Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема StreetRaceing...  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 01:45



...ili edno novo - zabraveno staro...
...tozi "sport"se praktikuva ot godini BG...

niakoi ima li predstava (vruzki, poznati) dali ne e vazmojno da se skluchi niakakv dogovor sas obshtinata ili s koito triabva i tva neshto da se pravi zakonno?...
...na otcepen ot policiata uchastak ot niakoi put i pod saotvetnia nadzor na burza pomosht i pojarnata...

shtoto na men napravo mi pisna vsiaka vecher da idva policia i uchtivo da ni obiasniava che taia rabota niama da ia bade i da pochvame da se razotivame...

dnes primerno, na "Voenna rampa" (tva e zad Gara "Sever") imashe okolo 100 koli i oshte tolkova narod...
vsichki naviti - edni da se sastezavat, druga da gledat i da vdishvat mirizmata na izgoreli gumi.........

taman da stane interesno......
...i doidoha saotvetnia broi patrulki i ni pomoliha da se razotivame...

v Boiana puk napravo ni chakaha (shtoto kato ni razgoniat na rampata se otiva v Boiana)...
tam napravo ne ni razreshiha da spirame...


sigurno ima nachin sled kato na zapad horata go praviat.......
chakam idei...

10x predvaritelno...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано25.02.02 03:14



Istinata e che v Burgas se provejdat ejegodno takvia systezaniq s razreshenieto na obshtinata. Kutzo sakato i tn se izsipva tam sys zapadnite si troshki koito edva trygvat, samo i samo da izhabqt nqkoq druga guma. Fakt e che tam skypi i byrzi koli nqma. Lichno az nikoga ne sym stypval tam, zashtoto e bezmisleno - chakash red, habish gumi po tochno opredelenata za tzelta markirovka i vsichko tova za 5 minuti pri tzql den chakane. Typo? Obshtinska mu rabota!
Osven tova strupvane na mnogo koli v Burgas koito da se "varkat" ne sym mqrkal, no prosto moje da ne sym osvedomen. A vie naistina li ste bili 100 koli ili go kazvash obrazno? :)
A kolkoto do tova kak si race-vame - sluchva se rqdko da sme trima - dve koli na vryshtane ili otivane na nqkyde, kogato ni skimne (nqma da kaja vseki pyt :)) se gonim iz tejkiq trafik, razbira se samo i edinstveno ako znaem che ne zastrashavame nqkogo (makar che tova e otnositelno kato karash sys 120 v grada, pravim vsichko vyzmojno - ne sme vcherashni shofiori). Vashite koli ne znam kakvi sa, no nie se dvijim sredno s okolo dvulitrovi benzinovi mashinki. Ima mnogo za razkazvane i za chengeta koito sa ni gonili, i za chengeta s koito sme se systezavli, dori v moq sluchai - chengeta koito sa me blyskali.
No kato tzqlo - absurdno e obshtinata da odobri mqsto za takyv "varvaski" akt, taka che ni ostavqt da vsqvame smut v trafika, dokato te spokoino smqtat che sa vzemi pravilnoto reshenie.
Az lichno taka si izbivam nervite. Na zapad horata kreshtqt v zvukoizolirani stai, nie se pravim na piloti. Vseki kakto.
I nakraq - nikoga ne bihme si pozvolili da karame taka ako predi tova mesetzi nared ne bqhme vidqli maksimuma na kolite si na nqkoi poligon. Koeto me navejda na misylta - nakaraite obshtinata da vi asfaltira 10 zavoq izvyn grada, v nqkoq niva, hem i tq shte specheli ot 5te leva koito davate vseki pyt kogato vlizate da se pogonite ;)



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Supra (Twin Turbo)
Публикувано25.02.02 12:50



стриит рейсинга е забранен на всякъде защото сам по себе си той е криминален ...
има си т.н. ралита - който иска участва там, но за да се издаде разрешение за провеждането на такова се изисква съобразяване със законовия ред, спазване на определена процедура и т.н. пък и разрешението може да не съвпадне с вашите желания изобщо - сложно е! затова не всеки ден има ралита по улиците ...
от друга страна от това което знам, точно забраната всъщност внася тръпката в стриит рейсинга- организира се бързо, прави се свиткавично и после всеки към къщи, пък и наистина ако искате да го правите на спокойствие- изберете си прав и дълъж участък извън София ... правилата са си правила.

extra powered


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано25.02.02 13:33





'94 2000 16V

Тема Re: StreetRaceing...нови [re: HexlmaL]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 21:39



Kade i koga v Burgas se provejdat takiva sastezanija???????

Nik V ------- http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Nik V]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано26.02.02 05:55



Istinata e che si nqmam ni nai-begla predstava, prosto sym zqpal reportaji - nqkyde kym kraq nma godinata e, moje bi v nachaloto na zimata... ne sym obyrnal vnimanie, syjalqvam :)

Load Retinal Image


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: HexlmaL]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 14:39



znachi- tva za 100-te koli si beshe istina...

kolkoto do obshtinata...
mislia che ako ima dostatachno fen-ove mojem da skluchim niakakv dogovir za naem po vaprosa...
primerno za uchastaka na "rampata" ot 00:00 chasa do 03:00 chasa (tam i bez tva ima samo zavodi naokolo i niama nikakvo dvijenie noshtem)...
policiata go otcepva i t.n...

inache tva za sastezania po ulicite v dvijenieto ili po niakoi mejdugradcki pat e malko nevazmojno...
...kum kraia na pravata se dokarvat na 200 km/h, a pri taia skorost ne mojesh da reagirash v pochti niakakva situacia ot normalnoto ulichno dvijenie...

a i tuk ne stava varos za neshto deto se organizira vednaj v godinata ili daje - meseca...
govorim za neshto koeto se sluchva - ako ne vsiaka - to pochti vsiaka vecher......



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано26.02.02 15:15



Hah, komai ni se razminavat predstavite za ponqiteto "street racing" :) Vie ste tip "byrzi i qrostni", sybrali ste se sumalyka ti narod (brei sto choveka, evala, osthe ne vqrvam ;)) i se izstrelvate po nqkoi prav uchastyk za da vidite na koi kolata kakvo moje. Tova ne e nito street nito racing ;) Vie prosto naduvate mashinite i koito vdigne poveche za po-malko vreme logchno svyrshva pyrvi i to s golqma veroqtnost na chetiri kolela.
A za men street racing-a e kogato se jurnesh s edna moshtna mashina s oshte dvama trima, ne poveche, v trafika na edin grad kydeto nqma pravi pisti, nqma predvideni situatzii izvyn blizkite 10 zaobikalqshti te metra, izvyn 5te sekundi v koito znaesh kakvo veroqtno shte stane, pyk i tova ne e sigurno...
Iskam da kaja che ako nadlejno obqsnite na nqkoi obshtinar (abe i edno chenge vi vyrshi rabota, zashto napirate nagore za razresheniq? daje shte se systezava s vas i shte si vzemete parite obratno! ;)), ta vyprosniqt chichko trevichko moje da shvane che vie ne karate ludo po ulitzite, ne vsqvate haos a prosto tiho i krotko si uskorqvate do 200 pod nadzora na politzai i sreshtu syotvetnoto zaplashtane. Tova poraajda juridicheski kazusi kak moje da se ostavq jivota na mladi i bezrasydni hora kato nas v sobstvenite im rytze, te shte se prebiqt, kak ste pozvolili takova neshto, svalete kmeta, dryn dryn... patardiq do nebeto.
I pak dve vyzmojnosti - pak si se sybirate nelegalno ili si se sybirate nelegalno sys syotvetnata suma za chengeto koito shte sybljudava potrivaiki dovolno gushka.
A az mejduvremenno shte karam na nqkoi poligon za da se usyvyrshenstvam obiraiki stari gumi ot zil na dve gumi i shte habq svoite evtini gumi za po 150 leva ednichkata. Naskoro rabrah kakvo znachi lafa "ostavi 20 marki na asfalta" ;)
I ako sluchaino nqkolko byrzi, ne osobeno lyskavi koli minat pokrai vas, ne gi psuvaite, i vie go pravite...pyk moje i nqkoi ot nas da e vytre s kmeta ;)

P.S. A tova s 3 chasa sutrinta kak si go predstavqte? Te sa piqni, mladi sys skupi i moshtni koli, ako se blysnat vestnitzite shte grymnat vednaga i tn i tn. Po-dobyr shans imate prez denq, makar che tochno togava razbira se e h'apsoljutno zabraneno! :)

Load Retinal Image


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: HexlmaL]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 21:30



A seshtam se. Ti govorish za sastezanieto na 6-ti Decemvri. Az tva go znam, no to se provejda samo vednaj v godinata. Az si pomislih che stava vapros za njakava noshtna gonka.

Nik V -----http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Nik V]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано27.02.02 03:36



Ako prochetesh vnimtelno shte vidish che i az za nego govorih. Osven tova, poneje pak ne si zabelqzal veroqtno - ne, az tam ne sym stypval.

Load Retinal Image

Редактирано от HexlmaL на 27.02.02 03:38.



