Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Nedostatuci na A klasa Mercedesнови  
АвторPrinca (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 23:40



Zdraweyte,
naposleduk dosta neshta se izprikazwaha za A klasata kolko bial podobrena i klkk osigurna buila. Ako niakoi sluchaino mooje da mi kaje kade moga da polucha obektiwna ocenka na kachestwata an tozi awtomobil molia da ostawi belejka.
Waprosa e : Mercedes A klasa sreshtu Peugeot 206 - 307 i Golf 4 Koe e nai nai ?\
Blagodaria wi predwaritelno



Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Princa]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 00:07



choveche, nedei taka, osven ako niamash pari v izlishak, koito da hvarliash za koli - A klasata e izgyzitsa za madami, tvoiat izbor e golf ili peugeot - ot teb zavisi - golfa si e VW, kachestvo, zdravina, no vse pak ne tolkova kolkoto golf 2 edno vreme, peugeot e dobre, osobeno ako ti se kara disel, ne che i benzinite sa loshi, no chuvam che niakoi gi praviat v turcia - t.e. tezi, koito gi vnasiat oficialno u nas, ta vnimavai, ako e frensko - ok!
uspeh i bezavariino karane!!!



Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Princa]  
Автор julys (205)
Публикувано28.06.02 09:07



307sw, ili 206cc
ako stava vypros za kinti ot tozi poriadyk...
inache za 206 diesel, vij nejde iz starite temi, edin chovek spodeli negativno mnenie ot nego....



br:)


Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Princa]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано28.06.02 10:21



Най-добрите сравнения може да видш в сп. Gente Motori - от Италия или Ауто Билд, който вече излиза и на български!Ако не успееш да откриеш нищо или не те задоволява - мога да проверя в архива на предаването, мисля, че подобни тестове сме помествали вече!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: ss]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано28.06.02 10:23



Само за инфо: ПЕЖО не се сглобява в Турция!!! РЕНО - да, но не и ПЕЖО и никога няма да се сглобява!/От извора!/

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Шkoдa]  
Автор Nasti ()
Публикувано28.06.02 11:35



A klasata bi trqbwalo da q srawnqwash s Audi A2 - az lichno ne mislq che si zaslujawa da se kupi takawa kola. Ot wsichko napisano kato koli za koito pitash mai nai-istinskoto e Golf IV - kolkoto jenska tolkowa i myjka kola e. Kato izkliuchim che ne e ot klasa na 206 a za A klasata izobshto ne komentiram. Moje da e za ligotii moje da e istinska kola. 206 syshto ne e losh awtomobil ama zawisi za kakwo ti trqbwa i kolko prostransto iskash da imash wytre. Ne che e tesen no ne e shirok awtomobil w nikakyw sluchai. Za 307 ne iskam da goworia shtoto me drazni super mnogo. Spored men e adski grozno MPS

Kato gledam za kakyw klas kola si se zasilil zashto ne pomislish za A3 na Audi ili 316i compact na BMW - ako ne se seshtash koi e tozi model - kato minawash po witoshka zagledai BMW-tata na COT 161. Audi A3 1.6i zapochwa ot 33500lw. a za BMW-to bqh chuwal cena za bazow model okolo 33 ako ne i nadolu.


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Шkoдa]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 12:56



aaaaa mi tova e dobra novina :)), shtoto niakoi beshe kazal che vnasiali nashte iunaci ot tam che da im e po evtino - extra:)



Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Шkoдa]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано28.06.02 13:08



Pod kakvo ime izliza na BG AUTOBILD i otkade mozhe da se kupi ??????????

WWell BE COOL



Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: HlTMAN]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано28.06.02 14:30



Ами вика си се АутоБилд.
В немския AutoBild видях едно каре с което честитяха първото издание на български. Имаше и малка снимка на корицата. Ама къде се продава, не знам.

Само Дизел


Тема Re: Nedostatuci na A klasa Mercedesнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор TK3C ()
Публикувано28.06.02 14:47



По РЕПовете. То вече РЕП точно няма, ама по будките за вестници.
Казва се точно АутоБилд (срещу AutoBild :)) но е 3.50, срещу 1.50 за немската версия, пак в БГ.
Вярно, че от БГ версията повече разбрах, ама за това още 2 лв... не знам. На мен повече ми харесват картинките :))

Иначе вътре е превод 1:1 с немската версия. Поне така ми изглеждаше, не съм купувал и същият брой на немски ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.