Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Да бе!нови [re: |Kyky|]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано17.10.03 17:55



Само не разбрах тая аналогия с cd-player-ите на Sony i Pioneer, какво искаше да кажеш?!Да бе би Pioneer да имат повече модели?!Ако е така-какво от това?!



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Honda (любител)
Публикувано18.10.03 21:33



Аз имам Pioneer MP3/WMA плеър и мога да твърдя че с просто ухо не може да се усети разлика от audio-CD и MP3 или WMA файл(ако те са записани добре). При твоя случай може диска да е бил надраскан или компресията много голяма, но това ще се усети и на PC.
Много съм доволен от Pioneer и като притежател и на Sony, мога да твърдя, че Pioneer са по-лесни за използване докато караш. Sony имат по-завъртяни менюта. Pioneer is more user-friendly да кажем на ингилизки



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: Honda]  
АвторPJ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 21:50



za koi model na Pioneer govorish? kakwa mu e cenata?



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: PJ]  
Автор Honda (любител)
Публикувано18.10.03 22:27



DEH-P5530MP, купен е в UK - 200GBP



Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: Honda]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.10.03 12:40



За юзър френдли си адски прав - сонито е малко неудобно с тия бутони, обаче на мене в Тойотата радиото ми е почти на нивото на врата, ака, че не ме бърка особенно
обаче за мп3 не съм съгласен. Диска си беше нормален със стандартна компресия. Сравнено с аудио диска качеството беше образно на 85% и това си е винаги. Обаче при движение разликатане се усеща.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Sony VS Pioneer (i ostanalite)нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 17:15



Зависи на кое викаш 'стандартна компресия'. Моето твърдение беше, че не можеш да различиш с просто ухо МР3 файл записан на 192kbps/44kHz и същата песен от аудио диск. Същото е и за WMA файли.
Диска с МР3 аз съм си го правил и при тази компресия имам по 10-12 албума на диск (120-150 песни).



Тема Чуй се, само!нови [re: lvo_Dinkov]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано20.10.03 20:10



"Колоните са 98лв....Може и менте да са били....." -Това, че си се преебал, не означавя, че всички са балъци, като теб !!!
Какво като си менил 6 касетофона, нищо общо няма със CD ili MP3 и как точно ти "допаднаха най-много Блаупункт и Кенууд" -На вид ли????
"......мога да кажа, че съм видял достатъчно CD palyer- и/касетофони, за да добия някаква представа...."
Аз те попитах, колко от тях си слушал, а не колко си гледал на витрината в магазина?! Виждаш ли, колко си смотан, бил гледал, ми гледай си ги, те всички нови модели са интересни за гледане, имат картинки на дисплея, скриинсейвъри, еквилайзери и т.н.
Ти, какво си мислиш, че ти споделям, на баба ми мнението ли?!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Явно...нови [re: Tanuco]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано20.10.03 20:18



...не е трябвало да разбираш, щом не си разбрал, тапунгеро
Мисли си, че слушаш музика и трай


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Да бе!нови [re: Minavasht]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано20.10.03 20:21



"....всеки с мнението си..." , ама не точно


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Чуй се, само!нови [re: |Kyky|]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано20.10.03 22:02



Chuwam se. Estestweno, che sym gi shushal. Za towa, dali sym se minal, pyrwite dwe godini swireha dosta dobre, no sdadaha bagaja. Ako si mislish, 4e sym gi kupil "shto't sa Pioneer, ewtini sa i s tqh sym po- golqm gyzar", greshish. Haresaha mi, kolebaeh se dali da ne sloja ewtini bokluci Nova,wypreki razlikata w zwuka, koito izkarwaha, wse pak towa e 19(togawa beshe 16)- godishen taralqsnik, a ne nowo Audi/Mercedes. Za towa, koi e smotan, sywsem pyk nqma da go obsyjdam, wypros na wyzpitanie e. Spodelqm loshi wpechatleniq ot kachestwoto im i tolkowa.
Za CD- player- ite, az otiwam da gi raglejdam, pitam za cenata i kakwi sa im harakteristikite i dokato se opomnq, onezi mi gi pusnali da gi slusham, ne moje 4owek na spokoistwie da gi ragleda

Nishto li4no sprqmo teb nqmam,4e ti lipwsat nqkolko godinki(okolo 7), wsi4ki zabelqzaha. Prosto az sym na protiwopolojnoto mnenie na twoeto. Za design we4e e wypros na wkus i e silno indiwidualno, ina4e shteshe da ima samo edna marka i model CD-player- i

Kak sa mi dopadnali Kenwood i Blaupunkt li-nito wednyj ne mi nabraha kasetka, nito wednyj ne wla4eha zimata, nito wednyj ne mi se naloji da iskam da gi izhwyrlq w blizkata kofa za bokluk(kakto naprawih s edin Philips) ili da gi podarq na nqkoi(Yamaha pisheshe na tworenieto s neznaen proizhod, no lcd display, autoreverse, sheina, CD in i drugi polu- raboteshti extri),ne mi se e slu4walo da si namalq ljubimata pesen, poneje izlizashtiq zwuk po- skoro prili4a na rew na nqkakwo jiwotno.

Bezawariinopytuwane na wsi4ki
P.S. kakwoto i da si kupi, Sony,Pioneer, Kenwood ili Blaupunkt, nqma da sbyrka.Kakto beshe spomenato w po- gorni post- owe, srednite modeli sa blizki kato ka4estwo na zwuka. wypros na wkusi user friendly interface




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.