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: HexlmaL]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 21:17



Az prochetah vsichko vnimatelno i razbrah vsichko.
Ne se pritesnjavai :)


Nik V --------http://undergroundcars.hit.bg



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: SunFlower]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 21:52



Аз вчера присъствах на едно от състезанията, но малко съм разочарован, защото нямаше яки резачки, а само коли на по 10 -15 години, но пак си беше шоу. Знам за две три места, но незнам кога точно се провеждат състезаноята. Аз имам една Vectra 150 к.с., но бих участвал само ако ме предизвикат.



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: HexlmaL]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 03:01



absoliutno si prav - tva si e napravo kato vav filma...
...i policiata taka ni goni de...

saglasen sum s teb za "obiasneniata"...
ama az ne iskam da se plashtat rushveti i prochee...
imam jelanie da go napravim "zakonno" do kolkoto e vazmojno...

inache si prav - pri nas vsichko e do dobroto tragvane, posle moshtnostta si kazva dumata...
kolkoto do "20-te leva na asfalta" - ako go napravish pri starata napravo si gubish - znaesh - pripluznat li gumite starta e losh...
...a i cenite na edni hubavi gumi varirat m/u 200 i 400 lv...

kolkoto do pianite - tova prosto ne se sluchva...
govoria seriozno...
vseki znae kakav e riska...
...a i ako grupata useti che niakoi e pian, nezavisimo dali go poznava ili ne, niama da mu razreshi da se durpa - neshto kato nepisano pravilo...


ideiata naistina mi e seriozna i tursia samishlenici za da ia realizirame...
ne iskam nishto za sebe si...
...prosto mi haresva da gopravia...
i e gadno tochno v razgara na gonkite da doide policia i da ni razkara.......

naistina iskam po niakakv nachin da uzakonim tia proiavi...
...v opredeleno vreme, na opredeleno miasto i prochee...



Тема Re: StreetRaceing - gonki...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 03:15



znachi - grupata se sabira okolo 22:30 - 23:00 na benzinostanciata na OMV v kv. nadejda (po patia za ilienci)...
ot tam se razbirame - ili se hodi na "voenna rampa" (na 5 min ot tam, zad gara "sever"), ili se hodi v bojana (malko sled presechkata na bul. "Bulgaria" i okolovrastnoto, "), ili - posledno vreme se hodi na edna stara camoletna pista v "bojurishte"...
tam e naj-spokoino (makar che poniakoga idva policia) obache niama osvetlenie...
inache - 20 m shiroko i okolo 1,5 km dulgo...

pravi se vsiaka vecher...
estestveno - naj-mnogo narod ima petak i sabota...

kolkoto do rezachkite - trudno e da se preceni...
dnes naprimer, edna vectra na 10 godini sadra edna nova selica...
...nedei da sadish po vanshnia vid na kolite...

kolkoto do tvoita vectra - ako e 2.0 16v i ne e slagano turbo - e 136 hp, a ne 150 hp...
a za gonkite - prosto ela - sas sigurnost shte se nameriat meraklii...
...i takiva koito shte te drupnat i takiva koito ti shte drupnesh...

prosto - ela...


p.s. az karam edna sinio-zelena 626 sas sini gabariti - do momenta ne sum vijdal druga takava tam...
obadi se...



Тема Re: StreetRaceing - gonki...нови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 12:06



Az bqh na gonkata w srqda, kogato se hodi na pistata na Bojurishte. Moze i ti da si bil tam. Az sym s sinq Vectra 2000 16V, ti s kakwa kola si? Moze da se zasechem.
W petyk sym reshil pak da doida. Otnosno konete - kolata mi e proizwodstwo 1990 godina, kogato wse oshte 136 konq dwigatelq ne se e montiral na Vectra, taka che sym siguren, che kolata mi e 150k.s. Modifikaciqta na dwigatelq mi e C20XE, a tozi dwigatel e 150k.s.



Тема Re: StreetRaceing - gonki...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 15:17



dovechera (chetvartak) shte hodia...
...vsashtnost az hodia pochti vsiaka vecher...
sbor okolo 22:30 na OMV-to...
...ot tam - na bojurishte...

az sum sas sinio-zelena mazda 626 (sas sini predni gabaditi) - tia mai e edinstvenata 6-tica koiato se poiaviava tam...

moje i da si prav za konete na vectrata...
...ne sum siguren...



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: Poohey]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано28.02.02 16:02



Kakvi sa tiq gumi za po 400 kinta ei ;)) Che kakvi mashini karate chak tolkova?

Kolkoto do trieneto na gumite, taka si e, gubi se prednina i pari :) Daje bih kazal che po tova shte si prolichi koi go pravi i koi sam ose hvali che go moje.

Otnosno pieneto - znam che e absurdno da pozvolite na nqkoi piqn da kara, az go kazvah ironichno - prosto interpretirah mislite na povecheto hora/roditeli - kato tzqlo nezapoznati :)

A za legalen LESEN nachin ne se seshtam. I e po-dobre da iskash neshto za sebe si - ako se pechelqt pari ot tova, shte stane legalno. Zamisli se - kratyk kurs za samoubiistveno karane - 50 kinta (i poluchvash razreshitelno da karash na pistata), posle vseki mesetz - chlenska taxa (toq asfalt da ne e bezplaten eeii!), na vsqko systezanie 10 kinta (poneje chlenskata taxa ne pokriva krasivata madama posredata s kyrpichkata ;) Dobavqme syotvetnata publika - ne zabravqi, che tova e atraktivno (2-3 leva bileta za 2 chasa qko "varkane")
I oshte sto aspekta - zalaganiq, tomboli, igri po televiziqta - napravete go golqmo, stanete bogati i togava daje prezidenta nqma da vi zakachi det' e lafcheto ;)
Razbira se tova iziskva nqkoi s nachalen kapital (i nachalen pistolet kakto se sheguvame s kolegite) no bez malko pari nishto ne stava ;)

Load Retinal Image

Редактирано от HexlmaL на 28.02.02 16:07.



Тема Re: StreetRaceing - gonki...нови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 18:35



Za dnes (chetwurtak) ne miga da obeshtaq, no w petyk 1000% sym na liniq. Ako si tam moze da se widim.



Тема Re: StreetRaceing - gonki...xaxaxaнови [re: Poohey]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 21:55



bila 136 konski sili xaxaxaxa
samo spunatite dvigateli sa po tolkova
C20XE e nai iakia motor



Тема Re: StreetRaceing - gonki...xaxaxaнови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 00:56



huu de...
kazah che ne sum siguren...
...kuf e problema???...



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: HexlmaL]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 01:02



tochno neshto takova imam predvid...
ama kakto kazvash - trebvat si kinti...

za tova tarsia samislenici - da go pochnem niakak - pu kvot' izleze...
v smisal - ne iskam da se nabutvam sam...
...a i drug na moe miasto ne bi iskal...

ta ako se saberem povechko hora, po nekoi lev...
...i shte stane...



gumite - edna chitava mchelin ili goodyear e m/u 300 i 400 kinta...

kolkoto do kolite...
ima vsiakavi - i taligi i rezachki...

az karam mazda 626 1.8 DOCH/EGI 16v...
...ama neshto zdravo mi e izpurdial auspuha i sega ne varvi...



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: Poohey]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано01.03.02 04:00



Lichno ot men da znaesh - pari lesno nqma da namerish za tova - vseki si gi vlaga v kolata, ako ima bogat tatko znachi shte se navie - ta kakvo mu puka ;)

A za gumite, ednata na opela mi e 150 kinta, samo che ne znam kakvi sa - ne moje da se kaje che az go karam i ekipiram - prosto go svivam ot vreme na vreme :) Znam samo che sa ot tezi krasoti koito razkarvat vodata po kanalite na graifera :)

Load Retinal Image


Тема Проблемътнови [re: Poohey]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 09:24



Не се връзвай, проблемът му е умствен и възрастов.



Тема za Pooheyнови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 19:24



Dnes(petyk) shte idwash li? Az shte sym tam.



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: HexlmaL]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 20:23



znam...
ama nishto ne prechi da se opita...
moje puk i da se poluchi...


mdammm...
to kato karash nekoia rezachka niama nachin da se praviat kompromisi s gumite...



Тема Re: za Pooheyнови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 20:26



opredeleno - da...
kum 22:30 sum tam...



Тема shibani kuki typiнови [re: Poohey]  
Авторhipodilski (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 01:19



Towa sys zarawqneto na whoda za pistata na Bojurishte beshe naj-golqmata swinshtina, koqto mogat da izmislqt tiq typi skapani shapkari, da im eba majkata da im eba. Prosto ne moga da razbera kakyw e problemyt na tazi pista da se prawi malko racing, taka i taka za nistho drugo ne se izpolzwa. Prosto za poreden pyt w dejstwiqta na lubimata ni policiq lipswa kakwato i da e logika, da ne goworim za smisyl.
BTW, Poohey, az bqh tozi s dylgata kosa wyw vectrata na Vectra_16V.



