Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИнови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано13.03.03 12:11



Някой има ли представа кой е отговорен за това? Има ли служба към която да се ескалира от гражадните този проблем?

Аз живея в Лагера. Има 2 излаза към цивилизация от моята махала, единия е към хотел "Славия" другия е към "Красно село". По тия 2 пътя минава цялата махала сутрин и вечер, просто в момента са в безобразно състояние.
По пътия към хотел Славия има 2 участъка на които трябва да спреш, да включиш на 1-ва и да минеш на полусъединител защото трапа е 25-30 см дълбок и просто няма откъде да се заобиколи. Добри хора го запълват с строителни отпадъци (както някои от по-големите дупки), но това не изкарава много...

За какво плащаме данъкъци, ако ще си запълваме сами дупките? Ами да си направим комунални служби за поддръжка на пътя (без това има камара работоспособни пенсионери. Купуваме им по една лопата, цимент и пясък, заплата от 150 лв и сме в бизнеса! Ако плащам на тях поне ще видя къде са ми отишли парите, а и ще се прибирам спокойно до нас.

Направи ми се ебава майката 1 км го минавам за 10 мин. и 100 кила нерви.
Не случайно таксиджиите на кв. Лагера му викат кв. Багера!! Попадал съм и на такива които са ми обяснявали, че по принцип отказват адреси в този квартал.



Тема Re: Добре дошъл внови [re: TheSaint]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано13.03.03 13:26



клуба на недоволните!
А така също и усетилите липсата на какъвто и да е интерес от страна на Общината да реши тези проблеми.

Офиса ми е близо до Димитър Петков. Това е една от оживените улици на София, пресичаща Пиротска, Цар Симеон и даваща връзка със Сливница. Тази улица е като бойно поле от 2 години.
Положен асфалт върху паветата, копана и разкопавана в продължение на години и изоставена.
Навлизайки в улицата автоматично се налага да превключиш в истинския смисъл на думата на първа, защото на по-висока предавка вече щетите се изравняват в цифри!

Почти целия град е в подобно състояние. И не само този град, всички са така.
Писна ми всеки ден, пътувайки из града да пълзя и вместо да карам спокойно, да се оглеждам за дупки, ями или окопи.

Вече се затопли, а както се вижда, проблема си стои неразрешен.

Колкото и да го дъвчем с данъците, няма да стане, ами давайте да поканим някое величие, на гости в страната, тогава и Общината ще се бръкне.



Тема Re: Добре дошъл внови [re: Eva*]  
Авторpa4o (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 13:30



i az iako psuvah,no ot niakolko dni zabeliazvam 4e na dadeni u4astaci v sf dupkite sa presno zakurpeni-struva mi se daje 4e 6te gi napriavat po4ti navsiakade-za glavni ulici stava duma razbira se.



Тема Re: ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИнови [re: TheSaint]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано13.03.03 13:51



Не е лъжа!
София в момента е безобразно състояние

Точно преди няколко дена ми направи впечатление, че дори и в голяма кола с добра возия усещането е натрапчиво и крайно неприятно

Само от мен взимат 200лв данък, а с тези пари ми се струва, че доста дупки може да се запълнят
Работата е ясна пак някой си пълни мазната ,дебела гуша за наша сметка

Такава ни е орисията, вечно да бъдем тъпкани и унижавани
МАЙНАТА ИМ !



Тема Re: ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИ [re: TheSaint]  
Автор KPEMATOP (FIAT)
Публикувано13.03.03 13:59



i az jiweq w kwartal lagera i znam kwo e zad 35,36,39 i 34 blok!
btw, na koq ulica si?az sum na smolyanska?
karam edno cherno uno



Тема Re: ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИнови [re: KPEMATOP]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано13.03.03 15:02



"Баба Илийца" горе долу срещу супера "Еверест".



Тема Re: Добре дошъл внови [re: pa4o]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано13.03.03 15:10



Да, сигурно си видял това което закърпиха за Путин.
Ех, защо маршрута му не минаваше и през моята махала...



Тема Re: ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИнови [re: TheSaint]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано13.03.03 15:24



Само на мен ли ми се струва, или наистина тази година положението е много по-зле от предишните? Направо ямите по улицата конкурират прочутите 'Янчулевки'. Защо така се получава нали кмета е същия управата също? Да не би да са го ударили на пред-уволнително?!? Или е просто отражение на бедственото положение в цяла България? Ама то по Виденово време не беше толкова зле бе!!!!

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: Добре дошъл внови [re: TheSaint]  
Авторpa4o (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 15:41



da be verno biah zabravil za nego



Тема Re: ЯМИТЕ ПО СОФИЙСКИТЕ (ОБЩИНСКИ) УЛИЦИнови [re: TheSaint]  
Автор VOLVO 44O GLT (Moderator)
Публикувано13.03.03 16:57



Напълно споделям идеите ти и недоволството ти!
Преди 2 седмици влязох в един трап на бул. Цариградско шосе до моста на печатницата от страната на OMV. Резултатът бе изкривена алуминиева джанта и балонясала гума. Не карах бързо - с 60 км/ч бях, защото излизах от детелината, но дупката си я биваше - дълбока, широка и нямаше как да я заобикола, тъй като някой щеше да ме отнесе по булеварда...
Отстраняването на проблемите по колата си беше за моя сметка - 50 лв. Защо тогава да плащам пътна такса и данък, след като няма файда? Цариградско шосе го ремонтираха през лятото за "Папата" и какво от това? Ефектът е нулев!
За кварталните дупки не ми се приказва....

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.