Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАНИМАнови  
АвторPopo (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 13:57



пИЧОВЕ НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ИМАТ ЛИ ПРАВО ОТ "ОХРАНИТЕЛНА ПОЛИЦИЯ ДА МЕ СПИРАТ И ДА МИ СЕ ПРАВЯТ НА КАТАДЖИИ???ВАДЯТ ЕДНИ ТЕФТЕРИ, ПОЧВАТ ДА СЕ ЧУДЯТ ДА ОБЯСНЯВАТ КАКВО НАРУШЕНИЕ СЪМ НАПРАВИЛ И КАТО ГИ ПОПИТАМ ЗАЩО СЕ ПРАВЯТ НА КАТАДЖИИ ОБИКНОВЕННО СТАВАТ МНОГО НАТОВАРЕНИ ИЛИ МНОГО ЛюБЕЗНИ!!!зНАМ ЧЕ МОЖЕ С КАТАДЖИЯ ДА ИМА ЕДИН "ШАРАН" ОТ ОХРАНИТЕЛНАТА ПОЛИЦИЯ, НО ТОВА Е СЪВСЕМ ДРУГО!!!ДАЖЕ МНОГО ЧЕСТО НЕ СТИГА НАГЛОСТА ЧЕ СА ОХРАНИТЕЛНА ПОЛИЦИЯ, А СЕ ПРАВЯТ НА КАТАДЖИИ, А ПЪК И НЕ СА НА РАБОТА ДОРИ...ГРАБВАТ ПО ЕДНА УНИФОРМА И ПО ЕДНА ПАЛКА И АЙДЕ НА РАБОТА!!!ПИЧОВЕ ВНИМАВАЙТЕ НА УНИФОРМИТЕ ИМ ПИШЕ ДАЛИ СА ОХРАНИТЕЛНА ПОЛИЦИЯ ИЛИ ПЪТНА ПОЛИЦИЯ, ЛИЧИ СИ ПО ШАПКИТЕ И ПО ЖИЛЕТКИТЕ...БОРЕТЕ СЕ С ИЗМАМНИЦИТЕ-ПОЛИЦАИ И ГИ МАЧКАЙТЕ ПСИХИЧЕСКИЗНАМ ЧЕ ПО ПРОВИНЦИЯТА СА ПО НА РЯДКО НО В СОФИЯ Е АД!!!



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАнови [re: Popo]  
Автор VladiSD (пътешественик)
Публикувано27.11.05 14:44



Всеки капут седнал в бяла Астричка знае, че може да се заяжда с теб, понеже ако ти се правиш на чичко Скруч той може да се обади по "жисийемъ" на колега от КАТ с кодовата позивна "Ела да разделим едни 50 лева, които съм спрял в нарушение". Системата работи, но не казвам, че тя трябва да се поддържа финансово!! Не. Казвам, че в повечето случаи можеш да станеш горд собственик на нов акт за нарушение по ЗДП дори "рутинно" да те проверяват шкембаци извън системата на Пътна полиция.

Мнението ми е, че ползата от засадите по пътищата е колкото от дупките - само пречат и те вкарват в непредвидени разходи.



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАнови [re: VladiSD]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 21:07



Колеги, само си чешим езиците.Не си знаем правата.Мисля ,че само катаджия може да прави актове за нарушение на ЗЗДП и да иска проверка на документите и тях можем да ги познаем по белите шапки.На всички други шапкари можем да даваме за проверка само личните карти и чао.



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАнови [re: митю]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано29.11.05 17:35



Всеки полицай има право да проверява документите за самоличност. Е, ти ако искаш може и да не му ги покажеш, а той пък може да поиска да го придружиш до близкото РПУ. Мился, че само катаджиите имат право да издават актове и други подобни за нарушение на ЗЗДП, но колегите им са в правото да задържат нарушителя до пристигането им.
Е, ако спазваш правилника няма да се чудиш тия имат ли право да те глобяват или не.



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАнови [re: митю]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 07:59



максимум лична карта и ако е в акция говедото може и багажника да провери, но не да се прави на катаджия и да му се ръси лев два. Аз давам максимум 2 лева на тъпите катаджии на куките ментета им показвам драхми, ама не им ги давам защото не съм от вчера



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАнови [re: Capt.Vimes]  
Автор lllubo (potamneni)
Публикувано30.11.05 17:31



ок, аз не разбрах нещо - като ме спре някакво споливо полицайче и ми каже документите на колата за проверка - да му ги давам ли или само личната карта да му дам? Ясно е че може да ме задържи докато дойде кат и те да ме проверят. Просто да знам какви са ми правата и в кой закон (или нещо подобно) го пише това, ако знаете - споделете



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗА [re: lllubo]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано01.12.05 10:37



Да ти кажа, не знам. Но пък има ли чак такова значение. Ако си редовен ще те пусне бързо, а ако се заядеш с него, току виж извикал подкрепление.



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАНИМАнови [re: Popo]  
Автор3456 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 10:52



А ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ "РЕСПЕКТ" МИ ПРИЛИЧА НА ГЛАДНИ ПОЛИЦАИ СЪБИРАТ ПАРИ.РЕАЛНО ПОГЛЕДНАТО ОПЕРАЦИЯТА МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖИ ОЩЕ 20 ГОДИНИ! ИСТИНАТА ОБАЧЕ Е ЧЕ ПАК ОБИКНОВЕНИЯ СЕЛЯНИН, КОЙТО ЕДВА ВЪРЗВА ДВАТА КРАЯ В ГОЛЕМИЯ ГРАД, ЩЕ ПЛАЩА ГЛОБИ И ПОДКУПИ ДОКАТО ЗАЛИНЕЕ, А ГОЛЕМИТЕ ЛИМУЗИНИ И СКЪПИТЕ ВОЗИЛА СЕ СПИРАТ САМО ЗА ДА ВИДЯТ ЧЕНГЕНЦАТА МОДЕЛА НА КОЛАТА И ДА Я РАЗГЛЕДАТ ОТБЛИЗО, НЯМА ДА ПОВЯРВАТЕ КОЛКО СА ЛЮБЕЗНИ УНИФОРМЕНИТЕ ПРЕД ЛИЦЕТО НА ЕДНА ХУБАВА КОЛИЦА, НИКОГА НЕ СЕ СТИГА ДО АКТ ИЛИ ПОДКУП ТЕ ПОРСТО СА ДОВОЛНИ ДА ЦЕЛУНАТ КРАКАТА НА НЯКОЙ ИЗВЕСТЕН ВАГАБОНТ И ДА СИ ПОЖЕЛАЯТ И ТЕ ЕДИН ДЕН ДА СТИГНАТ НЕГОВОТО МОРАЛНО И МАТЕРИАЛНО НИВО. ЧЕНГЕТАТА СА НАЙ-КОФТИ ПРЕСТЪПНИЦИ. КУРВИ. ХЕМ СА ЧЕНГЕТА ХЕМ СА ПРЕСТЪПНИЦИ... А ТИ ГИ ИЗДЪРЖАШ!!



Тема Re: ПЪЛНО Е С КАТАДЖИИ МЕНТЕТА ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ЗАНИМАнови [re: 3456]  
Авторbossa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:00



povecheto ne si znaem pravata, kak moje na magistrala da te sprat sus edna gola palka, i da mi govoriat za "operacia" i redno li e katadjia da ti proveriava grajdanska otgovornost deto ne si ia skluchil pri tiax.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.