Тема Re: StreetRaceing - seriozno...нови [re: Poohey]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано02.03.02 01:35



e che s gumite se pravqt nai-golemi kompromisi kayto se habqt za 3-4 dena ;))))) kaji kakvi sa vi rezachkite? dai malko dvigateli, kone, obemi i tn, samo po modelite ne gi znam :)

Load Retinal Image


Тема Re: shibani kuki typiнови [re: hipodilski]  
Автор HexlmaL (Opinionator)
Публикувано02.03.02 01:39



E kak da nqma smisyl - spazvat vyobrajemiq red i vi gyrchat ;)))) E che izmislite nachin da gi nadhitrite de, nqma na ednite kuki da se ostavqte ;))

Load Retinal Image


Тема Re: Проблемътнови [re: Myyy]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 02:38



vobshte ne se vruzvam...
...prosto chovek ne moje da znae vsichko za vsichki koli...

kakto i da e...
ako shte idvate dovechera - shte se vbidim...

22:30 na OMV na nadejda (po patia za ilienci)...

az karam sinio-zelena mazda 626 sas sini gabariti - edinstvenata takava tam e...



Тема Obshto vzeto - mai nishto ne stava veche...нови [re: HexlmaL]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 02:55



redko tupo!!!...

a sled tova?...
biahte li???...

biahme se sabrali okolo 200 koli...
vdignahme vav vazduha edno selo...
nekaf ni zavede na niakakv prav uchatak, koito naistina beshe prav i dalag, ama mnogo tesen...

sled tova otidohme na edin drug uchastak, koito stavashe...
ama tam imashe samo edna gonka i doidoha policaite...

ot tam na tatak - prusvane - koi kadeto vidi...
dvama taksidjii go otnesoha mnogo zdravo, shtoto ne spriaha na patrulkata...
...i daje se podigravaha na policaia...
ama po-nadolu im biaha blokirali patia...............

inache - nas (10-ina koli) ni spriaha, ama nie vobshte ne se opitvahme da biagame...
...proveriha ni dokumentite i ni pusnaha...


Obshto vzeto - mai nishto ne stava veche...
na OMV imashe 3 patrulki...
na rampata - 2...
v bojana e bezmisleno - tam postoianno ima okolo rezidenciata...
vidiahme kakav nomer ni biaha spretnali na bojurishte...
i izvan grada mai ne stava...

vobshte - triabva da se izmisli neshto...
inache zapadame...

shte se sluchva da se sabirame po 5-6 koli ot vreme na vreme ili shte si se durpame po sfetofarite v dvijenieto prez denia...
...deto nema nishto obshto...


inache dnes imashe iaki rezachki...
vsichkite se biaha natochili da se durpat...
...ama ne stana nishto...

a mojeshe da stane super...


nishto - drug pat...

abe triabva da mislime neshto.....................



Тема Re: Obshto vzeto - mai nishto ne stava veche...нови [re: Poohey]  
Авторhipodilski (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 11:23



Nie trygnahme sled nqkolko koli po shoseto kym kalotina i dosta se otdalechihme, no po edno wreme se okaza, che na kolata pred nas pishe "policiq" i krotko si zawyrtqhme i si se pribrahme. Na wryshtane tyrsihme dosta otklonenieto kym Petyrch, no neshto qwno sme go propusnali...
Abe kofti rabota, naistina nawsqkyde zawardwat chengetata. Qwno mnogo se e razduhala rabotata...



Тема Re: Obshto vzeto - mai nishto ne stava veche...нови [re: hipodilski]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 11:31



Predpolagam che ako se sdyrzat meracite za gonki i edna dwe sedmici ne se prawqt opiti za sybirane, shte se pouspokoqt neshtata i sled towa moze da se prawqt po edna dwe gonki na sedmica.



Тема Re: Obshto vzeto - mai nishto ne stava veche...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 17:47



samniavam se che shte stane...
sled parvata gonka shte se setiat che pak se e pochnalo...

ama nishto ne prechi da se opita...



Тема Re: PREDLOGENIE!нови [re: Poohey]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 18:38



zna4i letishteto sled usoika e shiroko e dobre za sustezania.
polizai sled 23 4asa niama i ako ima to shte sa kum dupnica
ili predi ko4erinovo ako re6ite moge niakoia ve4er da se vidim i shte napravim
goliamoto sustezanie niama problem na otivane kum blagoevgrad ako se sustezavame ina4e po niakoi put na usoika sediat oba4e niama nishto da razberat
tam vsiaka ve4er stava shouto



Тема Re: PREDLOGENIE!нови [re: Calibra 16V]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 22:05



Ideqta e dobra, no na kolko kilometra ot Sofiq se namira towa? Kako moze bi si prochel, se sybirat okolo 200 koli, a takawa kolona, trudno ostawa nezabelqzana. Takawa kolona sigurno se wizda ot Lunata s newyoruzeno oko i katadjiite pak shte ni razwalqt kefa. No ideqta e dobra i trqbwa da se obsydi.



Тема Re: PREDLOGENIE!нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 02:30



principno - stava...
ama kakto otbeliaza Vectra_16V - takava kolona se zabeliazva lesno...
a i triabva da se mine polrai karaulkata na vladaia - e tam nema nachin da ne ni zabelejat...

dosta trudno se organizira takava goliama grupa hora...
ako vsichki go znaiat...
...principno moje da se chukne sreshta napravo tam - taka shte se dvijim na malki grupi, ama malko se samniavam che povecheto shte se naviat na tolkova pat........

kolkoto da samoletnite pisti...
makar i izostaveni, tam vinagi ima karaul voenni, a te vednaga shte izvikat policia...


ne znam...
mislia si che nai-dobria variant (vsashtnost mai edinstvenia variant) e da se napraviat neshtata zakonno...
v smisal - da se znae che shte se hodi edi kade si, da ima saotvetnoto kolichestvo polici, pojarni i lineiki, koito da bdiat za sigurnostta i prochee...

taia sedmica mislia da se razhodia do poddelenieto v bojurishe i tam da govoria sas saotvetnite hora...
iskam da razbera vobshte vazmojno li e da se vzeme pistata "pod naem" i taka natatak...

ne znam kakvo shte izleze ot cialata taia rabota...
ama mislia da opitam...

kucoto e edinstveno che takova neshto shte struva pari...
a malko me samniava che vsichki shte sa naviti da dadat po niakoi lev, makar i simvolichni sumi...

inache prosto ne go vijdam...
iasno e che policaite niama da ni ostaviat na mira...
vijdate che kato se sabereme i stavat po 2-3 gonki i vednaga ni razgonvat...
tupo e...

prosto triabva da se misli seriozno po vaprosa.......



Тема e-mail...нови [re: Poohey]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 02:34



btw - e-maila me e:

poohey@mail.bg

ako niakoi iska da pishe neshto, koeto smetne che ne e za tuk...

stiga da ima dostatachno entusiasti, bih se nagarbil s organizaciata na takova neshto...
ama pak kazvam - ako iskame da go napravim kachestveno - shte triabvat kinti...



Тема Re: e-mail...нови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 09:06



Ideqta za legalizaciq e dobra, kato gledam horata s kakwi koli idwat predpolagam, che nqkakwa simwolichna suma nqma da e problem. No ima neshto drugo kolko hora shte se nawiqta da uchstwat w legalno systezanie? Az si mislq che dosta hora otiwat zaradi towa che e nezakonno, a i zashtoto e kysno wecher. A legalno bi se organiziralo moze bi prez denq. Poohey ti si dosta po-nawytre w neshtata i znaesh meracite na horata po-dobre i moze az da gresha w precenkata si. Spored men w powecheto sluchai e taka. Wyw Varna obshtinata organizirala nqkkawi takiwa systezaniq, no na tqh hodeli hora s ne dotam atraktiwni koli i ne e bilo tolkowa hubawo kato na nezakonnite gonki. Prochetoh go w stranicata http://streetracers.hit.bg/main.htm



Тема Re: e-mail...нови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 11:06



e 200 avtomobila sa mnogo ako sme niakude kum 30-40 avtomobila po moge da
se napravi neshto ina4e za legalizaciata nishto ne moge da se napravi budete
sigurno.



Тема ?нови [re: Poohey]  
Авторпитaщи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 19:09



А дали ще има събиране довечера на OMV?



Тема Стига глупости бе...нови [re: Calibra 16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.03.02 10:05



Това летище е МЕЖДУНАРОДЕН ПЪТ Е79 където има 24 часа трафик на коли и ТИРове.
Нали ти е ясно, че ако стане някоя беля какво ще стане изобщо.
Другото което е, дупнишките полицай са НонСтоп по тоя път. 3 Астри, едно Ауди и един Крайслер.
При това, много често застават в единият край на това "летище" и мерат за скорост. Така, че ще има и за какво АКТ да ти пишат.

Да не казвам само, че се намира на 70 километра от София, посока Кулата.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Стига глупости бе...нови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 19:42



absoliutno si prav...



Тема shte vidim...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 19:44



moje bi naistina shte ima poddrajnici koito shte sa gotovi da dadat simvolichna suma za takova neshto...

kolkoto do tova koi za kakvo e tam - ima hora koito sa tam prosto da gledat...
tezi obache s po natochenite koli sa tam za da izkarat niakoi lev - ne e taina che se vrazvat basove m/u shofiorite koia kola e po-barza...

inache - to pak moje da si se pravi noshtem...
prosto triabva da reshime...
no az mislia che horata shte sa po-naviti za denem - taka i vidimostta e po-dobra...


shte vidim...
shte sabera oshte informacia za vazmojnstite i pak shte govorim...



