Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови  
Авторtoti (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:01



Проблема идва от там 4е не мога да намеря фирми за доставка на ОРГИНАЛНИ РЕЗЕРВНИ 4асти.Може ли някой да ми помогне,да ме насо4и към някой фирма която предлага дистрибуция.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!



Тема Re: Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови [re: toti]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.02.05 16:15



кво ще кажеш за официалните вносители?
освен тях, не знам кой друг ще ти продаде ОРИГИНАЛНИ части... иначе ОРИГИНАЛДЪ сигурно има доста

Just a genius



Тема Re: Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови [re: Blake]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:24



Ами става но знам 4е процента им е малък.Дават не пове4е от 15%.А и не съм сигурен дали предоствят сертификат за ка4ество.
Благодаря ти все пак!



Тема Re: Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови [re: Todor]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.02.05 11:57



е ти 100% ли искаш да печелиш???
15 е напълно нормален процент, кво му се чудиш... А и продължавам да си мисля, че ОРИГИНАЛНИ части можеш да намериш САМО при ОФИЦИАЛНИЯ вносител...

Just a genius



Тема Re: Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови [re: Blake]  
Авторtoti (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 21:51



Благодаря-Благодаря!!!
Намерих на "Булвария" ,"Карго Експрес",и на "София Ауто"
Да но не е ли по добре ако сам си ги внасяш за което ме съмнява де?



Тема Re: Koлеги,смятам да продавам 4асти за немски автомобинови [re: toti]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.02.05 00:47



ами ако внесеш няколко контейнера, може и да ти направят отстъпка, ма се съмнявам да имаш чак толкова много кинти най-вероятния сценарий е да им се обадиш, и да ти кажат "свържете се с местния дилър", т.е. официалния вносител...

Just a genius



Тема KOLEGATA BLAKE... [re: toti]  
Автор vazelindion (onzi bre!)
Публикувано26.02.05 21:00



e mnoo skaran s vaprosa..pa i ti mai??!!
originalnite casti ne se proizvezdat ot avtomobilnite proizvoditeli a ot specializiranite za celta dzavodi-primer :pri OPEL farovete ne sa OPEL a VALEO demek opel si gi pora4va v saotvetnia zavod, pri MERCEDES auspusite sa BOZAL 6arnirite lemferder i t.n.
tezi casti se nari4at "za parvi4no vgrazdane" i osven emblemata na proizvoditelia ima i emblemata na kolata/mercedes naprtimer/
demek 6arnir za merc v originalna mercedes kutia i sa6tia v Lemferder kutia kato ka4estvo e edno i sa6to samo 4e kato cena e 40% otgore...
ta ako ima6 konkretno vaprosi kazi-sarbah taia supa 11 godini i za raiona na Sofeto nema taini/pa ot tam i za stranata/
USPEH!

AKULATA MOZE DA TE NAPADNE SAMO AKO SI MOKAR!

Редактирано от vazelindion на 26.02.05 21:01.



Тема Re: KOLEGATA BLAKE...нови [re: vazelindion]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.03.05 14:10



може и да съм в грешка, ама ся остава да кажеш и че няма представител на Валео в БГ (както и на повечето останали)... и като се свържеш с производителя, и ще ти кажат учтиво да се обърнеш към местния дистрибутор... не съм ли прав?

Just a genius




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.