Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 07.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za i protv antiradaraнови  
АвторBeamer (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 13:49



Zdraveite kolegi,

poradi zasilenite Katajiiski proverki vse me hva6tat s previ6eta skorost i ve4e imam tri akta za takiva naru6enia. kakto varvi skoro ste mi vzemat knijkata. Poradi tova seriozno se zamisliam dali da slagam antiradar. Molia hora s opit da spodeliat sto e to antiradara i ima li toi po4va u nas? Izob6to var6i li rabota i na koi marki da se spra. Kakvi sa i priemlivite tzeni i tn.. Dali e dostata4no 6 4estoten ili triabva da e 10 4astotен?



Тема Re: Za i protv antiradaraнови [re: Beamer]  
Автор RashoPrashkata (mnoooooo lud)
Публикувано07.12.03 21:49



Az kolega polzvam Whistler 1610 ot 2 godini i dosega niamam akt za previshena skorost - ti si napravi izvodite sam



Тема Re: А що?... [re: Beamer]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.12.03 09:41



не вземеш да караш по-бавно? Или това не ти е минавало през главата???

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Za i protv antiradaraнови [re: RashoPrashkata]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано08.12.03 12:09



И аз съм с Wistler 1610 повече от година и ако има пуснат радар го лови, проблем е когато те "стрелят" - включват го за малко да измерят скороста ти и пак го спират (абе не е точно така де, ама ме разбра какво имам в предвид). Тогаз пищи ама вече са те изловили. И във такива случаи има спасение, защото като "стрелят" по някой преди теб и ти разбираш и намаляваш...
Колкото до това да карам по-бавно - карам си нормално, но на места има измислени ограничения и точно там се крият ушатите, в шумата, само за да ти измъкнат някое левче....



Тема Re:така енови [re: Любитeл]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.12.03 12:29



наистина има много измислени ограничения и за това никой не спазва и смислените

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: А що?...нови [re: the_rider]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано08.12.03 13:10



Ами представи си следната ситуация: Магистралата Оризово (или май вече от Чирпан) за София. Като се минава покрай Пловдив в един участък мантинелите изчезват и цъфва знак 80!?! Право, широко, края му се не види. И разбира се ушковци. Е, даже и много бавно да си караш (130) как се кара с 80 бе човек? Радардетекторчето си помага в доста случаи.



Тема Re: А що?...нови [re: 4O6HDl*]  
АвторTarambuka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 14:15



Beamer -> ако не искаш да ти пишат актове, карай по бавно.

4O6HDl -> ами да, логично е - за да се нарича дадено шосе 'магистрала', едно от изискванията е да има преграта между двете платна за движение. Там такава няма, тъй като целта е да може да кацат аварийно самолети във военно време или при нужда. Следователно там НЕ Е магистрала, и спокойно някой малоумник може да изпреварва СРЕЩУ теб (случвало ми се е, господ да ги убие тия), и като сте и двамата със 15, сещай се.



Тема Re: А що?...нови [re: Tarambuka]  
АвторTapaмбyka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 14:16



15 да се чете 150.



Тема Re: А що?...нови [re: Tarambuka]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано08.12.03 15:50



Tarambuka -> "ами да, логично е - за да се нарича дадено шосе 'магистрала', едно от изискванията е да има преграта между двете платна за движение. Там такава няма, тъй като целта е да може да кацат аварийно самолети във военно време или при нужда. Следователно там НЕ Е магистрала, и спокойно някой малоумник може да изпреварва СРЕЩУ теб (случвало ми се е, господ да ги убие тия), и като сте и двамата със 15, сещай се."

Тъй, ха сега ми обясни логиката защо ограничението да е 80 км/ч, при 3 ленти във всяка посока, след като по третокласния път между Горно и Долно нанадолнище ограничението е 90???
Между другото, в по-голямата част на участъците, където движението е двупосочно в едната лента на магистралата ограничението също е 90...



Тема Re: А що?...нови [re: peshone]  
Автор Sag (sinner)
Публикувано08.12.03 17:07



Ами точно там, в конкретния случай, си има основателна причина за ограничението 80, и то е - да не си пречите с излитащите и кацащи самолети :-)

it's not a matter of you vs. me



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.