Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тежкари на пътя и как се засрамватнови  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано16.05.03 13:06



Отивам вчера с един приятел да му сменяме гумите. В сервиза един пишльо с турбо голф 2 (1.6 гти), лети джанти, тъмни стъкла, абе утрепал се човека, седи и избира летни втора употреба и разправя на авера си и гаджето му къв състезател бил. Ама хипер дразнещо на висок глас, как изял някво бмв 325, а за опели, аудита и други просто не можели да му се опрат. Седим и се смеем с човека ми а оня се усети и дойде да каже: Аре пичове, слагате ли талоните?
Направо се изхилих и му казах на майтап кво ше прави с талона? лайното каза Ами колата става моя. Добре бе деба, ами как ше го регистрираш в кат без мен бе, без нотариално и т.н. Оня вика 'аааа нема да се циганиме са, шото нали знаеш познаваме тоя оня'. Смешник та дрънка.Като го питах от кога кара, каза е е на 23 и имал книжка от 2 години. Почна да подмята от рода на "нещо ние страх нали" и т.н. Френда има обикновена киа делта (мисля, че е 1.6 към 90 коня ама не се лъжете не е няква пушка) и е на възраст дето не прави тъпотии, ама се на майтап му каза, дай 100 кинта и да си мериме пишките. И тука почна шоуто, ама много пари, ама ти нямаш толкова в себе си (показахме му). Нали даваше талона бе? Питам го и оня тръгна да се прави, че звъни по телефона и все едно говори с Юпитер инс и търси "издирвачите колежке, ония здравите момчета". уахахаха, щял да ги вика, пари на заем да му дадяли и арбитри да бъдели. В този момент му оправиха колата и му казах, хайде пич със здраве, с тия гуми ставаш кат състезател на формулата и те кат тебе нямат грайфери. Оня се разлюти, взе да прави някви чупки и да прави забележки за киата ква била измислена. Френда се ядоса окончателно и му каза, че колата може да не е бомба, ама е поне 8 лета по-нова от ебания му голф (89-90 според мен) и кат влезе в клуба на новите автомобили тогава да се прави забележки. лайното продължи да стой там и да си проси гонката. накрая се разбраха за 20 лева (лайното взе назаем от приятеля си, 4 кинта бяха на стотинки). Отиваме на разклона и се разбират да карат до първия светофар (май към 500 метра). Седиме с другото момче и приятеля му, оня на тръни (оказа се че колата е на брата на "състезателя"). И простотията се почна:
1. На старта голфа завъртя зверкси гуми, чак запуши и едва след 2-3 секунди започна да върви напред ама в бесен пирует по пътя. Чу се некво пукане не си е работа.
2. Стигнали с разлика към 5-6 секунди светофара
3. Лайното идва и почна да се обяснява, че не било честно, че гумите му изиграли номер и т.н
4. Човека ми му каза съвсем любезно, че колата му е по мощна от Киата но той не е шофьора който може да се възползва от това. като се научи да ползва скоростния лост, тогава да се обажда.
5.Уахахахахах Отиде пича уж да вземел парите от жабката, даде мръсна газ и избяга оставяйки приятеля и гаджето му на улицата.
6. Другия замалко се насра при тая гледка....
Имате ли подобни истории?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 14:36



хахаа ебати люлинските изпълнения :>
евалата пич скрили сте му топката :> всъщност тои топката никога не я е намирал :> няма и да я намери маи



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: mutant]  
Автор Benton ()
Публикувано16.05.03 20:00



Kakvo iskash, na toia golf sa mu vzeli zdraveto oshte v Germania ili tam o kudeto e. GTI se kupuva za da se iurka. A na tvoia "priatel" s golfa sigurno sa mu umreli polovinata kone, 20 sa otishli na pasha, a ostanalite sase prevurnali na magareta :-)
Az karam kola s 58 koncheta, ama v dobro sustoianie. I predi niakolko dni nekuv guzar s honda accord me drupna na edin svetofar, ama mu beshe dosta trudno. A dokolkoto znam, nai slabia dvigatel koito se slaga na accord e 113 k.s. Ta Ta kakvo moje dase ochakva ot kola na 10 - 12 godini, osven ako ne e na 20 000 ot osnoven remont...



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано17.05.03 00:34



Хахахахаха ! Много яка история ! Трябва все така да се показва къде се намират на тия тъпи селски гъзета !



Тема Re: Какъв тежкар бе?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано17.05.03 09:27



Тоя е бил егати помияра, да няма 20 лева в джоба си... И със старите гуми - състезател! Ей, точна такива нещастници създават проблемите по пътя...



Тема HAHAнови [re: Bushman]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:13



Samo ne razbiram kato vsichki sa gazari shto si kopuvat stari gumi Az za moiata sapunerka i kopuvam stari shtoto nemam pare a i mi e mabor. Ama za zimata nema nachin she se izrasa.
PS Interesno mi e kvo e stanalo s priatelia na toja s golfa i s mangizite



Тема На мен пъкнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.05.03 17:21



ми е странно как го измисли Голфа хем ГТИ, хем турбо :-)))
Абе ти сигурен ли си че е било Голф ?
А че не си сънувал ... сигурен ли си ? :-)
ПП: Споко - това последното си е майтап...
ППП: Но пък първото не е.

UB40 !



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Benton]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано18.05.03 20:38



ZAbravil si da kazesh che osven che GTi se kupuva za da se urka, se pravi za da se urka, taka che nema strashno, az moq redovno si go karam s 5000/6000 oborota.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: xaxaxaxнови [re: Bushman]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано18.05.03 21:35



toia samo ednata pishtialka Piramid ne moje da mi plati s teia 20 leva ! axaxaxax



Тема Re: На мен пъкнови [re: jamie]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано18.05.03 21:37



to lepenki vseki moje da sloji GTI 16V a vsushtnost da e niakakva taburetka s 1.3 ili 1.6 dvigatel karburator ili monoinjection




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.