Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема kakvo bihte si kupili??нови  
Авторjustme (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 13:52



Zdraveite. Postaven sum pred edna dilema. Iskam da si kupq kola i se 4udq kak da postupq. Ediniq variant e da si kupq avtomobil primerno 2000-2001g. , da re4em frenski, ili puk Golf 4, ili seat Toledo i tn. Drugi hora puk me suvetvat da si vzema po-star(primerno 97), no da e mercedes(starite C klasi) ili Audi (starite A4-ki). Parite sa su6tite gore-dolu. Kakvo bihte me posuvetvali? Ne razbiram ot avtomobili kato cqlo, no mislq 4e vtoriq variant e po-dobriq. A Vie?? Blagodarq za mneniqta pradvaritelno!



Тема Re: Toyota Avensisнови [re: justme]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 16:15



Spored tova ,koeto si dal ,kolega,Frenskite ne gi prepoprachvam,zashtoto mnogo se troshat,Seat Toledo-oshte poveche!Audi A4 e mnogo losh izbor,zashtoto shte smeniavash nosachi prez 2 sedmici,sashtoto e polojenieto i pri VW Passat ot tezi godini!Znachi ot tvoia spisak ostanaha 2 podhodiashti koli,ako gledame zdravinata kato rakovoden factor--Tova e Mercedes C-klasse i VW Golf 4.Az obache bih ti preporachal Iaponska kola i v chastnost Toyota Avensis,za da znaesh,che karash istinski ZDRAV avtomobil,toi nasledi zdravinata na predshestvenika si Carina,a ima i strahoten dizain i leko upravlenie.



Тема Re: Toyota Avensisнови [re: LEXUS]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано19.03.06 08:31



Lexus, човек ще си помисли, че си рекламно лице на Тойота... каквото стане все Тойота или нещо друго японско (да вметна само, че и аз харесвам японските коли ама не съм като кон с капаци). И я ми отговри каде е Рено във Ф1 и каде са японските автомобили?



Тема Re: kakvo bihte si kupili??нови [re: justme]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано19.03.06 08:35



Бих предложил едно Волво 960 от последните години (97-98 май бяха)...



... или едно Волво S70...


пп: горното е по-малко достъпно за нашата страна.



Тема Re: kakvo bihte si kupili??нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 09:36



Колега MichaelLeRoi, нищо лично, ама ти знаеш ли нещо за тези коли дето ги предлагаш? Или може би ей така си решил да предложиш нещо? Виж сега, тези Волва са по-грозни и ръбести от една Лада. Да оставим обаче неугредния им и недодялан вид, а знаеш ли колко гори едно такова Волво-15 градско и то за най-слабия мотор от гамата. В класацийте за надежност Волво винаги е на едно от последните местаАко вземе някой по-мощен сигурно ще удари 20/100. Аз също залагам на японските автомобили макар, че не съм кон с капаци, а защото съм сменил доста коли до сега и мога да си направя реалния извод кое е добро и да го препоръчам. Според мен една Хонда Акорд е перфектна семейна кола, Авенсис, Карина, Омега, Вектра също са добър избор. Ах, да не забравя-Шкода Октавия, много добър баланс между цена/качество и икономичност.



Тема Re: Toyota Avensisнови [re: MichaelLeRoi]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 18:17



Kolega MichaelLeRoi,mislia si prochel,che sam napisal rakovoden factor-ZDRAVINA NA KOLATA.A sega vzemi vlez v statistikata na TUV/nemskite slujbi za tehn.pregledi na Germanskia avtopark/ i pogledni kade e AVENSIS ,CARINA i drugite modeli na TOYOTA i pogledni kade sa frenskite i ,che frenskite davat 3 pati poveche defecti nai-malko i pak me pitai zashto preporachvam TOYOTA.Drug rakovoden factor e ikonomichnost,pargavina i lekota na upravlenieto--Avensis otgovaria perfectno na tezi uslovia.Ne kazvam ,che niama drugi dobri koli,no naistina Volvo e vsichko drugo ,no ne ikonomichno,frenskite i italianskite ne gi komentiram,a ot nemskite,vsichki nemski OT TEZI GODINI davat seriozni defecti,dori Mercedes.Poslednia ISTINSKI ZDRAV Mercedes beshe 124-kata.



Тема Re: kakvo bihte si kupili??нови [re: ББ]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано19.03.06 18:40



Би трябвало да познайвам нещичко, карам 460 турбо, дърта кола на 16 години. Знам колко ми гори, знам какво се чупи, а ти знаеш ли, колко струват частите...
Твоето мнение не ми е много интерсено, независимо какво си сменил и какво си решил, но по семейна кола от едно волво комби нЕма.
Ръбовете, каде ги видя бре, в 960 има някакви заоблени, а в S70 ...
А за надежноста... трай си че ще ти се смеят хората.



Тема Re: Toyota Avensisнови [re: LEXUS]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано19.03.06 19:22



Ще се повторя, защо Рено е пред японските концерни?
И защо днес записаха двойна победа?



Тема reнови [re: MichaelLeRoi]  
Авторjustme (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 21:10



Mersi za mneniqta mom4eta! Za Avensis-a i az sum 4uval 4e e mnogo dobur avtomobil, no me pritesnqva poddrujkata. Sprql sum se na evropeiski avtomobil za6toto po-lesno se namirat 4asti. Ta vikate C klasite ne sa ot nai zdravite?



Тема Майкъл,нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jamieМодератор (старо куче)
Публикувано19.03.06 21:22



подбирай си аргументите - Ф1 няма нищо общо със семейните седани - стига с тия повторения Ако ще застъпваш позиции че Рено е колата - говори за Лагуна например.
ПП: Това че колегата Лексъс е прекалено пристрастен е очевидно. Ако се аргументира също - надявам се това да не е проблем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.