Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 25.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Настройка на газова уредбанови  
Автор vasildimov (непознат )
Публикувано28.07.05 13:17



Здравейте приятели,
Имам проблем с газовата ми уредба LOVATO, когато не съм на скорост колата ми гасне, проблема е в настройката на газовата уредба. Бихте ли ми казали къде могат да ми я настроят на компютър, ако можете да ми дадете и телефон да си запазя час че с времето съм адски ограничен.
Благодаря ви много.



Тема Re: Настройка на газова уредбанови [re: vasildimov]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 14:10



ако си от София кв. Павлово ул. Иван Сусанин до училището автогаз сервиз добри са. Номер незнам отиваш и чакаш, момчетата работят бързо и качествено



Тема Re: Настройка на газова уредбанови [re: miki]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 11:06



Ако оборотите падат и двигателя гасне само когато е на междинна и се движи по инерция можеш да решиш проблема като махнеш въздуховода към възд. филтър - да не влиза директно.



Тема Винаги съм се чудилнови [re: vasildimov]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано07.08.05 02:45



Каква ли е тази гигантска икономия на кинти като използваш газова уредба, заради която да си заслужава риска да караш бомба в багажника си плюс куп проблеми като твоя....



Тема Re: Винаги съм се чудилнови [re: Утeшитeл]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 17:26



около 50% приблизително



Тема Re: Винаги съм се чудилнови [re: gogo]  
АвторChunchev (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 11:08



50% в фантазията ти, отвори си изпарителя и загреби с 2/два/ пръста отслоената мръсотия вътре, а да не говорим ,че така си свикнал с миризмата на скункс/газ/, че даже не й обръщаш внимание, но аз като спирам до такива на паркинга не смея да оставя детето си в колата да ме чака, защото не знам кой самозванец с гръмко име на фирмата ти е закачил бомбата



Тема Re: Винаги съм се чудилнови [re: Chunchev]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.08.05 13:40



мноо си зле пич - в момента колата ми вече върви добре (след "преходния период" бензин-газ), икономията ми е около 50% (т.е. излиза ми около 10-11лв/100км градско, за разлика от 22-23лв/100км с бензин), не ми мирише изобщо на газ (освен ако не спра зад някой "газифициран", и вентилацията не вкара дима му в купето), а и за разлика от бензина, газта не се взривява, а гори ...
Приятно каране с 2 кинта бензин приятелю

Just a genius



Тема Е гати простотията.......нови [re: Chunchev]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано31.08.05 13:55



.....е това, което си написал.............да си чул някъде да гръмне кола на газ.....извинявай, но аз не съм......или май имаше някъде, някога един такъв случай.....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Винаги съм се чудил [re: Утeшитeл]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано01.09.05 21:52



Много си прав. И се надявам повече хора да се вслушат в съвета ти. Щото аз обичам да се возя с бомба обаче да е ефтина бомба. Пък сега сичко се юрна да си слага бомби и бомбата ми малко по-малко почва да поскъпва. Така че за бога братя българи карайте на бензи хич ви не трябва бомба в багажинка.
Слушайте утешителя и не се занимавайте с глупости.

незабележим


Тема Абе Блейк,нови [re: Blake]  
Автор jamieМодератор (пристрастен)
Публикувано01.09.05 23:04



как така си на 50% в парите като газта е към 90 стотинки - а 95 бензина е под 1.90 ? Няма начин да правиш еднакъв разход в литри на газ и бензин.

ПП: Газта си гърми доста прилично - но вярно - няма общо с бензина относно "нужните условия"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.