Тема Re: Стига глупости бе...нови [re: The One]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 23:04



to ima trafik,no sled 0 4asa ne e mnogo goliam az deto putuvam vseki den i vsiaka
nosht na dupnica ti ne mi obiasniavai kude sedat deto si bil samo vednug obstanovkata e dobra ne za mnogo avtomobili tova koeto moge da se napravi e slednoto sustezani s po 2 koli kato championat koito spe4eli shte se prevara s drugia klasiral se i taka kolite mogat da se parkirat na usoika ima parking i kafe.



Тема Re: Стига глупости бе...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 01:11



znaesh che niama da stane - vseki iska da gleda shouto...
niakoi niama da sedi na usoika i da chaka da doidat da mu kajak koi e spechelil...
a i vseki obicha da chuva zvuka na dvigatelite i da useshta mirizmata na benzin i izgoreli gumi...



Тема Точно...нови [re: Poohey]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.03.02 10:17



Не виждам как ще се наредят 200 коли без паркинг наоколо пък и още 300-400 човека отстрани.

Идеята ти да се вземе летището под наем едва ли ще стане. Но и да стане - ще имаш неприятности с властите.
По принцип няма закон под които да те подведат за отговорност, освен ако не е описано нещо в договора.
Чета по-долу за организация през деня. Мисля, че ще е по-гадно, тъй като ще се губи част от визията създавана от фарове, халогени и прочее.
Но това е малкият проблем.
По-големият е мястото на събитието.

Аз много исках да дойда в петък, обаче бях много изморен и не ми се идваше. В събота си легнах рано, тъй като в неделя от 4 сутринта беше формулата.
Така, че като се създаде нова организация - драсни един постинг тук за да се знае.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: shte vidim...za Vectra 16Vнови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 12:08



ako iskash moge da napravim edno sustezanie samo nie dvamata avtomobilite sa
ni s edni i sushti dvigateli i niama razlika,a na leti6teto se gleda na koi kolata mu
pove4e vurvi ako iskash ela tozi petuk ve4erta edin sreshtu drug na pari shte se hvanem.moge i oshte niakoi da vzemesh s teb ili oshte sustezateli,no da ne sa mnogo,za da ne privli4ame vnimanie i shte se reduvame na letishteto.v posoka kulata shte se prevarame niama polizia.niakude kum 5km e u4astuka koito izleze pruv ot letishteto pe4eli.



Тема Re: Точно...нови [re: The One]  
Автор Mravoiad ()
Публикувано05.03.02 13:48



Лошото е че като драсне постинга къде ще бъде състезанието,полицията ще е първа там.За легализацията ще е трудно.Преди много време поискахме съдействие за импровизирано ретро-рали и обещаха че помогнат.Резултата беше че вместо да ни помогнат дойдоха с няколко паяка да ни дигат колите и ни разгониха.
Остават само нощните гонки по улиците.



Тема Re: Точно... какво муле съмнови [re: Mravoiad]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.03.02 14:53



Вярно.
Не се сетих, че КАТ веднага ще дойдат там и ще трупат точки.

Чудя се, няма ли шибаните ченгета да застанат на кръстовищата и да глобяват тези дето влизат на жълто/червено или пък тези дето влизат в задръстено кръстовище ?
А те вместо това - занимават се с глупости. Поне да можеха да глобят тези които си правят гонки. А те дойдат и само документи проверяват и се правят на тежкари.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Точно... какво муле съмнови [re: The One]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 17:15



Даже и това не правят-снощи дойде една патрулка, казаха по мегафона "Освободете платното" и това беше. А трябва да проверяват, защото според мен имаше и такива без книжки (опасни).



Тема Re: Точно...нови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 19:51



zashto mislish che shte ima problem s vlastite???...
az mislia (danop da stane) da se znae che tam shte se sluchva tochno tova...
da ima neobhodimoto obezpechavane ot policia, pojarna i lineika...
...tam markirovki, stari gumi ot strani na pistata i prochee...

za viziata ot farovete i halogenite si prav...
ama shte e po-lesno takova neshto da se organizira prez denia - pone v nachaloto...
inache shte iskat osvetlenie na traseto i prochee, koeto puk oznachava izgrajdane na infrastruktura, a tva veche e dosta kinti...


estestveno che shte drasna, ako stane...
te vestnicite shte propishtiat ot tova, ti - posting...

are - shte se boria...
btw - dovechera sum na omv - okolo 23:00...



Тема Re: Точно... какво муле съмнови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 19:57



niama zakon po koito mogat da te nakajat...
osven ako te pipnat TOCHNO v momenta na gonka...
...i to - samo s radar...



Тема Re: shte vidim...za Vectra 16Vнови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 20:02



mnogo vi e dulag uchastaka...
sled 500 m e bezmisleno (izkluchvam posle oshte 200-300 za spirane)...
ako kolata ti e v dobro sastoianie do 500-600 m e dostignala maksimalnata si skorost...

kolkoto do idvaneto - niama kak da vzemesh malko hora...
ili vsichki ili nikoi...

ako iskate saberete se samo dvamata, ama taka (da ne sa mnogo horata) ne stava...



Тема shte vidim...za Calibra 16Vнови [re: Calibra 16V]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 22:25



Ami trqbwa da pomislq predi da priema predizwikatelstwoto. Az se otnasqm s malko rezerwi kym kolata si dosega ne sym se systezawal s konkurent ot klasa i i neznam kakwo moze. Kakto sym spomenawal i predi, poslednite 12-13 godini ot syznatelniq si ziwot sym se radwam na... Lada 2107.
Mislq che edwa li shte sym po-byrz ot tebe sydeiki po towa che w aerodinamichno otnoshenie kolata ti e w po-izgodna poziciq. Dokolkoto za obloga s parite, ako se syglasq da se systezawame, to shte e za udowolstwie, a ne za pari. Dosta go prawqt za towa, no az ne bih. Na gonkite w Sofiq sym hodil edwa tri pyti i to s meraci za zqpane, no bih se dyrpal s nqkoi prosto za moe udowolstwie. Na kolko kilometra ot Sofiq se namira towa letishte i w kakwa posoka? Bih mogyl da ti otgoworq da li shte stane edwa w chetwyrtyk, ako towa zaedno s po-gornite ubezdeniq te udowoletworqwat, w chetwyrtyk wecher shte ti pisha da li shte se widim w petyk. Towa e ot men.



Тема Re: shte vidim...za Vectra_16Vнови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 12:45



dneska kolata mi e v BOSCH serviz za smiana na sveshti s BOSCH SUPER 4(4 diodni)angrenagen remuk i rolki + vuzdushen filtur koito dosega leko me spuvashe.
masloto mi e smeneno i kolata mi e gotova da se vzrivi na putia i da 4aka razvnostoen konkurent.imam gsm ako iskash moge i prez uikenda da se razberem
nali ne si s 4ip tunning na motora?
zna4i usoika se namira kato mine6 dupnica na 6-7km sled tova zna4i demek ot
sofia do usoika kum 75km tam niakude.Ako iskash si ostavi gsm ili mi pi6i na
mail: aston122001@all.bg i tam mi prati nomera na gsma ti i shte se razberem lesno,a dokolkoto za parite za men tova ne e ot zna4enie ako iskash moge i na po edna kola sled tova koito zagubi da 4erpi.



Тема Re:Uto4nenie za u4astukaнови [re: Poohey]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 14:54



zna4i u4astuka e nad 3km i niama problem za visoki skorosti i osven tova e dosta
shiroko sa,za da go predloga tozi u4astuk znam mnogo dobre kak stoiat neshtata.
i hiliadi puti minavam ot tam.Sled 23 4asa niama problem za shouto garantiram go.



Тема Re: petak???...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 02:39



edin savet ot men - ako kolata ti po katalog ne e prednaznachena za 4-zariadni sveshti, ne izpolzvai takiva...
tvarde e dalgo za da ti obiasnia tuk zashto...
...kato se vidim shte govorim...

inache - uchastaka naistina e perfekten...
ama ne sum siguren che policiata niama da doide dosta barzo tam...
shte napravia edno prouchvane na mneniata pred omv po vaprosa...
...i ne znam za petak (az veroiatno niama da moga da doida) ama za sabota moje i da go napravim...

moje puk i az da vi probvam...
...kolko vi varviat kolite de...



Тема serviz???...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 02:40



btw - v koi serviz na bosch hodish???...
...ako e v sofia de...



Тема systezanieнови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 10:49



Poohey, abe tq taq rabota nqma da stane za petyk i sybota, shtoto az nemoga. Pisah e-mail na Calibra 16V w koito go pitah da li e syglasen da naprawim systezanieto w kraq na mart ili po-tochno za 30 mart. Prosto predi tazi data nqma kak da se oswobodq. Iskashe mi se da stane oshte tazi sybota, ama nqma kak.



Тема Re: systezanieнови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 11:04



na men kolata mi e otlogena za drugata srqda i tazi ne be6e na serviz poradi
tova,4e e pulno i niama vreme.taka,4e kum kraq na mart shte napravim sustezanieto moge i po rano.Ina4e az nai kusno do 13mart shte sum gotov s
calibrata mi.



