Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: климтици...?нови [re: akulcho]  
АвторNero (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 16:20



Alcom nekadyrni li sa? Te mi poddyrjat alarmata, i misleh i za klimata da hodq pri tqh.



Тема Re: ми...нови [re: akulcho]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 18:13



... ми тея от Импас трябва да са ти дали гаранция 6 м. за това, което те са сменили. Ако не са минали още иди да се жалваш.



Тема Re: ходих...нови [re: akulcho]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.06.02 09:39



Леле братче, ти си се изръсил като за още една кола
Добре че за охлаждане ползвам джама

Кофти, кофти ама гот!


Тема Ti si mai tupo kopele a?нови [re: akulcho]  
АвторSfinks (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 14:53



Abe kakvo tursish izobsto pri takiva sluchaini "tehnitsi"?
Kato se pravish na barovets i spomenavash che si si kupil kolata ot magazina zasto ne beshe tolkova barovets da si idesh vuv firmania serviz ili ne ti stigna akula AKULCHO? sega ste si beresh iadovete za jelanieto da si spestish 50leva.. taka biva vuznagradena glupostta da se misli che vse niakade bili"supermaistorite"
Az si hoda vuv firmenia serviz i ne mi sa se nalagali do sega takiva nesta,a otdelno che kato hoda za profilaktika nai-mnogo da smenat niakakvi technosti, a ne da mi razglabiat charkuliatsite....
No taka ili inache ti sigurno sega ste mi zaqvish kakuv sum tupak i ne razbiram nisto, a az edinstvenoto koeto moga da naprava e da se zamisla i da se seta kak veche 6godini ne sum imal edein put problem s kolata si a otdelno che vsicko smeneno po neia sa edin ventialtor na radiatora za 250lv,zadni lageri ! Inache samo maslo,filtri i nakladki!
I taka ste bude s vas tarikatite dokato ne se nauchite da si plastate! Eftinoto vinagi izliza skupo!!!!!



Тема Re: Ti si mai tupo kopele a? [re: Sfinks]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано05.06.02 18:32



Абе AKULCHO да не е убил някои твои роднина че си така настървен ???Може и да си прав ама тоя тон.........



Тема Re: ми...нови [re: akulcho]  
Автор бeзУмиcъл (парий)
Публикувано06.06.02 13:20



АлКом са алармен сервиз - климатиците ги въведоха от 2 или 3г. но само проблеми имат и то незадруго, ами нямат специалисти, тъй като е сезонна работа и никой не се задържа

могат само да монтират нови климатици, но опре ли до сервиз - не стават



Тема Vuprosнови [re: бeзУмиcъл]  
АвторNissan (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 12:01



A te kato montirat novi klimatizi na vsqkakvi koli li mogat da montirat? Imam edin Patrol GR dulga baza i iskam da mi montirat tui kato ne uspqh da si namera originalen klimatik. Trqbva da gi pitam dali ot tehnite ste ima polza che toa Patrol GR e ot vagonite i e dosta goliam za ohlajdane. Ne da se naloji da smenqm kompresor na 2 sedmitsi ili puk da ne se usesta 4e raboti klimatik. Stoto kak da go ohladish tova s klimatik konzipiran za lek avtomobil tip Vectra(primerno).
Ako imat adres tia pi4ove ste sum blagodaren,a puk ako imat i Homepage ili pone e-mail adres,koito da ti e pod ruka ste sum mnogo blagodaren na vseki za informatsiata..



Тема Re: Vuprosнови [re: Nissan]  
Автор бeзУмиcъл (парий)
Публикувано10.06.02 15:41



59 51 91 e AlKom

незнам дали имат за Нисан , питай ги. но си мисля че монтират оригинални климатици, няма как да сложат от вектра на голф например, камо ли на Патрол



Тема Re: климтици...?нови [re: akulcho]  
АвторCitroenManiac (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 10:42



Има един добър в Студентски град... не знам как се казва. Там работят един пич и баща му, ама взимат работата много присърце и си разбират. И аз имах подобни проблеми с моя климатик, ходих при всякакви "майстори" докато едно приятелче не ме заведе там... повече не стъпвам никъде другаде!
ако още те интересува - мога да ти обясня как да ги намериш.



Тема Daite koordinatite....нови [re: akulcho]  
АвторNero (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 11:18



...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.