Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема АНТИРАДАРнови  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:29



Колеги, дайте идея за хубав антирадар и къде може да се намери в София. Ако някой може да сподели впечатления и опит нека да каже.



Тема Re: АНТИРАДАРнови [re: Любo]  
Авторi drove all night (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 21:51



Колега няма смисъл да се набутваш за радардетектор!Има в Метро готини и на нормална цена но ченгетата вече "стрелят" с радара си и радардетектора се обезмисля!



Тема Re: АНТИРАДАРнови [re: i drove all night]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 21:46



Предпочитам мнения с препоръки, а не разубеждения



Тема Re: АНТИРАДАР [re: Любo]  
Автор Tarambuka35OO (ентусиаст)
Публикувано17.04.05 21:55



в Tехнополис има Cobra и Whistler



Тема Re: АНТИРАДАРнови [re: i drove all night]  
Автор tchupakabra (мноо кофти)
Публикувано18.04.05 11:05



Има смисъл, джаджата лови отдалеко и като застрелят някого преди теб, се усещаш.

______



Тема Re: АНТИРАДАРнови [re: Любo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.04.05 20:35



мдаааа и двете марки дето колегата е казал, кобра и уистлър са доста добри, има ги и на маргел, на караулката на ботевградско шосе.
Един такъв антикук е около 250-300 кинта. има и разни други по-евтини но с негарантиран ефект. Баща ми ползва кобра и е много доволен, аз съдя кат за всеки акт за превишена скорост и съм много доволен

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Виж в новия каталог на Метро...нови [re: Любo]  
Автор porcaro (Пич отвсякъде)
Публикувано18.04.05 20:49



има 2 модела Кобра и са на добра, ама много добра цена.



Тема Съдиш ?нови [re: Ascona83]  
Автор jamieМодератор (ентусиаст)
Публикувано18.04.05 23:43



Как да стане след като са те засекли с техническо средство и си подписал акт за превишена скорост - хич не ми е ясно :-)



Тема Re: Съдиш ?нови [re: jamie]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.04.05 09:14



В интерес на истината, ако познаваш закона ще си знаеш правата, ще си знаеш и задълженията.
Едно от правата ти е да не се подписваш върху документи с чието съдържание не си съгласен(акт за превишена скорост например). С това си действие ди декларираш че съдържанието на документа според теб не съответства на истинита и благодерение на това си действие даваш на съдята ясно да разбере че ти вътрешно си убеден в правотата си и си готов да се бориш за правата си. Това ти право поражда и едно задължение, а именно когато полицайте спрат друг човек и го накарат да се подпише на документа като свидетел на твоето нарушение, ти пък си длъжен да се подпишеш на едно място на акта, но не където пише нарушител, а там където пише че си получил копие от акта с който не си съгласен. Явяването на свидетеля в съда се компрометира много лесно с въпроса в колко часа се е подписал той и какво е било времето на засечената скорост от радара. С този въпрос се установява че този свидетел не е бил очевидец на нарушението и няма как да знае дали такова е имало или не, а съвсем друг е въпроса че не си е направил труда да погледне дори дали е верен часовника на радара, който пък радар не вади бележка с която да се удостовери времето на нарушението, което пък автоматично го елиминира като достоверно техническо средство, което има един основен недостатък, а именно да засича най-високата скорост, а не тази на определена кола. Бидейки обурудван с едно правно средство, адвокат, имаш всички шансове да осъдиш КАТ и наказателното постановление да бъде отменено, дали ще продължиш делото за морални щети и пропуснати ползи ти си избираш. Аз не съм ползвал услугите на адвокат в съда до сега, но винаги се съветвам с такъв преди да отида на делото, освен това съм учил право(не съм юрист) и мога да твърдя че познавам по-голяма част от правата и задълженията си като гражданин на тази страна.
Дано да съм дал изчерпателен и полезен съвет на хората които имат време и нерви да се занимават с това свято дело да се осъди КАТ

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Колконови [re: Ascona83]  
Автор jamieМодератор (ентусиаст)
Публикувано19.04.05 09:50



дела имаш спечелени по този параграф досега ?
Инфото е интересно но звучи малко нереално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.