Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема копувам обурудване за авто сервизнови  
Авторpacii (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 19:00



копувам обурудване за авто сервиз; повдигачи, хидравлични крикове, стенд за предница, диагностично обурудаване тел.0898 249344 гр.Русе



Тема Първоо си кОпи правописен речникнови [re: pacii]  
АвторДoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:16



и се обУрудвай с търпение. Като се научиш да пишеш правилно - пак заповядай!



Тема Re: Първоо си кОпи правописен речник [re: Дoбpoжeлaтeл]  
Автор bratovcheda (специалист)
Публикувано29.03.06 12:25



Защо му е да пише правилно?????? Той ще поправя автомобили няма да пише статии и трудове. Хайде стига с тия комунистически идеали за специалист по всичко. Крайно време е да разберем, че на тази държава са и необходими и работници, а не само професори. Човека е достатъчно образован, за да ползва интернет и е предприемчив след като е тръгнал да създава собствен автосервиз. Браво бате!
Не ги слушай "доброжелателите" ти.
Успех.



Тема хората завиждатнови [re: bratovcheda]  
Авторpacii (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 13:31



хората завиждат правя втори автосервиз а тоя лигльо дето ми прави забелешка да си играе някаде другде на даскал и нека провери на колко хора сьм помогнал из автофорумите ;вьв врьзка с обявата тя си важи ако някои може да помогне щте ви бьда много благодарен



Тема Re: Леле, докъде я докарахме!нови [re: bratovcheda]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано29.03.06 18:23



За правопис да раздаваме професорски титли. И аз предпочитам да ми пуправи качиствено кулъта, ама все пак. Както и да е, и на мен не ми допада забележката.



Тема Писането правилнонови [re: pacii]  
Автор jamieМодератор (старо куче)
Публикувано30.03.06 15:24



не е проблем. Сложи си обявата в раздела за обяви (най-горе). Така ще остане за повечко време и ще я видят повече хора - тази тук ще я изтрия скоро.
ПП: Успех в начинанието !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.