Тема Re: serviz???...нови [re: Poohey]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 11:08



kolata mi hodi vinagi samo v edin serviz i vsi4ki drugi koli koito imam pri nugda sa v
BOSCH serviz dupnica.Tui kato tazi srqda imashe opa6ka ot avtomobili i niamashe
vreme moita da ia poemat shtoto naistina po moita ima mnogo rabota be otlogena
za sledvashtata srqda.Tam zapisvaneto e sled dve sedmici poradi golem napliv ot
avtomobili,zashtoto tam znaqt,4e sa nai-dobrite.



Тема Re: systezanieнови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 01:32



az niamam problemi...
prosto drasnete po edin red po vaprosa...

inache v petak i az niama da hodia - 8-mi mart e...

ama v sabota - oprdeleno shte...



Тема Re: serviz???...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 01:36



iasno...
abe pitah, shtoto vav edinstvenia istinski serviz na bosch v sofia sa mnogo moi hora, ta mojeshe da pomagam neshto ako triabva...

shto ne minesh sabota kum omv-to na nadejda v sofia?...
...moje i da se poluchi neshto got po temata...

minalata sabota ne biah...
...ama onia obrazi bili blokirali otsechka ot magistralata za plovdiv...
ta da vidim sega kakvo shte e...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 16:11



A BE TI SI MAMINOTO LAINO NA TEJA S DEBELITE VRATOVE - KAK IM VIKAHA :MUTRITE!
TI 1 STOTINKA SPECHELIL LI SI MAMIN GLEZLIO PEDERASKI!!!




Тема Re: trqbva dobra organizaciaнови [re: Poohey]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 16:35



V SUBOTA STAVA. Samo,4e ne sum na ti sus sofia,no na benzinostancia OMV na nadegda shte doida ako vzema i edin prijatel s mene.Poohey ako iskash da te
4akam na OMV predi dupnica na glvnia put otdiasno e samo kagi po koe vreme
ili pi6i mi na maila aston122001@all.bg za da se razberem po to4no i kude i kak
shte napravim sustezanieto
zasega tova e ot men.



Тема Re: systezanieнови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 23:15



Nepremenno shte pishem pone 2-3 dena predi datata.
W sybotra i az mislq da se poqwq, no pri men wsichko se reshawa w posledniq moment ta ne se znae kakwo ste mi hrumne. Za sega mislq da doida.



Тема Re: systezanieнови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 23:20



kagete za utre subota v kolko 4asa kude shte se subirame predpolagam,4e
niama da ima mnogo navalica



Тема Re: sabota...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 02:14



po princip sbirkite sa 22:00-23:00 na benzinostanciata na OMV v kv.nadejda (po patia kum ilienci), vsiaka vecher...
ot tam - kakvoto stane...

kolkoto do navalicata - minalia petak biaha 200-250 koli...
v sabota ne biah, ama mi kazaha che pak sa bili gore-dolu tolkova...

taka che.......



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: XXXXXX]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 02:18



kakav ti e problema???...

neshto ne razbrah kakvo se opitvash da mi kajesh???...
che ne si izkarvam sam parite???...
che ne sum spechelil pari ot gonka???...
ili kakvo???...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: XXXXXX]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 02:22



znam che vav vseki forum rano ili kasno se poiaviava po niakoi kato tebe, koito samo psuva i ne kazva nishto konstruktivno...

ako imash niakakav probem - kaji...

inache - nito me poznavash, nito znaesh neshto za men za da govorish tezi neshta...
taka che - prestani s prostotiite...
...ili prosto si nameri niakoia druga diskusia da si rasish biserite...



Тема Abe koi shte go razreshi tova be?!нови [re: Poohey]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано09.03.02 12:20



To ne e zabraneno samo ot suobrajeniq za sigurnost! Ami danuci, praneto ma mangizi, organiziranaa prestupnost.. mislish li che samo avto-entusiasti shte se navurtat tam, a?

Аз пилотирам Golf GTI!


Тема Re: Abe koi shte go razreshi tova be?!нови [re: Wrangler]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 19:03



principno si prav...

ama ot druga strana.......
kakvi danaci - tuka niama da ima pechalbi...
...nie prosto si plashtame naem, a obshtinata - da se opravia...

praneto na mangizi - principno e vazmojno v edno takova nachinanie, ama moita ideia e neshtata da sa maksimalno oprosteni - kolkoto pari vlizat v tva nachinanie (pod formata na chlenski vnos, bileti za zriteli i prochee) tolkova i da izlizat za poddrajka na saorajenieto i danaci...
v smisal - parvo shte se smiata kolko shte ni struva poddrajkata, naema i prochee i sled tova se opredelia priblizitelna cena na poseshtenie...

kakto az go vijdam - prihodite ot spomenatite neshta shte sa dosta po-malko ot razhodite na saorajenieto...
iskam da si podsigurim naema i parvonachalnata organizacia...
...kolkoto do poddrajkata - kakvoto usppem da napravim - tova shte e...
bih razchital na materialni, a ne finansovi postaplenia...
primerno - niakoi idva i kjazva - az shte vi kupia 2 kubika asfalt za zapalvane na dupkite...
...i napravi gi dokarva...
a ot kade toi ima parite za tova - ne e moia rabota...


pak povtariam - az ne iskam da pechelia nishto ot takova nachinanie...
za men e dostatachno moralnoto udovletvorenie i shouto...

puk, ako edin den (koito vobshte ne go vijdam) tova stane pechelivsho - togava shte mu mislim za danaci i prochee...



Тема StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Poohey]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 01:17



HELP!!!...

kade se sabira grupata veche???...

na OMV i "rampata" ne idva nikoi...
ne e v bojana...
ne e v bojurishte...
ne e na parkinga na stanciata na lifta za simeonovo...
ne e i na otsechakata ot okolovrastnoto do kambanite...

opropusnah 2 dni i veche izpusnah dirite...



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Poohey]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 12:04



A wyzmozno li e da e naj-loshoto- nikoi weche da ne se sybira?
Shtom kazwash, che gi e nqmalo na nito edno ot mestata.



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Vectra_16V]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 16:05



awe kakvo vi interesuva grupata po dobre tuka da se suberem kum 5 4oveka
i she napravim sustezanieto i niama da biem na o4i kakvo tolkova
da se organizirame vednu6 v sedmicata v daden i 4as kude da se 4akame i posle
lesno.



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор burner (непознат)
Публикувано10.03.02 17:26



Tva s Street Racinga e mnoo zdravo - nqkoi ima li predstava dali ima i v Varna
shtoto az li4no vob6te nesum 4uval tuk da se sabirat ina4e kat se zamislq ima kade ....



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Calibra 16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 17:37



spored men ne e vazmojno da ne se sabirat veche...
prosto e na niakoe novo miasto...
...shte porazpitam...



abe mnogo e daleche tva deto prdlagash...
...a i shouto stava kato ima poveche koli...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: burner]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 17:39



ima i vav varna...
pregledai parvite mnenia po temata - tam niakoi spomenavashe neshto po vaprosa...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор burner (непознат)
Публикувано11.03.02 11:56



maliiii sa eba v gaza to imalo v4era gonka na karting pistata kraj vinica.
naprao 6te sa izqm ot qd...................
ima nekav qk sait za street raceri - www.streetracers.hit.bg trqba da sledq koga
pak 6te ima da ida :( :( :( :(



Тема Гледам, голям ентусиаст си..нови [re: Poohey]  
Автор The One (избраният)
Публикувано11.03.02 13:43



в което няма нищо лошо.
Обаче нещата няма да станат толкова лесно.
За такова нещо трябва да има специялна организация, специално трасе и обезопасяване, което да покрива определени мерки и стандарти.

Значи, бих искал да ти препоръчам нещо. Ако желаеш да направиш това начинание според мен е най-добре да се свържеш със съюза на автомобилистите и тези организации които реализират състезнията и ралитата.
Ако те проявят интерес - със сигурност ще е по-възможно да го реализират, защото те имат правото да реализират подобни надпревари.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Poohey]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано11.03.02 19:54



Хайде ако разберете къде се събират да пуснете един постинг. Не съм ходил никога досега, но ми се ще да ида и да си напълня душата. Едва ли ще се дръпна с някого с моята кола, но предполагам, че може и да позяпам.
Разбрах, че се притеснявате да не би полицаите да следят постингите тук и после да довтасват и да развалят цялата работа. Ако това е така, моля, пишете ми на адрес n_chernaev@yahoo.com. E-mail-а ми го има и в профила на PRESSURE. 10x.

Пък може и да се пробвам с някого да се дръпна... ама с тая кола на 100 години...



Тема Re: absoliutno si prav...нови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 00:57



absoliutno si prav...
mi tochno za takiva idei sum napravil tazi diskusia...

ot utre pochvam da kopam po vaprosa...
...imam niakakvi vrazki v SBA...
dano da pomognat..........

inache sum mnogo daleche ot misalta che tova shte stane lesno...
no puk zashto da ne se opita???...
taka i taka v momenta nishto ne stava...
...v momenta na vsiakade, kadeto se e sluchvalo da se pravi, veche ima po edna (a poniakoga i poveche) dejurna patrulka...



