни и е изключено да направят такива простотий,сервизните книжки са истински водени до последната дата и километър но и пазарлъците за цената не търпят успех защото хората знаят какво продават и си държат съответната цена най много да сваалиш 200евро от цената.Когато ви се наложи да купувате кола от Холандия не ходете на пазара в гр.Ултрехт единственно там стават най-големите измами,защото там са турците арабите и сърбите.Надявамсе че съм ни бил полезен с инфото и успех в покупката!!!





Тема Re: По немските автосалони са измамницитенови [re: aвтo джaмбaзa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано15.02.10 10:20



За Холандия мога да кажа друго интересно нещо - знам го от приятел, който живее там от десетина и повече години. Има доста коли, идващи от Холандия, които се продават с фабрично поставени газови уредби. Няма лошо, нали. Малката подробност била, че за коли на газ данъка в Холандия бил 3-4 пъти по-висок, отколкото за бензин например. Ще кажете "що така? нали уж екологично?" - екологично, екологично, ама хората с газ си купуват такива коли, щото искат да карат повече за единица пари. Съответно, за да си на далавера с кола на газ в Холандия, трябва да минаваш поне едно 50000 километра на година. А като знам как тука всичките 10+ годишни коли, включително и от Холандия, включително и с фабрични газови, за на 120-130 000 км - кво да кажа...



Тема Re: Каква кола да си взема ?нови [re: haritoo]  
Автор don 4i4i (минаващ)
Публикувано15.02.10 11:03



пич вземи си митцубиши галант уникална кола е един приятел си взе кожи можи и доста екстри за тези пари няма по добра






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.