Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дееба крадливото племе сме!!!нови  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано19.06.03 09:19



Някакви идеи какво може да се направи за радиото да не го пипат? Примерно 220 волта жица да стърчи пред него? Ама няма откъде да взема такова напрежение.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Ras4o]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 09:22



Imam edin kolega erikanec. Dokara si ot US kolata Mitsubishi Mirage. Ta toj kazva che i tamo pipat po kolite. Toj zivee v shtata Main, kydeto uz njama chernilki a osnovno beli no i tam stavat takiva neshta. Ta toj si e maskiral mnoo gotino radioto. Pred nego slaga njakakyv panel ama vse edno che radioto e izvadeno i styrchi edin kuplung s desetina zici. I kato poglednesh dori i vytre kato sedna ne se razbira che e takava magijka.



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Naemnik]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано19.06.03 10:06



Оф, не ми говори за куплунг с 10-на жици
Сутринта като влезнах и го видях. И бяха истински, а не панел.
Тъпото е че вече два пъти на едно и също място става и по един и същи нячин отварят вратата. Признавам, много професионално го правят - даже след това вратата се заключва и бравата работи.
Не съм толкоз тъп че трети път да се оставя по същия начин да го вземат. А и не искам да се отказвам да имам музика в колата - няма пред някакви келеши да се примиря.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Ras4o]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано19.06.03 10:16



Спасение от крадци нема, за съжаление ... Трябва да се замислиш за вариант за камуфлаж на музиката. Аз мисля да си сложа някакво старо избушено радио което да се вижда , а истинската музика да я покрия някъде...



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Ras4o]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 11:16



Начинът е много прост, но внимавай да не попаднеш и ти в тоз капан! Постави и втора защита! Значи - в оръжейните магазини продават едни нещица, които се закрепват отвътре някъде около предния джам. В тях се поставят патрони със упойващ газ. Задействането на патрона е с ел. ток. Значи връзваш го към алармата и вратите, така че да се задейства само ако алармата е предизвикана от отваряне на врата. Действието на два такива патрона при обема на купето е от 4 до 6 часа як сън на крадеца. После какво ще го правиш не ми казвай. Предупреждавам те измисли си и някаква допълнителна защита против задействане - да не заспиш карайки поради повреда в алармата или нещо друго! УСПЕХ!



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Rosen]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 11:24



скатай го някъде да не бие на очи, в жабката например, под седалката, под таблото или си купи от тия където им се маха панела без него немогат го пусна и си губи смисъла да го кардат.



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Ras4o]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано19.06.03 11:44



Mnogo e kofti sutrin da si zavali6 kolata razkostena!!! Na teb pone sa ti ia otklu4ili kulturno....na men mi biha razbili klu4alkata i polovinata tablo (poneje cd-to si go biah zaka4ila otzat s edni vinkel4eta). Kolkoto i da go krie6 po jabki i ne znam tam o6te kude, ako te naro4at niama oturvane!!!

Vzemi si instalirai avtomat s buhalka i abalet v kolata...da go zakove na miasto! Drugo spasenie niama...

p.s. Kradat gi i bez paneli gadovete mrusni!

Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 19.06.03 11:46.



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: blackgod]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано19.06.03 11:47



mdaa...i as taka napravih s edin skapan kasetofon i se prostih s vsichko koeto sa dobarali



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: G6O]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 12:09



Моят е с откачащ се панел, но аз си го направих целия на шейна за по-сигурно.
Една нощ някой се беше опитвал да ми краде колата (на кой ли му е притрябвала жигула 70-та година!). Добре, отворил я е без поражения, през триъгълното прозорче - там има едни метални скоби, които заместват оригиналната ключалка, но не е могъл да запали, защото за такива кошници трябва да имаш 2 висши образования. И накрая за да не е капо, ми е задигнал резервната гума.
Много пъти съм си мислил за ток, газ и други такива изненади, но винаги ме е спирало това, че мога да попадна в собствения си капан, или пък - по-лошо - детето ми (3 г.), което бърка навсякъде и има технически умения, за които повечето възрастни могат само да мечтаят.



Тема Re: Дееба крадливото племе сме!!!нови [re: Nik]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано19.06.03 12:24



В отговор на:

си купи от тия където им се маха панела без него немогат го пусна и си губи смисъла да го кардат.



С падащ панел е. И е застраховано радиото. Ама това са две разкарвания до Булинс и разкарване до ключар. И оставам без радио, щото тъпите копелета пак ще го вземат следващия път.

Идеята с газ-а не ми харесва :(
С централно съм и често включвам алармата без да е затворена колата и тя се активира. И ще се наспя някой път хубаво.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.