Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Стигнах до извод!нови  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано13.06.03 16:58



Стигнах до извод!
До скоро си мислих че, жена в колата е опасност на пътя но ежедневното каране ме принуди да си променя мнението.
Стигнах до извода че, ДОКТОР в колата е доста по-голяма заплаха за водачи и пешеходци!
:)))



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: Air Cooled]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано13.06.03 17:05





Е, това е извод! Изкефи ме!



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: Eva*]  
Автор Nasti ()
Публикувано15.06.03 11:29



Moite kolegi kazwat "Jena zad wolana e kato lud zad kartechnica"
Inache men me e nai-strah ot myje s malolitrajki...

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: Nasti]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано15.06.03 12:33



Най страшното е селянин над 40-те с жигула или москвич. От тези дето ги изкарват само лятото да ходят на лозето.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: Ras4o]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 13:23



Най-опасното е млад пикльо с нова мощна кола , който се мисли за господ по пътя... Статистиките са пълни с такива ... Тези които описваш карат с най-много с 40 и са досадни но не бих ги нарекъл опасни. Замисли се ако трябва да избираш м/у двете категории с кой би се ударил ако нямаш друг избор..



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: blackgod]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано15.06.03 14:38



Абе от пикльовци съм се научил да се пазя - даваш му път и това е, нека бърза, не се знае докъде ще стигне.
Ама от прости селяни, дето се мислят за много добри шофьори, щото имат книжка от 30 години, нищо че я са направили 50 хил, я не са през това време, и дето не им дреме за ламарините на москвича, щото съседа ще му тури една боя за две кила домашна - направо настръхвам.
Щото си мисли че е цар на пътя, застава по средата и не се сеща че има и други хора, които карат по-различно.
Пресен пример - един такъв, подал е мигач 20 метра от кръстовището, съответно надава яка бибитка защо са му отнели предимството, задминава колата и я ЗАСИЧА, при което със задната броня ми откача предната!!!
Не карах аз, иначе щях да му строша главата, ама викам да няма излишни разправии.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: Ras4o]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 15:45



Конкретно за описания случай си прав да се ядосваш... Но базирайки се на опита който имам / не казвам че е много , около 400 000 км./ , мисля че доста по- опасен е луд с лъскава кола , който кара с 200 км/ч по път който не познава е не си дава реална сметка че има и други участници в движението...
Примери мога да дам много , но най-лошото е че при катастрофи с такива коли най-вече загиват невинни хора , които просто са си карали спокойно на пътя .
Не можеш винаги да предвидиш че на следващия завой ще ти изкочи кола която няма да ти остави време за реакция...



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: blackgod]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 11:08



Моят опит е още по-малък - около 250 000км, но изводите ми се покриват с твоите, плюс:
- опасен е разсеяния водач, който кара и си мисли за друго, завива без мигач, минава на червено, защото не е видял светофара и т.н.
- опасни са наглите момченца, които не уважават останалите. Дори и да не карат бързо, те не се съобразяват с нищо и с никого
- опасни са нетрезвите, защото нямат преценка за ситуацията
- опасни са голяма част от жените които са разсеяни и не преценяват правилно
- опасни са 99% от такситата, мамка им

Кефят ме младежи, надули музика в мощни коли, които карат внимателно, дават път на пешеходците, дават мигач, спират на червено - не е сън, виждал съм и такива.



Тема Re: Стигнах до извод!нови [re: mitakata]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 12:15



Опасни са и малоумните вратове с нови Мерцедеси и БМВ-та. Напоследък забелязвам, че много от тези дебили въобще не се съобразяват с насрещното движение. Изпреварват където им падне, независимо че насреща им идва кола. Ако не се дръпнеш към края на платното, катастрофата е сигурна. Нямам нищо против да ме блъсне такъв, но да съм с камион.



Тема Re: Стигнах до извод! [re: Sasho]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано16.06.03 14:51



Абе този уикенд ходих до Созопол и впечатлението ми е друго. Да - тези с мерцедесите и бмв-тата са опасни, но тези коли са мощни и бързо правят изпреварване на колони, и общо взето можеш да го преглътнеш.

По-опасно е камион задминава камион, и зад изпреварващия камион се нареждат още 3-4 маймуни със някакви таралясници, дето едва ускоряват, и се опитват да минат и двата камиона. Когато се камиона успее да изпревари, и онези се озоват очи в очи с насрещното настава една паника, едни спирачки, едни къси-дълги, псувни и айде пак гонка до следващия камион

Другите, които АМА УЖАСНО МНОГО ме дразнят, са тези, дето те виждат, че искаш да изпреварваш, и в мига когато ти се отвори пролука айде мигач, газ и да те изпреварят и теб, и този пред теб. Ти кво - правиш им път, няма да ги утрепеш я ! Ама така ми се искаше да засека 2-3 супер нагли копелета и да ги метна в канавката !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.