Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема ТЕЧНОСТ ПРОТИВ ЗАМРЪЗВАНЕ?!нови  
Авторпoтpeceн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 08:33



Някой може ли да ми каже от къде да си купя свястна течност за размразяване на ключалки?! Сутринта във всички ключалки изпръсках една тубичка, която бях купил от Метро преди 2 месеца, обаче нямаше никакъв ефект!! Май само боклуци продават там



Тема Rex...нови [re: пoтpeceн]  
Авторeбaчeв (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:21



си вземи. От който искаш магазин, има ги по повечето бензиностанции. А кардиналното решение е централно заключване(респективно - отключване)



Тема Re: Rex...нови [re: eбaчeв]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано27.01.05 10:32



Kolega napylni si edno flakon4e ot parfium s medicinski spirt i nqma da ima6 problemi :-)), pryska6 4aka6 malko i si gotow :-))



Тема или...нови [re: Griffin]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.01.05 12:22



... ако няма нищо под ръка и топла вода става. Излей около питър върху ключалката и ще стане.



Тема Re: ТЕЧНОСТ ПРОТИВ ЗАМРЪЗВАНЕ?!нови [re: пoтpeceн]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.01.05 14:38



понеже и аз бях "замръзнал" сутринта, да споделя - при мене също нямаше да помогне препарат за размразяване на ключалки, понеже ми беше замръзнал самия механизъм - като отворих вратите (предните), после и двете не искаха да се затворят въобще...
колко ВД-40 изядоха (механизмите, не ключалките) не е истина, докато проработят...
а едната чистачка беше ебааси якото замръзнала - има едно П образно дето се захваща чистачката за него - поизмъкнало се, П-то пълно с вода и замръзнало :) не бях виждал подобно нещо напоследък... за капак ми изгоря и бобината на един светофар, така че днеска го водя за каръшки ден :)))

Just a genius



Тема Re: ТЕЧНОСТ ПРОТИВ ЗАМРЪЗВАНЕ?!нови [re: пoтpeceн]  
Автор Tarambuka35OO (член)
Публикувано27.01.05 15:47



а ти как си сигурен, че ти е замръзнала ключалката, а не механизъмът...

щото обикновено се случва второто, пък тогава колкото и течност да цвъкаш в самата ключалка ефект няма :-)

Трябва да си разглобиш вратата, да свалиш машинката, да я почистиш МНОГО хубаво, и да я смазеш с подходяща смазка (малко грес и WD40)



Тема Има [re: пoтpeceн]  
Автор jamieМодератор (ентусиаст)
Публикувано27.01.05 20:54



едни спрейове тефлон, силикон - те са и за уплътнения, и за ключалки - вършат прекрасна работа !
Ако вкараш масло в ключалките - после ключа става .....



Тема 10Хнови [re: Griffin]  
Авторcъщия (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:43



Спиртът върши чудесна работа



Тема Re: 10Хнови [re: cъщия]  
Автор VirtualStranger (мystic)
Публикувано04.02.05 20:16



Не отмива ли някакви мазила, които трябва да си има в ключалката?
Извинявам се, ако въпросът е глупав, но аз съм от "неуките"




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.