Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Тема Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови  
АвторClioFen (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 13:36



Tai kato mi zatworiha benzinostanciata na koito zarezdah Petrola na bul. Vapcarov sam pred dilemata koia veriga benzinostancii da izbera LukOil, Shel, OMV, Eko i t.n. bez Petrol stoto te sa mnogo individualni na moita imahse gotin benzin ama ne na sichki e taka. Kazete si vasheto menie za razlichnite verigi.



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: ClioFen]  
Автор -Az- (Самият Аз! :-))
Публикувано29.01.03 18:45



Emi taia EKO deto e na Vapcarov, predi Sofia Land si ja biva, pone az sam mnogo dovolen ot neia. Ina4e zarejdam na Petrol do teatar Sofija...



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: ClioFen]  
АвторClioFen (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 23:24



Dobar li e toia Petol stoto az sipwah na Petrola na Vapcarow ama ia mahnaha ot nowa godina i sega sabiram mnenieto na horata. Ta kazi za taia petrolka zastoto specialno pri tiah sichko e super indiwidualno otnosno kachestwata to i za drugite se okazwa gore dolu taka ama ne chak tolkowa.



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: ClioFen]  
Авторr5gtr (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 21:19



vinagi sam zarejdal na B-PLUS.viarno che firmata e mente na angliiskata british petrolium,no ia niama prostotiata kato pri shell i omv.primerno:spiram az vednaj na omv(inache shteshe da mi svarshi benzina inache nikoga ama nikoga ne zarejdam na omv shelli i t.n.) i mi sipvat na moia trabo skromnite 5lv. v sashtoto vreme az barzam strashno mnogo za naiakakva sreshta i iskam da vsichko da stane barzo i kratko,no.....nalaga se da vlizam v tapata benzinostancia i da plashtam na kasa.obache tam niakakvi arabi okolo 15 minuti ne mogat da si izberat vafla?!?!?!?! i poneje raboti sam edna kasa se nalaga da chakam i gubia cenno vreme.napravo e neturpimo,gnusno i selsko!!!!
dokato v B-PLUS,spirash,zarejdash i plashtash na ruka na benzindjiata i vsichlo svatshva za 1min. niama kasovi belijki i smart tochki ama kvo ot tova.benzina nikak ne e losh(pone za trabo ne beshe) a na vsichoto ot gore vinagi e po-evtin s 3 do 8stotinki!
i neka da ti kaja oshte neshto.az v momenta jivurkam v italia i da ti spodelia za tukashnite benzinistancii.poneje xorata tuk postoianno barzat za rabota i ne obichat da si gubiat vremeto,osobenno pak na benzinostancii.ta znachi spirash,samo podavash ot djama kluchovete i mu kazvash za kolko da ti sipe vsichko stava mnogo barzo i go naima dosadnoto izlizane ot kolata(kamo li pak xodene do kasata) osobenno priatno e prez zimata,kogato si stoish na toplo v kolata i ne se nalaga da izlizash.ako naikoia ot verigite benzinostancii se seti da izpolzva tazi texnika,mislia che shte ima uspex.



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: r5gtr]  
АвторClioFen (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 01:17



Men zatowa me kefiat sigurnite petrolki dawash na raka i begash s taia razlika che az obicham sam da si sipwam benzina w kolata.



Тема EkoPetrolium-в никакъв случай!нови [re: -Az-]  
Автор VOLVO 44O GLT (Moderator)
Публикувано05.02.03 15:53



В никакъв случай не зареждайте от веригата EkoPetrolium! Държат я мафиоти, бивши шефове на Petrol. Вкарват какви ли не боклуци и низкокачествени горива (неотговарящи на никакви стандарти) от Арабския свят, мешат ги с качествени горива, за да докарат някакво октаново число и ги пробутват. Дори служителите им, на които по право им се полага някакво количество безплатно гориво на месец зареждат на специално определени места, а не на всяка от бензиностанциите на веригата.
Все пак преценете си сами - изборът си е ваш!



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKO [re: ClioFen]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано05.02.03 17:14



sorry kolegi ama wie mazohisti li ste? nqkoj shte mi dade li adekwatno obqsnenie zashto da im dawam na tiq bokluci wsichkite po 1.60 kato ot tempo si pylnq za 1.39 i ot razni drugi takiwa skromni benzinostancijki s po 2-3 koloni na syshtite pari? btw dowolen sym ot taq nowata koqto e na koleloto na mladost.

|


|

Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: pro_O1]  
АвторДизeл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 17:23



В ШЕЛ не зареждайте посмъртно. Карат горивата от Гърция. Нафтата им е мътна и се избизсря след стоене няколко дни. Отделно и замръзва.
Шефовете на ЕКО-то си зареждат личните коли в малката бензиностанция в двора на София-Пресс на Цариградското...



Тема Re: Po-dobrite benzinostancii Shell, OMV. LUKOIL, EKOнови [re: Дизeл]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано05.02.03 18:05



А защо не от "Нефтохим"-Бургас?!

Nil novi sub sole



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.