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: PRESSURE]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 01:03



ne viarvam tazi diskusia da se sledi...
...ama predpazlivostta ne e izlishna...

inache - koito prav razbere neshto po vaprosa - da puska zdravo na mail-ite...
btw - moia e poohey@mail.bg


na znam s kakva kola si, ama ako naistina si entusiast sas sigurnost shte se nameri niakoi s kola v tvoia klas i godini, s koito da se drupnete...



Тема Re: karting pista...нови [re: burner]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 01:06



kade se namira tochno tazi kartin pista?...
az hodia vsiako liato za po desetina dni v edna vila vav vinica...
...ama ne ia znam pistata...



Тема Re: absoliutno si prav...нови [re: Poohey]  
Автор The One (избраният)
Публикувано12.03.02 10:15



Целта ми не е да те разколебавам, а да кажа аз какво мисля и това ако може да ти е от помощ.

СБА незнам дали ще могат да ти помогнат, щото и те като много други организации са в агония.
По-скоро, федерацията по автомобилизъм (или както там се казват).

Wipe them out! All of them!


Тема Re: karting pista...нови [re: Poohey]  
Авторburner (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 14:16



zna4i 6te se opitam da obqsnq...
patq koito e varna vinica i prodaljava kam aladja manastir (tam minava6e biv6oto
rally albena) ta po nego pat po posoka vinica-aladja manastir v kraq na vinica
ima razklonenie. patq koioto se razklonqva v lqvo neznam na kade to4no otiva
ama na okolo 200 metra sled prese4kata do nego e karting pistata.



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: Poohey]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 23:04



На един приятел един негов пък приятел много се хвалел, че ходел редовно и бил много добър с неговата Vectra 16V (225 k.с. - мислех, че най-яките са 150к.с.). Според мен е гола вода и въздух под налягане и само раздува, но ще го питам утре като се върне в София - може пък да знае нещо.



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: PRESSURE]  
Автор The One (избраният)
Публикувано13.03.02 11:01



Абе Опел май нямат такъв двигател. Поне сериино производство.
Ето ги по-близките:

Calibra 2.5i 24 V която125 KW
Calibra Turbo 16V 4x4 1992-1996 която е 150 KW (204 к.с)

Но 225 коня поне не виждам да има.
Нека напише кода на двигателят и ще я проверим точно каква е.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: absoliutno si prav...нови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 02:48



opredeleno ti blagodaria za pomoshtta...
...i vobshte ne me razkolebavash...


loshoto e che posledn vreme niamam nikakvo svobodno vreme da se zanimavam s tia neshta...



Тема Re: ???...нови [re: The One]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 03:04



225 konia?...
vectra???
abe hora - slezte na zemiata bre...

taia calibra deto e 16v turbo deistvitelno e 204 konia...
...ama tia ne stava za gonki shtoto 4x4-to ia spava mnogo...

tva 225 konia moje edinstveno ako e smenian tuning chip-a na injectiona, da e prepilena glavata i da sa uduljeni malko bialite za da se skasi hoda na butaloto...
...ama taka i davam max. 50000km jivot na dvigatelia...

edno e da vdignesh 10-15 konia...
...ama koito ti razpravia che e vdignal tolkova kone prosto ne razbira ot tuning, ili e gotov da si skape dvigatelia za nula-vreme...

bez da razbiram mnogo ot tia neshta, shte kaja samo che audi S4 2.2cc, v5, 20v turbo e 230 konia...
ako opel praveha takiva dvigateli horata shtiaha da karat samo opeli...
...shtoto na cenata na tva audi shte si vzemesh niakolko vectri.........



Тема Re: karting pista...нови [re: burner]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 03:06



mislia che se seshtam kade e...

abe ako razberesh za predstoiashti sastezania tam - kazvai...
ako ne e v poslednia moment moje i da doida...
i bez tva mi se hodi do varna da se vidia s razni priateli...



Тема Re: karting pista...нови [re: Poohey]  
Авторburner (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 21:56



sega na 17.3. 6te ima sastezanie na karting pistata.
za pove4e info skii tuka : www.streetrasers.hit.bg



Тема Пак там се събират... обаче...нови [re: Poohey]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано16.03.02 01:12



...сега се върнах от OMV. Цялата работа е много куца. Имаше полицаи, после се преместихме на военна рампа, там само две лади се дръпнаха и пак дойдоха полицаи. Цялата работа беше голяма излагация заради тази полиция, но няма как. Друг път може пак да идем, пък може и този път да не бием напразно 30 км път. Ако има някой навит, нека се обади.



Тема Re: StreetRaceing - HELP - sborno miasto...нови [re: PRESSURE]  
Авторф (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 22:10



.



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: PRESSURE]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 02:18



sluchaia e iasen...
abe triabva da se misli neshto po vaproa...
...da se tarsi drugo miasto za celta...

btw - dnes minah ot tam okolo 22:30-23:00 i niamashe nikoi...
...koeto me navejda na misalta che moje i da e namereno veche takova miasto...

ako niakoi ima informacia po vaprosa da kazva...


btw - za sega udriam na kamuk sas prouchvaniata za tva kak mojem da go napravim zakonno...



Тема Re: karting pista...нови [re: burner]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 02:19



shit - niama da moga da doida...

nishto - sledvashtia put...



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: Poohey]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 10:33



Довечера ще ида към 23.30 ч. Струва ми се, че малко рано минаваш. Сигурно има значение и денят. В петък вечер е естествено да има повече народ. Между другото чух нещо за някакво летище. Може би става дума за това летище което вече не било актуално. Проучването става бавно, защото черпя информация от n-та ръка.
Законно мисля, че не може да стане. Кой ще поеме отговорността, ако някой дето хвърчи със 150 км/ч се претрепе. Никой не смее. Затова си има ралита, там всичко се проверява, обезопасява... и пак стават инциденти.



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: PRESSURE]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 00:16



Значи събират се на бензиностанциите на Ломско шосе и на бул.Рожен. На Рожен са повече, но там винаги има полиция. Така или иначе се дърпат на Военна рампа, но никакво дърпане не става, защото патрулките веднага пристигат. Тая работа става само на малки групи. Видях една такава групичка от три коли като си тръгвах по пътя за към гарата след колелото. Същите коли ги бях видял по-рано на военна рампа като дойде полицията и преди това на бул.Рожен. Грешката е, че всички се юрват колективно. Това е така, защото всеки иска да гледа. Ченгетата веднага загряват. Иначе няма седяща патрулка на Военна рампа. Там също може да се режат на малки групички. Иначе са там май всяка вечер. Тази вечер отидох към 23,20, но след 20-тина минути мотаене с надеждата да стане нещо си тръгнах.
btw - има една много готина права отсечка с чистак нов асфалт. Не зная как се казва улицата, но се намира като се слезе от колелото на Надежда към Ломско шосе и първия светофар наляво (веднага след бензиностанцията). Към края и има плавен завой и после платната се разделят, но и пътя става тесен и не е толкова хубав. На обратно след завоя вдигнах 110 и не съм увеличавал повече, но пътя е страхотен и участъка със сигурност е по-дълъг от този на Военна рампа. Най-лошото обаче е, че се намира в жилищен район т.е. има си някакво движение макар и рехаво по това време. Пък и винаги съществува риск от пешеходци макар видимост да има надалеч. Ако някой ходи следващите дни нека се обади.



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: PRESSURE]  
Автор Гaй Бaньo (irreproachable)
Публикувано18.03.02 20:08



мястото е много удобно, за изправяне на завоя и скок в реката .До момента съм видял там, в коритото долу поне 3-4 автомобила, микробус та даже и камиони

Гай Баньо


Тема Има го тоя момент...нови [re: Гaй Бaньo]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 22:18



...макар да не съм гледал долу какво има



Тема Re: Otgovornost...нови [re: PRESSURE]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:27



otgovornostta vseki si ia poema sam...
tova e reglamentirano ot zakona...
...podpisva se delkaracia i prochee...

sashtoto e kato sas skok "bungee"...
...tam se podpisva deklaracia che si zdrav i si nosish otgovornost ako ti se sluchi neshto - primerno da poluchish sardechen udar ot strah...
otgovornostta ne e problem...

problema e v organizaciata i obezopasiavaneto...
tova niama kak da se izbegne...



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: PRESSURE]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:32



jiveia nablizo...
gledal sum go tozi uchastak - ne stava...

ima blokove naokolo, vazmojni sa peshehodci i kucheta, uchastaka e kus...
...i koeto e nai loshoto - i v dvata kraia zavoite sa s obraten viraj i ima ostrovche po sredata - tvarde opasno...
veroiatnosta da ne si precenish skorostta i da se podnesesh na zavoia, a sled tova ostrovcheto da te obarne e tvarde goliama...

tova che karash barza kola ne oznachava che mojesh da karash...
vseki moje da nastapi na pravata...
...no ne vseki moje da kara sportno v uchastaci sas zavoi..............



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: PRESSURE]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 00:33



btw - tva s malkite grupi ne stava - gubi se shouto...



