Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 25.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема законни ли са камерите?нови  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано09.05.03 13:42



От къде на къде ще глобяват собственика? Имат ли доказателства, че е карал именно ТОЙ?

Я вышел им наперерез!


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Resurrector]  
Автор syglasen (минаващ)
Публикувано09.05.03 14:03



hmm....dobyr wypros, az lichno ne poznawam dosega globen, ama pone taka se gowori che bili slojili, spored men tiq s antiradarite bi trqbwalo da gi zasekat



Тема Колко са жертвитенови [re: syglasen]  
Автор Bat Jorko (BrightSide Jedi)
Публикувано09.05.03 14:42



От КАТ официално се похвалиха, че за 2002 г. са поздравили със стационарен радар 1400 водача.
Снимат и не се шегуват!!!



Тема Re: Колко са жертвите [re: Bat Jorko]  
Автор syglasen (минаващ)
Публикувано09.05.03 14:59



lele , znachi da chakam chestitka i az :)



Тема Re: Колко са жертвитенови [re: syglasen]  
Автор achko (the little one)
Публикувано09.05.03 23:44



btw sled kolko vreme nai-kysno idvat 4estitkite?

6toto nqkolko pyti stava me gledat nqkvi policai, ne mi mahat da me spirat ami me gledat deba... 6e kaje6 4e sym blondinka s minijup



Тема Re: Колко са жертвитенови [re: achko]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано10.05.03 00:35



след 1 седмица.

Nil novi sub sole


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Resurrector]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 19:25



Abe ne znam da li sa zakoni ama saseda e poluchil chestitka. Otiva v kat i se chudi chovechetca kvo stava. Vodiat go pri edin ogromen TV abe se edno na kino. I mu puskat kolata mu s data i chas i skolko kara. Plati si choveka globata a i tochki mu vzeha gadovete. Taka che zakoni ili ne sabirat dengi prositcite

PS Samo ne znam dali moje da si vzemesh kaseta za spomen



Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Psihi]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано12.05.03 09:51



Абе не може ли да се оспорва това? Щото айде за парите ще се разбереш с този дето е карал, ама точките как ще си ги вземеш?
Един познат от Австрия разправяше че получил честитка за неправилно паркиране и запречвал изхода от паркинг. След това водил безкрайна кореспонденция, като им изпратил снимки от прозореца си към същия този паркинг, където на същото място има паркиран бус и колите излизат свободно. Е, пощенските марки му излезнали почти колкото глобата, ама накрая са му признали че не е имал нарушение.
Кога ли и тука ще можеш да си защитиш правата?
И пак там - на аутобана през нощта те снимат със светкавица. На снимката може да се различи не само кой е карал, ами и с каква вратовръзка е бил!

Надеемся только на крепость рук,
на руки друга и впитый крюк.


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Resurrector]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано12.05.03 12:43



Мноо ясно, че всичко е законно. Колкото и да се тарикатее, всеки си плаща рано или късно....
Ако обаче се спазват правилаилата и проблеми няма да има. Тва дали ти си бил в колата или не, няма особенно значения. МГ ходих на специализация в Белгия. Там си паркирах служебния автомобил pred whoda na kooperaciqta на знака за зареждане и линейка, защото нямаше места другаде. Все си мислих, че нощем дори и да не е позволено, никой няма да мине да гледа и отчита. Е. дааааа, в БГ-то получих честитка от местния КАТ (свързали се с офиса, собственик на колата и оттам разбрали кой е карал). Получих набор от 8 снимки и фактура за 45 евро. Имаше и придружително писмо, с което ме уведомяваха, че ако не си платя, при пътна проверка в страната, мога да бъда задържан до уреждане на взимоотношенията. Мислих дали да не ги пратя на майната си, но реших да не се циганя, обадих се на дадения номер и платих чрез кредитна карта. Общо взето системата работи и дано у нас да стане така, че много идиоти се навъдиха по пътищата

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано12.05.03 14:22



Тва дали ти си бил в колата или не, няма особенно значения.

"Е оти ручахме жабетата?"
Завръщаме се в светлия комунизъм, а?

Я вышел им наперерез!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.