Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бензиностанции Темпо  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано07.06.04 09:48



Абе днес си сипах малко безнин от тях, за да ги пробвам. Интересно ми е вие какво ще кажете?Имате ли впечатления
ЗАщо е с 5-6 стотинки по-евтин от ШЕл и ОМВ?
95-Н? за 1,45

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Re: Бензиностанции Темпо [re: the_dude_78™]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано07.06.04 11:38



Не е лош бензина, и щото е по-евтин от 3 месеца само там зареждам. Даже веднъж спечелих 2 литра безплатни, ама не ми е за това. В клуб хонда доста ги коментирахме, даже някой беше правил химичен анализ на бензина - не е лош. Особено 95++ ама много скъп стана, преди разликата беше 4-5 стотинки, сега е над 8

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: Бензиностанции Темпо [re: Magnum]  
АвторSR (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 12:30



На мен пък не ми харесва, одавна не сипвам там.От 95Н ми светваше оранжевата лампа, както когато сипя 92.



Тема Re: Бензиностанции Темпонови [re: SR]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано07.06.04 13:17



Хубаво и ефтино няма
с 20 лв ма Темпо минавам 130 км. градско, а с 20 лв. на ОМВ минавам пак толкова че и малко отгоре, или на бензиностанцията на Темпо сипват по-малко или нещо бензина е по-кофти.
95++ несъм го пробвал.

Редактирано от Pioneer на 07.06.04 13:18.



Тема Re: Бензиностанции Темпо [re: Pioneer]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано07.06.04 13:50



дано не си прав, че някъде ще си остана на пътя

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема дааа [re: the_dude_78™]  
Автор44 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 14:30



абе някой да сипе в празна туба от минерална вода(няма да се скапе и да протече) като предварително е измерил в друга такава и отбелязал литрите на нея.Да сипе за 10лв и ще се разбере дали лъжат.+ това в младост са бензиностанция до бензиностанцията и това е единствения начин да привлечат клиенти.Ако сипваш за малко пари е все тая дали е с 4-5 стинки по-скъп, но ако сипеш за 40-50 си става че ти излиза някой друг литър отгоре, и като сметнеш че с литър минаваш грубо 15км-----кой ти ги дава тия км ей така ?



Тема Re: дааа [re: 44]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано07.06.04 20:35



То и аз си мислех, че Темпо лъжат в 'грамажа' особено младосткото. Обаче това в Света Троица, стигал съм до него на изпарения, колата придърпваше. Наляха ми 44 литра в 45 литров резервоар. Аз съм доволен.

Със 92 от темпо карах, не ми чукаше аванса. Наложи се да заредя от ОМВ по пътя, заредих 95 и аванса почна да чука при повече 'ръчка'. Точно същият ден, в който до преди това карах ОК със 92. Правете си изводите.

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: дааа [re: Magnum]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано07.06.04 20:43



аз по принцип зареждам от тях обикновен 95.............но последния път вещо не ми хареса колата...........може и субективно да е усещането но за всеки случай заредих днес на друга бензиностанция пък тия дни ще ми стане ясно........инак когато ми предлагаха на тяхна бензиностанция от новия им бензин95++ ............цитирам дословно думите с които ми го предложиха "този бензин за разлика от обикновенния 95 е с по-голямо октаново число" ?!...........след такова обяснения хич да не е предубеден човек , ще се осъмни в това обикновенния 95, 95 ли е или не ........

незабележим


Тема Re: дааа [re: silent]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано07.06.04 21:01



Прави са хората, има разлика. Не толкова в октана (ако беше по-висок, щяха да пишат 96) - по-скоро разликата е в добавките, в чистотата, във фракциите.

В отговор на:

Преди малко се върнах от упражнение,на което изследваме фракциите на горивото.Миналата седмица изследвахме Еко,а днес Темпо 95++
защото бях много любопитен за резултата.И наистина горивото им е доста различно.съдържа много голиам % леки фракции,което предопределя лесното му и бързо изпарение.по-бързо изгаряне и по-лесен старт на двигателя





Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C

Тема Re: Бензиностанции ДУНЕВнови [re: the_dude_78™]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано08.06.04 09:08



А какво ви е мнението за беназина на бензиностанциите на ДУНЕВ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.