Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови  
АвторPJ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 19:38



Sony ili Pioneer? Koi e pravilniqt izbor pri Car Audio CD i CD-MP3 player-ite? Syshtoto li e i za kolonite? Car Audio CD-MP3 player-a tolkova dobre li se spravq, kakto primerno WinAmp-a na PC-to (useshta li se golqma razlika mejdu vyzproizvejdaneto na audio cd i mp3 cd)?



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: PJ]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано16.10.03 22:10



какво общо има WinAmp/PC с mp3 player за кола?!
Аз лично бих избрал SONY, въпреки че и Pioneer имат много добри модели.



Тема Po dobre PIONEERнови [re: Tanuco]  
Автор RashoPrashkata (mnoooooo lud)
Публикувано16.10.03 22:40



Az sam se zanimaval s montaj na SONY CAR AUDIO i naistina Sony sa strahotni, no Pioneer sa po dobri opredeleno.Siguren sam che i drugi kolegi ste spodeliat moeto mnenie.



Тема Re: Po dobre PIONEERнови [re: RashoPrashkata]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано16.10.03 22:55



Loshi otziwi imam ot kolonite Pioneer, otlepiha im se magnitite.
Imam Kenwood i sym mnogo dowolen ot nego. Cassette player- ite na Sony imat malko nedoizpipan design, no sa ka4estweni, a CDplayer-ite na Sony sa dosta po- dobri ot Pioneer, i kato wiziq, i kato ka4estwo. Samo li4no mnenie, de



Тема Да бе!нови [re: lvo_Dinkov]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано17.10.03 10:23



А какви магнити са ти се отлепили, на колони за 80лв. ли?!?!?!?!
Колко модела CD-player на Pioneer си чувал и колко на Sony??!?!?!?!??!
Стига сте говорили глупости....


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Отиди...нови [re: PJ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано17.10.03 10:32



...в "AVITEL"(срещу хотел Славия), там Емо и Любо ще ти разяснят как стоят нещата около всичките видове CD-MP3 player-и!!!
Няма смисъл да си чешеме езиците тук!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Отиди...нови [re: |Kyky|]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано17.10.03 11:04



Мдааааа,моят е от там-доволен съм!

My Pleasure


Тема Re: Да бе!нови [re: |Kyky|]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано17.10.03 11:12



1. Колоните са 98лв, но не това е определящо. Може и менте да са били, но аз повече Пайнер- говорители няма да си купя
2. Сменил съм 6 касетофона от среден клас(не CD palyer- и), не е толкова много, това ми е 2 Кенууд. Блаупункт и Кенууд ми допаднаха най- много.
3. Два месеца обикалях Техномаркет Европа, Технополис, Метро, разни магазинчета за аудио- системи, в Тояга също разгледах/разпитах/купих касетофона и мога да кажа, че съм видял достатъчно CD palyer- и/касетофони, за да добия някаква представа. И продължавам да твърдя, че Сони е по- удачен избор от Пайнер. Допълвам, че приемлив вариант са Кенууд и Блаупункт
4. Споделям личен опит, а не "чух от един приятел, че чул от един друг"- слухове. Щом това за теб са глупости, аз не мога да те убедя в обратното, а и нямам никакво намерение да споря с теб. "Компетентни" мнения от теб съм чел достатъчно!

Безаварийно пътуване на всички!
П.С. Най- добрата аудио- система е новата аудио- система



Тема Re: Отиди...нови [re: |Kyky|]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано17.10.03 13:48



Маса си прав ...
От тях си взех Pioneer-а и мисля че за Car-аудио има те и останалите ...
но всеки с мнението си ...



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: PJ]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано17.10.03 14:01



Каквото и да си вземеш от средния клас, като му пуснеш мп3 разлика няма да усетиш.
Аз имам Сони мп40 и мога да ти кажа, че като си го избирах в магазина ми пуснаха на 4 различни марки едно сиди, но на едни колони и какво да ти кажа - и Кенууд и Сони и Пайниър си звучаха по един и същи начин, а когато си пуснах мп3 се е шайсе генерално (ама кат работи двигателя не се усеща чак толкова). Взех си сони, защото изглеждаше най-гот на външен вид. разликата се усети само при алпина, ама там са други сифри.

...чики на, чики на-на-на



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.