Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема Онлайн проверка валидността на ГО?  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано16.01.07 01:17



Здравейте, изпадна ми линк към онлайн проверка на валидността на ГО на сайта на комисията за финансов надзор.

ГО от предишните години ми излиза, но тазгодишната я няма. На другата кола тазгодишната я има..... странно.....
Дали още не са ми качили данните от полицата или...?

Вашата излиза ли?






Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: Cherniq]  
Автор bratovcheda (специалист)
Публикувано16.01.07 11:41



И моята я няма. Защо така?



Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: bratovcheda]  
Автор4X4 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 19:31



При мен работи и ми дава датите на полиците и сроковете 2 години назад.
Може би не пишете в полето за номера на кирилица?!?



Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: 4X4]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано16.01.07 23:46



На кирилица ги пиша. Показва ми предните 3 застраховки, но сегашната я няма.
Щом и другия колега има същия порблем явно още не са въвели полиците в системата, знам ли....




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: Cherniq]  
АвторF.S.D. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 06:24



I pri mene izkarwa predi6nite,no ne i tazgodi6nata.



Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: F.S.D.]  
Автор DGG ()
Публикувано17.01.07 14:42



И при мен я няма колеги, а моята е сключена юни '06 до юни '07 и е платена на една вноска. Всайта имаше един маил адрес и аз ги уведомих че застраховка на еди коя си кола липсва като инфо в техния списък!
Сигурно застрахователните компании регистрират само някои застраховки за да не плащат данъци - но това е само някакво предположение, въобще не съм запознат





Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: DGG]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано17.01.07 23:24



И аз им драснах един мейл сега.

По-съм склонен да вярвам, че не са въвели данните, където трябва. Нали дават спец. стикер и картонче от Гаранционен фонд. Не ми се вярва да е лесно да прикрият полици, но все пак сме в българската част на европа...






Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: Cherniq]  
Автор DGG ()
Публикувано23.01.07 09:57



Здравейте колеги след като написах мейл да уведомя за липсващата полица ето какво получих:

Уважаеми Господин **********,

Като Ви благодаря, че се обърнахте към Комисията за финансов надзор, бих искала да Ви информирам следното,

Обстоятелството, че в базата данни на КФН липсва информация за Вашата полица, не води до неблагоприятни за Вас последици, в случай че същата е валидно сключена. КФН не разполага с възможност да въвежда липсващи данни в информационната система, тъй като последната се генерира въз основа на ежеседмично подавани справки от застрахователите за действащите през предходната седмица застрахователни договори.

КФН ще извърши проверка и в случай, че констатира извършени нарушения, ще бъдат съставени съответните актове.

С уважение,

********



Тема Re: Онлайн проверка валидността на ГО?нови [re: DGG]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано23.01.07 14:14



Нищо конкретно, поне да го бяха направили автоматичен отговор, да не се занимават да копи-пействат



Уважаеми Господин Ххххххххх,

Като Ви благодаря, че се обърнахте към Комисията за финансов надзор, бих искала да Ви информирам следното,

Обстоятелството, че в базата данни на КФН липсва информация за Вашата полица, не води до неблагоприятни за Вас последици, в случай че същата е валидно сключена. КФН не разполага с възможност да въвежда липсващи данни в информационната система, тъй като последната се генерира въз основа на ежеседмично подавани справки от застрахователите за действащите през предходната седмица застрахователни договори.

КФН ще извърши проверка и в случай, че констатира извършени нарушения, ще бъдат съставени съответните актове.

С уважение,

Ххххххххх





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.