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: Poohey]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 01:11



Aбе, има ли варненци тука? Дайте да се видим и да си организираме нещо... идеи много! :) Burner, аре да ходим заедно следващата неделя!
...на 17-ти нямало рали, щото спонсорите решили да го правят през седмица... ама никой не го беше обявил! ето ти мейла ми, ако искаш да се оговорим: crackerjack3@excite.com



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: cj]  
АвторVectra_16V (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:53



Shtastlivci ste vie varnenci prawite si systezaniq, a nie tuka w Sofiq samo se razprawqme s razni "dobri" hora w uniformi!



Тема Re: Пак там се събират... обаче...нови [re: Vectra_16V]  
Автор Charlie ()
Публикувано23.03.02 23:49



Тихо... Не ни завиждайте много,да не вземат да ни пре...т куките....

Money makes the world go round..


Тема Re: karting pista.../за Poohey/нови [re: burner]  
Автор Charlie ()
Публикувано24.03.02 00:02



Burner,sorry колега,но струва ми се че ще го объркаш Poohey с твоето описание.

От Виница се тръгва в посока Варна.На 3-4 км се стига до Т-образен разклон,от там се завива на дясно и след 300-400 м е картинг пистата.

Money makes the world go round..


Тема Re: karting pista...нови [re: Charlie]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 00:29



tva opisanie mai beshe po tochno...
10x... :-))

po-drugata sedmica shte idvam do varna...
...ta shte proveria tochno, dali sum razbral... :-)))))



Тема Re: karting pista...нови [re: Poohey]  
АвторeXtremE (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 00:57



Dano uluchish sledvashtoto sustezanie ,zashtoto se pravi prez sedmica veche Tova go nauchih ot http://streetracers.hit.bg







Zhivota minava bavno, ako spazvash ogranicheniata



Тема Re: karting pista...нови [re: eXtremE]  
Автор Charlie ()
Публикувано24.03.02 01:23



Да според сайта утре /24.03/ще има гонка,следващата е след 2 седмици тоест 07.04
ако идваш насам пусни мейл на charliek@abv.bg ако искаш,може да се уговорим нещо

Money makes the world go round..


Тема Re: karting pista...нови [re: Charlie]  
Автор cj (непознат )
Публикувано24.03.02 10:27



Да ве, ако някой реши да идва, да пусне някой мсг или e-mail. Да вземем да се видим, да обменим опит, пък и до пистата ще ви заведем :)
Ето и моят: crackerjack3@excite.com



Тема Re: karting pista...нови [re: cj]  
Автор cj (непознат )
Публикувано24.03.02 14:06



Днескашното рали пропадна!!! Много сори ако StreetRacers.Hit.BG са подвели някого, и ние мислехме, че ще се състои.
Ралито пропадна едва днес... обясненията бяха следните, цитирам:
"Нещо не се разбраха с полицията!"
Иначе толкова много коли се събраха... всички "редовни посетители" бяха там, включая и мераклиите за участие! Егати шибаната работа!!!
Може нещо спонсора да се е дръпнал, знам ли!!!
За всички Варненци обаче има друга идея за събиране, примерно във вторник. Ако има желаещи, пуснете мейл за да се разберем.



Тема Re: karting pista...нови [re: cj]  
Автор cj (непознат )
Публикувано24.03.02 14:28



Ето ги нашите хора:





Тема Re: karting pista...нови [re: cj]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 08:48



ok - sluchaia e iasen...

pri vsichki polojenia shte drasna edin mail kato idvam natam...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
АвторMoo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 22:26



Hodi li nqkoi wse oshte na OMV-to w Nadezda?



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Moo]  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано29.03.02 19:50



Май има някои. На мен ми излиза солено от Младост при положение, че нищо не става.



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: PRESSURE]  
АвторMoo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 22:24



Samo da ne e nqkoq patrulka. Na men mi po-blizo ama kato nqma garanciq, che shte ima gonki i na men ne mi habi benzin.



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Moo]  
Автор cj ()
Публикувано30.03.02 02:04



Вече и във Варна има drag racing.

--------------------------------------------




Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Moo]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 21:28



to chovek triabwa da probwa ot wreme na wreme



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Moo]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 01:46



nikoi ne dava garancia che shte ima neshto...
prosto se sabirame i kvoto stane...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Maxell (RS)
Публикувано02.04.02 12:15



ZA VSICHKI OT VARNA ,KOITO ISKAT DA SI PROBVAT KOLITE ... DNES 02.04.2002 (WTORNIK) OT 20:30 SHTE SE SUBIRAME NA BENZINOSTANCIATA NA LUKOIL V NACHALOTO NA MAGISTRALATA ZA SOFIA :) ELATE DA SE POKEFIM

http://streetracers.hit.bg


Тема Re: policia???...нови [re: Maxell]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 23:28



abe - niamate li problemi s policiata???...
...i to na takova ojiveno miasto?!?...



Тема Re: policia???...нови [re: Poohey]  
АвторAndate (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 14:47



Zdraveite =)) Iskam da doida na streetrace-ove da gledam...samo che nyakoi bi li mogul da mi kaje kude se provejdat ( v Sofia ) i ot kolko chasa...koi den ??? Zapochnah da cheta post-ingite v club-a , no te sa nad 100 i na 50tata sdadoh bagaja =)) A i tryabva da izlizam veche ... V edni ot purvite postingi pishe benzinostanciata OMV v Nadejda , posle Boyana , a dolu pitate nyakoi hodi li oshte v Nadejda ? I vse pak ?? Dosega sum chela po vestnici v spisanie "egoucm" samo , vednuj mi kazaha che shte ima street race-ove na edno myasto , no otidohme a tam nyamashe nikoi . I vse pak ? Nyakoi moje li da mi kaje, bez da me prashta za zelen haiver ?? E-maila mi e AcidGirl311@yahoo.com . Blagodarya predvaritelno . May the speed be with you =)))



Тема Re: policia???...нови [re: Poohey]  
Автор Maxell (RS)
Публикувано07.04.02 20:04



Imame problemi razbira se :) .. v sriada e stanalo goliam maitap na magistralata ... domuknali se cialo raionno upravlenie kukeri i zapochnali da razdavat spravedlivost

http://streetracers.hit.bg


Тема Re: policia???...нови [re: Maxell]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 23:37



shto li mi zvuchi poznato???...



Тема Re: sbirki...нови [re: Andate]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 23:42



znachi...

principnite sbirki sa:
-OMV - Nadejda (patia za ilienci)...
-Voenna Rampa (otstrani na gara "sever", do nadlez "nadejda")
-Bojana - vutreshnata prava pokrai ogradata na rezidenciata...
chas: 22:30 - 24:00 - po tova vreme vinagi ima hora...

poniakoga se praviat i drugi sbirki - primerno - bul. Bulgaria do billa, okolovrastnoto m/u simeonovo i mladost, patia za kazichene i dr...

obache...
...obache - niama garancia che vobshte shte ima sbirka ili gonki...
v smisak - idva policia i vsichki si tragvame...

tova e...

ako ima neshto drugo - pitai...



Тема Re: Neshto novo???...нови [re: Poohey]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 02:24



neshto ustanoviavam che diskusiite tuka zamluknaha...

az ustanovih che mai nishto niama da stane "po-zakonen" pat...
v smisal - voennite iskat mnogo kinti za naemi za pisti...
KAT i obshtinata si prehvarliat topkata za takiva neshta, ama i tam niama da stane...

taka che mai shte si ia karame po staromu...

vtaia vruzka - niakoi znae li kade se sabirat grupite sega?...
...shtoto mene me niamashe edno vreme i im zagubih dirite...



Тема Re: Neshto novo???...нови [re: Poohey]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 09:15



Последното, което чух, е пред завод Верила към Елин Пелин.



Тема Do samozabrawaнови [re: Poohey]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 23:54



Nqkoi hora se olqha na poslednoto sybirane w Varna. Smqtajte toj s Dodge stelta e tolkowa wluben w kolata si 4e 4ak sko4i na GSXR1100F(from Suzuki) za slu4ajno nerazbira6tite towa e motociklet kato onq deto Pyff Dedy padna s nego w edin ot ..... si klipowe. Ta wyprosniqt Stelt beshe naprawo razmazan ot motora. Golqma prostotiq e da ska4ate na Motori s koli te si oswen ako nqmate Ferrari, Porshe GTseries ili McLaren F1



Тема Re: Do samozabrawaнови [re: micro]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 02:50



Всичко е за шоуто, нали знаеш!!! Голяма вечер беше!



Тема Re: KOGA???...нови [re: Myyy]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 22:51



tova koga - vsiaka vecher ili kak?...
kam kolko chasa i prochee...

10x predvaritelno...



Тема Re: KOGA???...нови [re: Poohey]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 19:17



Всяка вечер! Голяма лудница. Не питай къде, щото не мога да ти кажа, местат се сменят по 5-6 пъти за една вечер, щото постоянно идват ченгета. Понякога става дори в града (както гонката с Доджа и мотора например).

Много кофти обаче, оная вечер един така яко се нацепи на връщане от златни пясъци. Жив е, всъсщност даже са били 2ма. И двамата са с разбити носове, а шофьора - и със счупен крак. Поднесъл се на един завой и влиза в насрещното. Карал с над 100 - удря се в Камаз. Предницата на колата му (Ланчия Делта) въобще я нямаше. Не бях пряк свидетел - станало е минута преди да се появя. Трябва много да се внимава, щото всичкия тоя ентусиазъм дето се насъбира... почваш да натискап газта по инерция!

