Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос относно автокрушки OSRAM Silverstarнови  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 12:59



Скоро си смених крушките на единият автомобил от стандартните Н7 на OSRAM на Н7 OSRAM Silverstar. Дават ги +50% повече светлина... Фаровете ми там са със стъкло отпред. От резултата съм доволен. Смея да твърдя, че 50% повече не е, но има огромно подобрение...особено през нощта.
Чудя се дали не мога да сменя обикновените Н7 на новият си автомобил също със такива Н7 Silverstar на OSRAM, но ме притеснява, че фаровете не са стъклени ами са пластмаса... Има ли някой запознат със отделяната температура на нормалните и на Silverstar крушки? Логически погледнато и двете са 55W, но знае ли човек...
Благодаря!



Тема Re: Въпрос относно автокрушки OSRAM Silverstar [re: любoпитeн]  
Автор Щ-3O4 (Щука)
Публикувано30.07.07 21:18



Логически погледнато и двете са 55W, но знае ли човек...

Пак логично погледнато щом и двете са 55W, КПД-то на Silverstar е по-голямо (дава 50% по-голям светлинен погок), това значи по-малки топлинни загуби, т.е. по-ниска температура. Така, че мисля-нямаш проблем с пластмасата



Тема Re: Въпрос относно автокрушки OSRAM Silverstarнови [re: любoпитeн]  
АвторEДИ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 00:18



1. Дадоха ли ти гарация. Вносителя им дава 1год
2. За колко пари ги купи комплекта крушки?
3. И от кой градъ...и гъзинъ?
4. Блягоевгад са 26лв.. в прозрачна кутийка

За можене МОЖЕ да ги смениш и на новота ауто. Няма да съ стопят или развалят. Пази старите те са си все пак оргинални...
Може да им замериш тока за да си още по-сигурен и на двата чешита ...60w/12v ~=5 A уред и нагоре

Прецакване става само от тези боклуци 70/80/90..100...Те даже топят фасунги, жици и релета...ако имаш късмета да си с релета де




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.