Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ИСТИНАТАнови  
Автор Aндeмyй (Чорайбе)
Публикувано30.07.03 21:10



ПОГЛЕДНЕТЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ ...

АКО ТИ СМОТАН ШОФЬОР И С 20 ЩЕ СЕ ПРЕБИЕШ !!!
АКО СИ ОПИТЕН ШОФЬОР ЩЕ КАРАШ С ТОЛКОВА С КОЛКОТО СЕ ЧУВСТВАШ СИГУРЕН НА ПЪТЯ

ИСКАМ ДА ЗАДАМ ВЪПРОС КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО КАРАТ С 49 СВОЙТЕ БАРАКУДИ, С ПРЕДПАЗЕН КОЛАН ( ЗАРАДИ КОЙТО ВЕДНЪЖ ЩЯХ ДА СЕ ЗАДУША ПРИ ЕДНА КАТАСТРОФА ) И КОИТО МИНАВАТ САМО НА ЗЕЛЕНО ... КАКВО ЩЕ НАПРАВИТЕ АКО ВИ ОТКАЖАТ СПИРАЧКИТЕ ПО НАКЛОН ?

НЕ ИСКАМ ОТГОВОР ПРОСТО ИСКАМ ДА СИ ПОМИСЛИТЕ АЗ АКО КАРАМ БАРЗО С ХУБАВА КОЛА А ВИЕ КАРАТЕ БАВНО С БАРАКУДА КОЙ ИМА ПО ГОЛЯМ ШАНС ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ ПРИ КАКВАТО И ДА Е СИТУАЦИЯ ?

Кога разбрах, че съм БОГ ?
Когато седях в църквата и осъзнах, че си говоря на себе си !!!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Aндeмyй]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 21:35



Истината е, че пътят не е твой и трябва да караш с такава скорост, че и ти, и останалите водачи да се чувстват сигурни. Сигурен съм, че ако си купиш своя земя и сложиш един асфалт отгоре, никой нама да има нищо против да си караш там със 180км/ч...



Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Dunlop]  
Автор Capt.Vimes (новак)
Публикувано30.07.03 22:02



Като ми откажат спирачките стъпвам на газта и право към теб... . А пък с тия колани сте ми направо смешно. За какво са ги сложили ако само пречат?
П.С Абе май и за Б категория трябва да има психо тест.



Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Capt.Vimes]  
Автор ViruS (™)
Публикувано30.07.03 22:19



>>А пък с тия колани сте ми направо смешно.
>>За какво са ги сложили ако само пречат?

А мен ми е чудно какво толкова увеличиха глобите за без колан, та чак и точки порнаха да взимат? Уж демократична държава, пък насилствено те карат да се грижиш за СОБСТВЕНАТА безопасност, не на някой друг. Аз поне не се сещам за случай, в който колана да може да помогне на 3ти лица /сам си в колата да предположим/. Глупаво ми се вижда. Знам, че ще кажете, че навсякъде по света е така, ама аз ще кажа, че навсякъде е глупаво.

P.S. карам с колан почти винаги /освен на кратки разтояния/.

P.S. 2 миналата година навъртях над 4хил. км в Турция... още на втория ден забелязах, че НИКОЙ не кара с колан и останалите 10тина дни карах без него... от това за себе си си правя извода, че явно карам с колан, за да нямам проблеми с ченгетата

ViruS


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: ViruS]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 23:04



Колкото по-демократична е една държава, толкова повече се използват коланите.

Може би защото държавата предпочита здравната и пенсионната система да не се натоварва прекалено много.

А да си се сетил, че не си сам в този живот? Повечето хора имат родители, деца, приятели. Ако и за тях не ти пука, не виждам за какво изобщо говорим.



Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Dunlop]  
Автор Aндeмyй (Чорайбе)
Публикувано30.07.03 23:06



БЕ чАКАЙ БЕ АЗ СИ ПЛАЩАМ, ТЕБЕ АКО ТЕ Е СТРАХ СЕДИ СИ У ВАС !!!

Кога разбрах, че съм БОГ ?
Когато седях в църквата и осъзнах, че си говоря на себе си !!!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Capt.Vimes]  
Автор Aндeмyй (Чорайбе)
Публикувано30.07.03 23:07



ХАХА БАТЕ НЯМА ДА ГО ВЗЕМЕШ ПСИХО ТЕСТА !!!

Кога разбрах, че съм БОГ ?
Когато седях в църквата и осъзнах, че си говоря на себе си !!!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: ViruS]  
Автор Aндeмyй (Чорайбе)
Публикувано30.07.03 23:11



ОТНОСНО ТУРЦИЯ:

НЕЗНАМ ДАЛИ СИ ЗАБЕЛЯЗАЛ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА НО ТАМ КАТАСТРОФА БЕЗ ЖЕРТВИ НЯМА !!!
НО ВЪПРЕКИ ТОВА ТЕ СА СИ ВИНОВНИ ... СИГУРНАТА КОЛА СИ Е СИГУРНА ТВА Е ... ХОРАТА С БАРАКУДИТЕ ДА МУ МИСЛЯТ 1 ГОДИНА КАРАХ ПЕЖО 505 И СЕ ПАЗИХ ... И СЪМ ЖИВ ТОЗИ КОЙТО НЕ СЕ ПАЗИ ТОЙ ПРАВИ ПРОИЗШЕСТВИЯ !!!

Кога разбрах, че съм БОГ ?
Когато седях в църквата и осъзнах, че си говоря на себе си !!!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Dunlop]  
Автор Aндeмyй (Чорайбе)
Публикувано30.07.03 23:12



ЗА КАКВО ГОВОРИМ ЛИ ???
ЗА СОБСТВЕН ИЗБОР !!!

Кога разбрах, че съм БОГ ?
Когато седях в църквата и осъзнах, че си говоря на себе си !!!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Aндeмyй]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 23:13



Струва ми се, че много хора са на пътя, защото им трябва да се придвижат до друго място и може да се окажат в неприятна ситуация, докато доказваш какъв добър шофьор си. За мен не се притеснявай - погрижил съм се да не ме сгазиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.