Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Resurrector]  
Автор Benton ()
Публикувано12.05.03 20:15



Zashto da niama znachenie koi e bil v kolata? Pir polojenie che snimat kolata kak se dviji s previshena skorost, no ne se vijda koi ia kara, kak shte dokajat che e sobstvenika? Nali po nasheto zakonodatelstvo vseki e nevinen do dokazvane na protivnoto? Da dokajat che e bil sobstvenika (ili koito i da e drug). Dori i da platish globata, kakvo prechi da se ospori v suda i da gi osudish, puk te posle da si promeniat zakonite ili kakvoto shtut da pravat



Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Benton]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 20:53



Moita sapunerka e na imeto na chicho mi ako me snimat she go izpratiat na nego i she padne smiah. Ami ako nekoia kola e prodadena 6 pati bez da eprehvarlena togava kvo stava?



Тема Re: Колко са жертвитенови [re: Tanuco]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано12.05.03 21:13



A ako kolata e registrirana w drug grad? Che to edin talon pytuwa pone 3 meseca togawa!

Spored men vyobshte ne mogat da dokajat che tochno sobstwenika e karal. To w takuv sluchai da si registriram kolata na chovek bez knijka pyk da mu wzemat tochki na volq

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Psihi]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано12.05.03 22:01



Ами тогава ще си прехвърляте колите като ги продавате! Иначе трябва да подписвате договори с новия собственик, и да ходите после да го гоните по съдебен ред, ама нали се сещате как ще стане ?



Тема Re: Колко са жертвитенови [re: int 27h]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано12.05.03 23:09



Ще глобят собственика на колата, защото той носи отговорност за нея.Това че я е дал на някой друг да я кара си е негов проблем.
Ако застреляш някого с пистолета на братовчед си(хипотетично) първият човек, който ще налазят полицаите ще бъде братовчед ти, защото пистолетът се води на негово име.Същото е и с колата.

Nil novi sub sole


Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Mugaga]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 06:12



Tia da odat po moreto da snimat ruskini pone neshto interesno da stane. Mene she me snimat za koleda. Az ako digna 80 she izletia samo da si sloja krila i sam gotov



Тема Re: законни ли са камерите?нови [re: Resurrector]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.05.03 10:44



като си дадеш колата на някой и случайно него го снимат има едно много просто решене - като си получиш честитката отиваш в КАТ, обжалваш акта и като основание пиишеш кой е бил шофьора. Същият потвърждава и него го таксуват.
Лесно и просто

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Колко са жертвитенови [re: int 27h]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано13.05.03 11:11



Spored men vyobshte ne mogat da dokajat che tochno sobstwenika e karal. To w takuv sluchai da si registriram kolata na chovek bez knijka pyk da mu wzemat tochki na volq

Тва е супер идея. Задължително ще я прехвърля на майка ми. Хахаха, всяко зло за добро, както гласи една стара българска поговорка.

Я вышел им наперерез!


Тема Така е и в Германиянови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Caмo Дизeл (отнесен)
Публикувано13.05.03 12:51



В "честитката" си има специално поле, където можеш да обжалваш глобата, ако не си карал ти в това време. Но при положение, че на снимката се вижда идеално, кой е на волана, остава да кажеш само, че е бил брат ти близнак. Е, може да караш с тъмни очила и фалшиви брада и мустаци и да кажеш, че си качил някакъв битник и си му дал да кара, пък ти си спал
Всъщност на самата снимка, която ти изпращат качеството на отпечатъка не е много високо и може някой да се подлъже, че не прилича много на него, обаче съм виждал как обработват оригиналните снимки. На фул скриин на 21-инчовият монитор си се вижда много добре даже и няма лабаво

Само Дизел


Тема Re: Така е и в Германиянови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.05.03 14:24



sigurno e taka, но на мене репликата ми беше към тези, които говореха "ако не са те" (по презумция не се виждало на снимката кой кара)

...чики на, чики на-на-на



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.