Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой да има инфо за това масло в Метро?нови  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 10:55



Shell Helix 15W-40 /червена туба/ 4литра+1 л. бонус на цена 19,20лв.На промоция за периода 07,10-20,10.Някакво менте на Метро ли е това, защото цената е много примамлива?



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: ицo]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано08.10.04 11:43



Такова масло толкова струва. Не е менте. Подобна промоция има на 15W-40 на Приста Ойл в бензиностанциите на Петрол.



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: Bat Jorko]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано08.10.04 12:32



Не знам дали самото масло е менте или не но като си купувах колата изрично ме предупредиха каквото и да слагам в колата само от червения Хеликс да бягам като от чума :-)), имало доста хора които след няколко смяни на такова масло са ходели на основен ремонт :-)), аз не съм го ползвал но съм чувал това мнение от 2-ма майстори на коли :-))



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: Griffin]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 13:28



Благодаря.Скоро трябва да си сменям маслото и в момента съм с ELF 15W-40, но понеже е 2 пъти по-скъпо от Shell-а мислех да мина тънко, ама явно не си струва.



Тема Re:Izvinjavai no za 20lv.............нови [re: ицo]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 13:37



какво добро масло би могъл да си вземеш-никакво.И както колегата писа конкретно това масло може да ти направи големи поразии.Карай си с твоето масло(сигурно караш френски автомобил-е не е задължително) щом до сега нямаш проблеми с него и трябва да знаеш,че за горе долу добро масло 15W-40 трябва да приготвиш поне 30лв. за 4 литра и пак гаранция,че ще е истинско няма.Успех сс маслата!!!Чао!!!



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: ицo]  
АвтордЖиryли (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 19:56



... що си мислиш, че е "В ПРОМОЦИЯ" ???
Значи тва масло го гледам от няколко дни (от към понеделник - ако трябва да съм точен). Познай колко струваше до сряда(вкл.) ....
Точно 15,99 лв. без ДДС (за 4+1л.), а куриоза е, че тубата от 4л. струваше 16,89 лв. (приблизително) без ДДС.
Ама не е само в това куриоза, понеже се отказах да тургам такова масло, а реших че в жигулата ще налея на Плама ( май беше Диона или Диона супер 15W-40 - абе тва дето е в ламаринените туби в Метро-то ) , и кво да видя - тубичка 1л. - 2,39лв. (с ДДС) х 5 бр. = 11,95 лв. (с ДДС), а голямата туба 5л. - около 12,60лв., а май би трябвало да е обратно.
Но както и да е - що не си вземеш масло на Плама (по-нисък клас е) но пък съм сигурен, че надвишава изискванията които производителите са препоръчвали навремето.

Виж и тук:





Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: дЖиryли]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 12:37



Не знам какво да кажа за Плама-преди година и нещо редувах ARAL и ELF, но имах посещение в рафинерията и скивах на склад голямо количество варели на ARAL за наливно масло-сигурно ги пълнеха в Плама, и от тогава карам само с ELF, защото мотора е на Рено.Пък и най-добрите технолози на Плама са бегали отдавна от завода-единия в Приста Ойл, другия около Пазарджик/май там правеха маслото ESSO,ако не бъркам марката/.



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро?нови [re: ицo]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано11.10.04 13:04



Вземи си минерално Mobil от Метро, остави го този Шел.



Тема Re: Някой да има инфо за това масло в Метро? [re: ицo]  
Автор3Mona (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 15:53



А бе, я виж по-добре в Била. Има прИмоция на Лики Моли, 5л, 15W-40 + MOS2. Всичкото за 27лв.
Можеш да видиш тук за добавката MOS2:

Редактирано от jamie на 11.10.04 22:41.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.