Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема яки селянии по колите:)нови  
Автор r5gtr (.)(.)
Публикувано04.03.03 23:32



та да ви питам за яките простащини на които сте ставали свидетели по родните ни возила.за да ви подсетя ще кажа няколко примера с зеления китеник на таблото,или най-невероятния "спойлер" тип-простир,които всъщност е багажник за такситата с по 5-6 антени няма да споменавам,скоростни лостове с зарчета!на моето родно село беше например модерно да се слагат на соц-возилата емблеми от западни коли.така се получи жигула с емблема на FORD,заз с на BMW,а най-колоритен беше джугана с четирите кръга,които всъщност бяха срязани от капачки на буркани
а също и лепенки с интерестни надписи-"извинявай че те изпреварих"."ти гониш"...но една направо ме срази: "ABS-адски,бързо,спиране"
сега е ваш ред,нека се посмеем заедно,на яките зулуми по колите



Тема Re: яки селянии по колите:)нови [re: r5gtr]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано05.03.03 08:36



:))),na moita pishe "Sliap zad volana":)),ma kato mi ia podariha imashe zashto



Тема Re: яки селянии по колите:)нови [re: ValGG]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.03.03 09:16



на мойта по едно време пишеше Intel Inside, но сега е заменено от "Бебе в колата"

Кофти, кофти ама гот!


Тема Rekordni prostotii.нови [re: the_rider]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 10:01



Най-голямата простотия която съм виждал беше.. Лада 1500 със спойлер от дърво... лакиран бял бор, много добре обработен, абе изглеждаше лъскав като табло на Ягуар.:)))))



Тема Re: яки селянии по колите:)нови [re: r5gtr]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано05.03.03 14:17



Ами вчера видях подвижна коледна елха
Някакво Daewoo Lanos жълто на цвят с безброй лепенки (remus,turbo,sport,daewoo....) с ярко зелени джанти 14" и невероятно количество спойлери по него, ама отвсякъде по прагове по брони по багажник по фарове по престилки....
с тези малки джанти и спойлери до земята приличаше на куфар
вътре в същия стил
жълто с зелено
иначе доста стегнато и без забележки по външността!

Просто по голяма селяния не съм виждал



Тема Re: Rekordni prostotii.нови [re: Opelist]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано05.03.03 14:20



аз съм виждал спойлери не от дърво ами направо от кит
леко понапукани



Тема Re: Едно време ...нови [re: r5gtr]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано05.03.03 14:56



имаше мода да се постави футболна топка между облегалката на задната седалка и стъклото. Върховната гъзария беше да имаш две топки - по една в двата края на стъклото. А на един Москвич имаше топки, но ушити от мъхест плат като възглавници, а между тях - играчка-тигър, който си клати главата... Много ме кефи и китеник по таблото, пък даже и по волана. Слагаха се дълги калобрани, по 3-4 антистатика, антени... Сега нещо понамаляха тези "екстри".



Тема Re: яки селянии по колите:)нови [re: r5gtr]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано05.03.03 15:16



На Трабанта ми навремето ми лепнаха на майтап "Жена - звяр в колата".
А аз самата в по-късен период му лепнах отстрани надпис от черно графитно фолио "- ТРАБАНТ -". Да се разпознава. И сега е известен с това.


Виждала съм един бял Москвич 408, лъснат, с халогени отпред, ДВА антистатика отзад, калобрани на които символа на М-ч е направен бял. Вътре купето беше цялото в зелена булана /не губер/, включително задната кора и предното табло. Мъдреха се и някакви лъскави възглавнички от сатен.

Отзад на кората стоеше задължителното животинче, чиято глава се клати.

На огледалото за обратно виждане висяха 2 големи зарчета в жълт цвят + синджирче с Христовия кръст.

Някак на таблото имаше закрепна - снимка на детето и жената.
А, да не забравя светлоотразителните триъгълничета отзад при номера. И стикерче на зайчетата, символи за инженкцион



Тема Re: стикеритенови [re: ValGG]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано05.03.03 15:45



са най-различни.
Специално ги печатат.
"Прескочи ме, ако бързаш"; "Жена звяр в колата" "Готин и млад шофьор" и много други все в този стил.

Обаче мен най-много ме дразни стикер от типа "Господ ми е навигатор" залепен на задното стъкло на Голф 3-ка, карана от някое надудо пубертетче и купена от тати например.



Тема Re: яки селянии по колите:)нови [re: Eva*]  
Автор r5gtr (.)(.)
Публикувано05.03.03 15:47



сега когато заговирехме за лепенки на трабанти нека и аз да се похваля.вдъхновен от една маслено зелена пернишка жигула, на която имаше огромен надпис на задното стъкло "I'm Shumacher" и аз си сложих на името на любимия ми пилот от F1,и така всички ме знаеха като FRENTZEN
имаше и в махалата една траба,с ярко червен надпис ВНИМАНИЕ,ТРАБАНТ!
а от едно времешните гъзарии най се кефех на перденцата със Саманта Фокс(по очи),и на червените тапи от вино или оцет на предните чистачки,на подкови по решетката,махагоновите огромни поставки за GSM и все от тоя род.най обичам да ходя с приятели на зеленчуковата борса и да обсъждаме местните жигули и джугани с номера от разград,силистра и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.