Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема DODGE VIPER 510 к.с или FORD MUSTANG GT 500 к.с.нови  
Автордт (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 13:44



Колебая се между двете. Коя да избра ?



Тема Re: DODGE VIPER 510 к.с или FORD MUSTANG GT 500 к.нови [re: дт]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 16:23



Здравей!

Не знам дали си сериозен във въпроса, а още повече в покупката, но веднага ще ти отговоря.
Тук, в САЩ, Мустанг е масова кола. Две причини има:

1. Евтини във всякакъв смисъл
2. В резултат на това - келява изработка.

Като говорим за GT, вероятно става дума за Ford Mustang Cobra:



Предимствата на американския форд са в евтината му поддръжка тук. Но и по интернет не е проблем да поръчваш части. Стига да ти се чака. Другия проблем на тази кола е, че дори 6 цилиндровите агрегати горят ужасно много бензин, а вървенето не е нищо особено.

Viper предплогам е добра кола. Скъпа изработка - много по-луксозна от Форд. Додж обаче са кекави коли - говоря за масовите модели, разбира се.

Мисли трезво - колко пари ще ти се наложи да платиш като акциз. Кончетата не са малко.

Ако аз трябва да избирам, по-скоро бих се спрял на Корвет.



Тема Re: DODGE VIPER 510 к.с или FORD MUSTANG GT 500 к.нови [re: Redneck]  
Автордт (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 18:45



SHELBY e моделът



Тема Re: DODGE VIPER 510 к.с или FORD MUSTANG GT 500 к.нови [re: дт]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 18:52



Доколкото знам, точно това е Кобрата. Но това мисля сега не е определящо.
Важно е къде си.
От къде смяташ да я купуваш колата.
Къде смяташ да я караш.

Това не е кола за България, повярвай ми.



Тема Re: DODGE VIPER 510 к.с или FORD MUSTANG GT 500 к.нови [re: дт]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 20:23



Мисля, че детската градина се намираше в тунинг.бг, но явно там е станало пренаселено...





Тема Детскатанови [re: ББ]  
Автор jamieМодератор (чисто нов)
Публикувано15.02.07 22:21



е там, ако тук дискусията е сериозна - няма лошо. Нищо че става дума за коли които в България са единични бройки.



Тема Re: Детскатанови [re: jamie]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 00:34



Мдаммм, дискусията е повече от сериозна. Човека решава да си взема кола в порядъка на 100.000 лв и изведнъж се сеща, че в клубовете на ДИР-а повечето карат такива и ще му помогнат в избора.


Аз пък съм решил да си вземам Фери или Ламбо. И двете мноо ме кефят и ще искам някой да ми помогне в избора щото накрая ще се ядосам и ще ги взема двете...



Тема Re: Детскатанови [re: ББ]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 05:28



Е, те. Силно преувеличени са тези 100.000 лева. 60.000 долара тук струва чисто нов наточен Вайпър.
Пазарът на втора употреба автомобили е пресите от Корвети и Мустанги. 6 цилиндров Мустанг спокойно може да се купи за 8-10.000 долара - кола на 6-7 години. По-новите модели са малко по-скъпи, но е до късмет.
Хубавото е това, че далавера с коли тук трудно се прави. В смисъл, че трудно могат да ти пробутат боклук. В талона на колата, т.нар. "тайтъл" всичко се описва. Ако прикриеш силен удар или голям дефект - затвор.

Само наистина не разбирам човека що пише тук. За повечето момченца Мустанг е религия, която дори не могат да си представят какво точно е...

От американските бегачки - Корвет, но по принцип съм любител на японските марки, които имат един "недостатък" - не могат да ги докарат на глас





Тема Re: Детската [re: Redneck]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 08:59



В САЩ сигурно е толкова, но в Европа и по-точно в БГ цените са други.





Тема Re: Детскатанови [re: ББ]  
АвторRedneck (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 17:22



Щом човекът е решил да кара такава кола, какъв е проблемът да плати 3.000 долара за контейнер? Ще си спести много грешни пари за купуването на такъв автомобил от Европа.

10.000 долара автомобил
3.000 долара транспорт
10.000 долара акциз в България (грубо)
3.000 долара други разходи (в САЩ и България по регистрации, оформяне на документи и др.)

Тотал: 26.000 дорала. Нека ги направим 30.000 - за тия 4 хил разлика ще купи основни резервни части, филтри и пр. 45.000 лева на фона на 100.000. Животът на тези двигатели е наистина дълъг. Не виждам смисъл от закупуването на нов автомобил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.