Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови  
АвторBeamer (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 12:08



Ve4erta na 14ti noemvri e. kam 8 i 10 e. Vali. Tamno i vlajno. Niama patna amrkirovka.разбрах 4е има бог. Карах по околоvраstното от Горублиане кам Симеоново с моито БМВ 325 тдс М, 95г и се загледах ж една офиs сграда отлиаво. Движех се на 5та с 110. Даржах прав волан. не гледах пьтя за 3 -4 сек. V следvа6тиа миг поглеждам напред и сам на 2 метра от камара праст на разклон от пьтя. Ниама маркирожка, тамно е и вали дьжд. Виждам как се бласкам и отижам при Свети Петьр. Но уви. Господ бе6е там. Хвана ми волана и 6трак налиаво. Wra6tam se v patia. po kalnika trakat o6te kama4eta ot kamarata s prast. Biah na 4asti ot sekundata da proveria dali Air bags sa mi redovni. Sveti petar ve4e be6e gotov da otvori vratata. Dobre 4e Gospod kara BMW ili ako be6e dolu 6te6e da kara. Bravo i na nemskite injeneri za perfektnia "handling" na volana. Mnogo lesno za upravlenie i izbiagvane na riskovi situazii kato moiata. Ako imate komentar ili podobna istoria molia spodelete.

God is Bulgarian! God is a BMW driver!!!!



Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Beamer]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано15.10.03 12:20



друг път гледай къде караш........ тва да ти е за урок..........

незабележим


Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Beamer]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.10.03 13:18



Абе ебахти простотията, честно. Писна ми в тая държава. Ей така оставили купчина пръст на пътя. До преди 2 дена на кръговото в Надежда зееха правоъгълни ровове в асфалта - решили да кърпят пътя. Дошли тъпанарите сутринта, изкопали пътя, ама що да си дават зор да запълват изкопаното с асфалт? Нали има и следващ ден? Пък и защо да поставят сигнализация, че има дупки?... Кой знае колко френски коли са си оставили окачването по тях.
В подобна дупка, но на Сливница влетях с 60 и 4-ма човека в колата. Пукнати гуми, изкривени джанти... Абе изобщо, дайте да се изнасяме на някъде, тука настана баси мизерията. Останаха само боклуци.




Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Beamer]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 15:43



Vryshtam se ot rojden den na priqtelkata mi po plovdivskata magistrala v posoka Sofia. kym 3:30 orez noshta e az sym izmoren (ne byh pil vypreki rojdeniq den). Karam sys normalna skorost za magistrala 130 km. lqto e pytq e suh. Gledam pred men stopove no te sa dosta daleko i edinstvenata kola pred men. neznam zableqh li se neshto zaspah li, no kato se usyznah i gledam v stykloto trabant i to na metyr pred men. iztrypnah. Nqmashe vreme za spirachki prosto trqbwashe da naviq v lqvo. minah go kato sprql. posle spirah da se prekrystq. Na sledwashtata sutrin hodih da zapalq svesht. Za sekunda ne minah prez nego. za informaciqta. kolata e FIAT Tipo sys servo na volana.moje i servoto da me e spasilo



Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Resurrector]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано15.10.03 17:19



Е пак е в града.До преди седмица положението беше същото, само че на подбалкана.И си представи как при 100км/ч трябва да избягваш подобни "отрязъци" от пътя.Е, намаляш след време, но в началото е кофти.
И на мен ми е малко чудно защо не ги запълват непосредствено след изрязването, а чакат да мине седмица, поне.



Тема ???нови [re: Resurrector]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.10.03 17:35



oshte edin fen na absolutno nevernia mit za slaboto okachvane na frenskite koli...
moyta 405-ca (13-godishna) ya karam veche 3-ta godina bez da sam smenyal nishto po okachvaneto... puk ne e kato da ne sam minaval prez dalboki dupki bez da gi vida... :))

Just a genius



Тема И аз така!нови [re: Deqn]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано15.10.03 18:40



Но не с Трабант, а с Опел Кадет!
В посока Банксо, за 8 Декември преди 2 години!!!
Беше след 22:00, гонехме се с една Калибра към Предела и изведнъж зад поредния завой гледам няк'ъв Кадет без светлини, оставили го аварирал и си тръгнали хората, к'во им пука!!!
Така спрях, че половината Клио беше извън пътя, а Калибрата се завъртя, но остана на шосето!!!
Няма да го забравя тоя 8 Декември, почерпихме се за здраве после, както подобава, но можеше и за нас да черпят
Така, че, господ е Българин, каквото и да кара


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Beamer]  
Автор Cherniq (virtual cop)
Публикувано15.10.03 22:05



vecherta na 14ti oktomvri e bilo...

pich, radvam se, che si izvadil kusmet

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):))) [re: Beamer]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано16.10.03 03:20



2 гуми спуках в "дупчица" една вечер в 3 часа през ноща някъде около плувния басей "Дианабат". Карал съм с не повече от 40. Валеше и траповете бяха пълни с вода.

Това преди повече от 6 години. Сега е същото.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Gospod kara BMW(325 tds M, 95 peg. X 5073 Aс):)))нови [re: Beamer]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.03 10:16



Хехе...-)
Всъщност карам Audi 100 2.6 V6.Но нямам нищо против да покарам и BMW-то....-)))


Не е важно да си безсмъртен,важното е да не умреш от скука!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.