Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема БАГАЖНИКнови  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано03.02.06 14:58



Здравейте!

Сменихте ли си номерата? Аз да... с годината на раждането ми..

До тук добре.

Но ми блокира багажника. Не мога да го отключа. Отваря се само с ключ. Не е с бутон или ръчка от купето. Очевидно е, че бравата е наред, но вероятно е паднало това лостче, което свързва бравата и отключващия механизъм.

Ходих уж на най-добрия ключар в Пловдив (в Тракия), но той не ме посъветва нищо друго, освен да разбивам багажника.

Достъпът до него е ограничен, защото в багажника имам две кори с говорители.... и просто няма как да се влезе откъм купето...

Някакви идеи?



Тема Да.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор jamieМодератор (старо куче)
Публикувано04.02.06 19:22



Сложи обратно старите номера
Сорка пич ама не се сдържах - какво общо има едното с другото ?



Тема Re: БАГАЖНИК [re: Cтaниcлaв!]  
Автор MAKAROW ()
Публикувано05.02.06 12:32



а ква е колата??????????е няма значение С4 и си готов-имам малко ако искаш




Тема Re: Да.нови [re: jamie]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано06.02.06 08:20





това с номерата беше вметка, но явно никой не може да ми помогне и ще включвам шлайфа откъм кората



Тема Re: Да.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Earendil (непознат )
Публикувано06.02.06 12:08



аз пък ще вметна как изтръпвам като дупчат багажника на нова кола за пломбата за номера. вместо на старата дупка да я сложат, дупчат където сварят.. чувал съм за прекъснати кабели и всякакви проблеми, причинени по тази начин от малоумниците в КАТ.



Тема Re: Да.нови [re: Earendil]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано06.02.06 12:43



Охххооо, колега.....

Вие сложихте зимните гуми и вече не се вяскате из форумите...

Как са?

Аз вчера бях към София... Никой не беше почистил магистралата.. Точно преди тунела един ТИР и едно Корандо (май) се бяха халосали... мръсотия, сняг, киша и много неподготвени шофЕри..

Как е Ровърчето?



Тема Re: Да.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Earendil (непознат )
Публикувано07.02.06 19:05



сега съм повече по ски форумите
нямам грижи, колата .. тежка като танк и си се движи в сенга точно така.. като танк :)
и добре, че е така де.. покрай тия ски постоянно катеря по планините :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.