Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема Нови светофави.нови  
Автор Genesis (да ме знаете)
Публикувано07.01.05 23:10



Колеги какво ще кажете за тези светофари, които са оборудвани с брояч?
Аз лично намирам тази реализация за много практична - така се чуствам 2 пъти по-спокоен докато чакам.
С две ръце съм за.



Тема Re: Нови светофави.нови [re: Genesis]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано10.01.05 09:44



Определено е много практична, особено когато е зелено и се чудиш дали ще минеш или да спираш... Абе имат браво



Тема super e [re: Любитeл]  
Автор Tarambuka35OO (член)
Публикувано10.01.05 16:26



mnogo e udobno !



Тема Re: Нови светофави.нови [re: Genesis]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано20.01.05 15:54



много са удобни - за пръв път видях в Несебър лятото и им казах 'евала'

Само едно не ми харесва, че червеното брои докато свети самото червено. В смисъл не е като обратен брояч и като светне 0 и тръгваш - защото тогава светва жълтото, и все още минават коли от другата посока. Червеното да брои и по време на жълтото, да не подвежда хората. Общо взето червеното ми се струва излишно, въпреки че понякога ми помага, като карам бавно по инерция към кръстовището - виждам остават 2 секунди - вкарвам 2ра и съм готов да продължа без да спирам.

Но най-удобни са когато се чудиш да минеш ли или да не минеш - отдалече се засилиш за светофара, много е кофти да светне жълтото и да трябва рязко да спирам

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: Нови светофави.нови [re: Magnum]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано21.01.05 15:29



наистина са много удобни и дано да станат на повече места
в чужбина са масово такива



Тема Re: Нови светофави.нови [re: Genesis]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано23.01.05 05:36



Намрам ги за много полезни!
Дано да оборудват повече къстовища с тях, пък ако и самите светофари по "гъсто насветофарените" улици се конфигурират на "зелена вълна"- да ти е кеф да караш!

Аре със здраве!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.