Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема kakuv avtomobil za...нови  
Авторposeydon (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 17:31



imam seriozen vupros kakuv avtomobil da si kupia do 4000lv BEZ MITO zashtoto e na invalid mnogo obikaliah i se chudih no ne moga neshto da se spra na markata i modela. Kolebaia se mejdu mnogo razlichni avtomobili no taka i niamam vse oshte niakakuv izbor. Kolata triabva da e malka ikonomichna i da ne e ot visok klas az si mislia za renault clio ili za fiat tipo no ne znam nishto i zatova se obrushtam kum vas



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: poseydon]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 18:19



ami nqma da e zle da ogleda6 opel corsa ili ford fiesta.te sa dosta ikonomi4ni i sa tip malki gradski koli.tipo ne ti prepora4vam 6toto ne e mnoo dobro ka4estvo.sa6to moe6 da si vzeme6 kadet 6toto ne gori mnoo vozi sravnitelno dobre i 4astite sa evtini.po-dobre ogledai kak sa 4astite i na drugite koli koito si izbral 6toto tova e mnoo vajno.vse pak kopuva6 stara kola i ti trqbva 100% edin remont.clioto sa6to e dobar izbor.



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: XXL]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано08.11.03 18:35



Za malka gradska kola mislq 4e Unoto se e otrepalo.Ikonomi4no,sme6no evtini 4asti,kompaktno,pargavo,moje6 da go varti6 navsqkade i e mnogo lesno za parkirane.Za 1500-2000 6e si nameri6 perfektno 92-93 bez mito.



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: poseydon]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано08.11.03 22:04



Форд Фиеста-1994-95.



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: XXL]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано10.11.03 12:55



Вземи се осъзнай малко! Как можеш да препоръчваш тази кошница - Ford Fiesta?!? То само ядове с нея ще бере човека. Корсата пък ще е пълна скръб - гнилоч отвсякъде....
Kadet за 4000 лв? Това вече е виц....
За тези пари може да се вземе съвсем приличен автомобил - VW -3, VW Passat, Pegeaut 306, Audi, Renault, Opel Astra, Opel Vectra...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано10.11.03 14:42



Какви ядове ще бере?!С коя кола няма да бере ядове?!
Човекът иска МАЛКА И ИКОНОМИЧНА КОЛА-къде си се засилил с VW Passat, Audi-кое ауди е малко и икономично?А3, А2-да, ама за тия пари само прословутото "яйце".Opel Astra i Vеctra-перфектни градски автомобили.Не съм аз тоя който, трябва да се осъзнава.

Редактирано от Tanuco на 10.11.03 14:51.



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: Tanuco]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано10.11.03 17:30



Само да сравним поддръжката и отказите м/у Фиестата и Пежо 306.......Е нямам думи, по-голяма гробница от Фиеста няма!
Той ти говори и за кола за около 4000 лв без мито, нали?
Я ми кажи що за Кадет ще вземе за тези пари - той трябва да е златен!
Освен това, ако иска икономичен автомобил - да си вземе дизел!

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: kakuv avtomobil za... [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано10.11.03 23:50



Айде първо ми покажи къде съм писал за Кадет и ще си продължим спора.
За тия пари ще си вземе доста нова фиеста, може и 96г.
Проблемът си е негов-той решава.За пежо-нищо не мога да кажа, не знам колко му е скъпа поддръжката.Как ги пишеш тия сравнения, все едно 3 години си карал Фиеста и 306....



Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: Tanuco]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано11.11.03 09:06



Просто имам наблюдения върху един сервиз, в който доста често забелязвам да се ремонтират Fiest-и, Golf-ове и Fiat-и (особено Uno и Punto), а и това е мнението на самите монтьори в него. Една кола, освен да е хубава на външен вид, трябва да е и надеждна и да не ходи често в сервиз, нали?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: kakuv avtomobil za...нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано11.11.03 13:17



Да, така е, но зависи за какви фиести става въпрос.
Посочената от мен е МК3 и то последните години на производство(повечето дефекти в първите модели от тази серия са отстранени в тези от 94, 94г.)-като цяло е чудесна градска кола с не особено претенциозна поддръжка, като от голямо значение е какъв е бил предишният собственик, разбира се.Въпрос на лични виждания и предпочитания.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.