Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема loshi naviciнови  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 17:12



haide da si pogovorim za loshite navici pri shofirane. Sestam se za niakolko:
da si darjish kraka na saedinitelia, ili rykata oblegnata na skorostnia lost, da se zaglejdash po madami dokato karash, da ne gledash v patia dokato tyrsish nowa stancia po radioto i t.n. mnogo sa i s razlichi posledici.



Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано10.01.03 19:34



Най-много съм си патил от такива дето не гледат в огледалото за обратно виждане и подават мигач когато са започнали вече да завиват.



Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано10.01.03 22:20



Най-лошия навик е карането пил.И неспазването на правилата, независимо какви и независимо пиян или трезвен...




Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор Maistora (куркудилчик)
Публикувано11.01.03 00:12



Аз много се спичам като ме вози някой, който държи волана както му скимне, с отворен хват или някъде в долната част, или с два пръста, или в долната част с палеца навън а другите пръсти навътре...
Когато не си е нагласил добре седалката и стои като на табуретка, без да е облегнат.
Или когато лежи като на фотьойл и не може да достигне най-горната точка на волана със затворен хват без да се отлепи от седалката...
Когато не пуска спирачката и не коригира посоката в момента, когато блокират колелата на някоя лизгавица...

Проект ДЖУГИ-СПОРТ


Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано11.01.03 09:38



най-много ме дразни шофьор, особено на лъскава и/или почти нова кола, който не си кара в лентата, а застава на осовата линия или започва да маневрира между колите в задръстване, с цел да пребие или себе си или някой друг!

А, най-големия ми кошмар е някой да не ми превърне колата в "комби" с добър удар отзад в следствие на превишена скорост или лоши спирачки!

@>-'-,-'—


Тема Най ме дразнят...нови [re: SRl]  
Автор Maймyнa™ (Замундиец)
Публикувано11.01.03 21:38



... "майсторите" (да прощава Maistora) Тези, които си мислят, че пътя е техен и са безсмъртни... и си мислят, че като ме засекат ще натепам спирачките заради тях - да, ама на мен ми писва и следващия може и да си го отнесе (тя бронята и без това е за смяна...) И много се дразня от тези, които изпреварват цялата колона в задръстването и застават най-отпред... и аз бързам, ама чакам...
И спирам да пиша... нервирам се

(Не карам пил - не карай и ти)

Да-а-а-ай банана...

Редактирано от Maймyнa™ на 11.01.03 21:39.



Тема Re: Най ме дразнят...нови [re: Maймyнa™]  
Автор mladeja ()
Публикувано11.01.03 23:49



Дразни ме когато карам зад несигурен шофьор.Постоянно натиска спирачки без да има нужда от това или подава газ.Така отделям допълнително внимание да гледам кво става пред него и евентуално да прогнозирам какво ще направи в следващия момент.Пък ако не му работят стоповете направо .
Дразнят ме и пешеходци които въобще не поглеждат като тръгнат да пресичат.Имах такъв случай и се спасиха доста хора от един "вреден" навик да гледам какво става по тротоара от време на време.



Тема Мигачинови [re: SRl]  
АвторNero (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 18:22



Един лаф за шофирането в Бостън, напълно валиден и тук: "Не използвайте мигачите, те са признак на слабост!"



Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано12.01.03 18:52



лош навик е шофьора да кара и жената до него да го държи за хуя да ме прощавате.........и ако искате вервайте ама това го има не само по филмите.........

незабележим


Тема Re: loshi naviciнови [re: SRl]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.01.03 10:06



Всичко е верно до тука, но да допълня - адски се дразня като карат без фарове в сумрак или мъгла - деееееба тая икономия деееба/ше ме прощавате за израза/
или пък другата крайност - с включени светлини за мъгла и отпред и отзад без това да е необходимо - "бегай бързо че аз минавам" - аз пък не бегам

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.