Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема Жените шофьоринови  
Авторdriver (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 23:23



Тук дали се касае за недостатъчни шофьорски умения или за недостатъчно сиво вещество в главата:

. Пък на ей такъв случай съм бил жив свидетел, яд ме е, че нямах камера в момента. Спуках се от смях:



Тема Re: Жените шофьоринови [re: driver]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано10.04.07 01:51












...And Justice for all

Редактирано от F(x)+C на 10.04.07 01:53.



Тема Re: Жените шофьоринови [re: driver]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 17:04



Това е смешно/комично.

Но тъпотията на мъжете шофьори е по-страшна, а нерядко и тргична. Като тъпотията на полицая, дето се претрепа сам като си уви мерцедеса като варен макарон около стълб на улично осветление на Цариградско шосе при Окръжна болница преди няколко месеца ... или като тази на шофьора (вече бивш) на министър Петков, дето се убил вчера на магистралата заради аквапланинг и без да е имало съприкосновение с друг автомобил.

Та при жените е аматьорска работа, "професионалистите" обикновено са мъже!



Тема Re: Жените шофьоринови [re: driver]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 19:00



Ако ти паркираш тоя Atos там, където се опитва тя - със сигурност ще получиш приз "Шофьор на годината"





Тема Re: Жените шофьоринови [re: Redneck]  
Автор Любитeл2 (новак)
Публикувано16.04.07 10:17



Къде ги дават призовете да взема два... Ще ме прощаваш, ама по щатско определено закърняват способностите да се паркира





Тема Re: Жените шофьори [re: Любитeл2]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано16.04.07 10:43



А, те щото тука се развиват със страшна сила...
За справка - като вземах книжка преди 15-тина години, карах курс 3 месеца, от които 1 месец само полигон (маневри + паркиране по всякакъв начин). В момента книжка се взема за 24 учебни часа по 45 минути всеки, а курсистите само са чували какво е полигон. Идея си нямаш колко си личи това - виждал съм колеги с 2 пъти по-малка кола от мойта да не могат да паркират на място, където ще влезнат и мойта и неговата кола...





Тема Re: Жените шофьоринови [re: Любитeл2]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 16:47





щатско не щатско - това е положението. Атоса според мен може да се паркира само ако 4-те му колела се извъртят на 90 градуса . Ако не се лъжа в един момент от клипа ясно се видя, че дължината не е достатъчна. Това от една страна. От друга, дори да предположим, че някой е безкрайно добър в този тип паркиране и наистина успее да я смуши, проблем остава какви водаши са другите двата, които са спрели отпред и отзад

Така че, ако ще паркирам само, за да се докажа на себе си или на някой друг, а след мен потоп - не съм съгласен.



Тема Re: Жените шофьоринови [re: Blake]  
Автор Любитeл2 (новак)
Публикувано17.04.07 10:34



Абе и аз имах полигон, не цял месец, но си имаше. Реално се научих да паркирам, когато взе да ми се налага всеки ден. И о чудо, ми то назад се паркирало по-лесно и напред се излизало по-лесно. Обаче това явно повечето хора не го знаят.... Айде отпелсвам се



Тема Re: Жените шофьоринови [re: driver]  
Автор stanetzz (мушмурок)
Публикувано20.04.07 21:25



Голям майтап !
Но както обикновенно -
Жените правят смешни катастрофи ,
мъжете-страшни...


О,неразумни...ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!

Редактирано от stanetzz на 20.04.07 21:26.



Тема Re: Жените шофьоринови [re: stanetzz]  
Автортcpтpc (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 21:36



... са като звездите в небето. Сега кажете вие защо !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.