Иначе за събитията във Варна може да прочете тук:
http://streetracers.hit.bg/main.htm ---> Кликни на "Събития"



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 01:40



iako...

v petuk imashe moshtna sbirka na OMV na "nadejda"...
...i saotvetnite gotini gonki...

estestveno, sled 5-6 gonki doidoha saotvetnite dlajnostni lica...
...ama se premestihme na "rampa-ta"...

obache ot tam naroda se iznese na grupichki, bez da imashe policia...

niakoi da znae kade otidoha, shtoto az triabvashe da si tragvam i ne posledvah grupite...
iavno ima novi mesta za celta, ama ne gi znam...

shte ocenia visoko informaciata po vaprosa...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано06.05.02 09:39



Zdrasti Poohey. Az ot mesec i polowina ne sym stypwal na takowa metopriqtie, ta sym reshil wtornik ili srqda da namina. Shte imali nqkoi na OMV?

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 23:09



zdrasti...

ne znam za prez sedmicata...
...dali se sabirat de...
ama petak i sabota opredeleno ima narod...

ako nauchish neshto novo - svirkai...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано08.05.02 13:44



Вчеря бях на OMV-то и станаха страхотни гонки. Около 23:30 дойдоха хората с фуражки и разгониха всички. Хората тръгнаха на малки групички и се събрахме на един булевард където не бях ходил до сега. Там дойдоха много малко коли от тези, които бяха на OMV-то, около 25-30 коли, а на OMV-то имаше повече от 50-60коли. Както и да е. Събраха се хората и направиха много гонки, а най-хубавото беше, че не се появиха никакви полицай и шоуто беше пълно.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано08.05.02 13:45



В четвъртък пак мисля да ходя, но ще пусна съобщение ако ходя твърдо.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 19:19



super...

kade se e pridvijila grupata?...
koi e toia bulevard?...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано10.05.02 19:20



Ами като име на булеварда представа си нямам.
Обаче вчера бяхме на Околовръстното. Пак не дойде кьорав полицай, ама нямаше и гонки. Направиха 3-4 и общо взето беше кебик парти. За днес още не съм решил дали да ходя.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Vectra_16V]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 02:08



neshtata mai se vrashtat po staromu...
...sbirkite pak sa si na OMV-to...



Тема StreetRaceing...нови [re: Vectra_16V]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано27.05.02 13:06



Ako 4ete nqkoi ot horata, koito u4astvat v streetraceing v Sofia i hodqt redovno neka pi6at. Mislq, 4e ima mnogo ne6ta koito mojem da spodelim otnosno avtomobilite,policiqta i tn. Ako nqkoi iska da pi6e....ivo@hackermail.com

SIEMENS RULEZ


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 00:45



az sum redoven posetitel...

dai idei kade da se hodi...
...shtoto veche navsiakade ni chakat policaite i mai se izcherpvame otkum predljenia...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор renault5 (TL)
Публикувано28.05.02 17:56



leleeeeeee vas mnogo vi goniat mai kukite ,az sum ot varna tuka vsiaka ve4er ima i to po4ti na centera,na morska gara idvaha kukite nikolko ve4eri i posle se otkazaha iavno ili puk kato se suberat vsi4ki idvat kukite razgonvat ni i posle pak se subirame i pove4e gi niama,dsano i pri nas ne stane taka 4eeeeee mnogo losho taka.are vsi4ko vi nai-dobro,i vnimatelno!



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано28.05.02 23:25



Ami az znam nqkolko gotini mesta. Edna ve4er hodihme na nqkakyv pyt za 4elope4ene li e za kade e ne znam.Otse4kata e prava,6iroka i nqma dupki.Znam samo kak da stigna do tam. Ima edno perfektno mqsto kym novi iskyr. A v sf pred 3 i 4 blok na tehni4eskiq ima edna prava deto skoro q remontiraha i stava ama e v grada.Ina4e na Verila,Boqna,Qna,Technopolis i voenna rampa po4ti vsqka ve4er idvat kukite.

SIEMENS RULEZ


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано28.05.02 23:27



Ami az znam nqkolko gotini mesta. Edna ve4er hodihme na nqkakyv pyt za 4elope4ene li e za kade e ne znam.Otse4kata e prava,6iroka i nqma dupki.Znam samo kak da stigna do tam. Ima edno perfektno mqsto kym novi iskyr. A v sf pred 3 i 4 blok na tehni4eskiq ima edna prava deto skoro q remontiraha i stava ama e v grada.Ina4e na Verila,Boqna,Qna,Technopolis i voenna rampa po4ti vsqka ve4er idvat kukite.

SIEMENS RULEZ


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано28.05.02 23:29



Ami az znam nqkolko gotini mesta. Edna ve4er hodihme na nqkakyv pyt za 4elope4ene li e za kade e ne znam.Otse4kata e prava,6iroka i nqma dupki.Znam samo kak da stigna do tam. Ima edno perfektno mqsto kym novi iskyr. A v sf pred 3 i 4 blok na tehni4eskiq ima edna prava deto skoro q remontiraha i stava ama e v grada.Ina4e na Verila,Boqna,Qna,Technopolis i voenna rampa po4ti vsqka ve4er idvat kukite.

SIEMENS RULEZ


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано28.05.02 23:32



lelelele kvo napravih be?!

SIEMENS RULEZ


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 01:45



karai be - razbrahme te... :-)))

taia otsechka za chelopechene ne ia znam...
v petak ili sabota ako doidesh moje i da otideme tam...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: renault5]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 01:50



tuka e taka...
aha da se sabereme i idvat...
kato ni razgoniat sediat oshte polovin-edin chas...
...da ne bi niakoi da se varne...

ta taka...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Nasti ()
Публикувано29.05.02 10:49



napylno normalno e da goniat policaite... pomnia predi wreme bqh na lasticite na OMV i edin e takyw golem systezatel s BMW dwoen ili troen stop kak wleze w edno dyrwo naprawo ne e istina. ot kolata nishto ne stawashe... toi beshe gore dolu dobre... (ako moje chowek koito se e shibnal w dyrwo i ot kolata mu ne e ostanalo nishto da e dobre de) twa kolkoto i da go mislite e opasno. nito mogat da karat kakto se iska za systezanie nito nishto.. kachwat se na po 150 i nagore kone i aide dryj se gaz do lamarinata... ama e weselo inache de


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема za petakнови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано30.05.02 17:38



Ako ne vali v Petak az 6te hodq sys sigurnost.Ina4e sno6ti(srqda-29.05) bqh oba4e ni6to ne stana.To i vremeto be6e zle... Ina4e ti s kakva kola si???

SIEMENS RULEZ


Тема Re: za petakнови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 21:21



nishto ne stana s tia dajdove...

inache az sum s Mazda 626 sinio-zelena sas sini gabaritni svetlini otpred...
...mislia che e edinstvenata takava kola tam...

a ti s kvo si?...


are...
az redovno hodia, taka che shte se vidim...



Тема vqrno e...нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано03.06.02 22:51



Ami az karah edno AUDI ama stana edna mizeriq i v momenta hodq s edin priqtel s edno pejo 205-4erveno sys sinio-zeleni gabariti.Edinstvenoto 4erveno pejo 205 e.Dosta 4eto go puskame!Ina4e razbrah, 4e v sybota e imalo dosta ry4ki na boqna...

SIEMENS RULEZ


Тема propusnah go... :-((нови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 23:15



propusnah go...
...imah druga rabota...


nishto de - pak idva petak i sabota...
shte se vidim tam...



Тема leleнови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано05.06.02 23:57



Sigurno si razbral za katastrofata na 4.06-vtornik na Boqna. E tva ve4e ne trqbva6e da se slu4va, no ima si i riskove. Skoro na Boqna mai ni6to nqma da stane!Ne znam da li si 4ul ti ne6to po vyprosa, no na men mi kazaha, 4e pravel nqkakyv biznesmen pista okolo 1km kato s resorant i tn.Ne6to mi zvu4i malko absurdno, no ako stane 6te e dobre do nqkade.6te se izgubi 4ast ot trypkata, no 6te e po-spokoino i bezopasno.

SIEMENS RULEZ


Тема Re: leleнови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 01:35



podochuh neshto za taia pista...
dano da stane...


kakvo e snanalo na boiana?...
kakva katastrofa?...
nishto ne znam...



Тема ami..нови [re: Poohey]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано08.06.02 23:30



Vav vtornik e stanala tejka katastrofa na Boqna.Do kolkoto razbrah sa se pusnali dva golfa i sled tqh edno integrale.Lan4ata gi e izprevarila ie udarila strani4no treti golf, koito e pravel obraten. Sled udara golfa e udari i nqkakvo mitsubi6i.Pi6e6e go na pyrva stranica v no6ten trud.
Ina4e az bqh sno6ti (petak) na OMV ima6e desetina koli i kato otidohme na Boqna ima6e stra6no mnogo koli.Stanaha mnogo ry4ki daje i nie se pusnahme.Sled tova doidoha policaite i otidohme na verila ama i tam doidoha......ina4e be6e super i ima6e mnogo qki koli.

SIEMENS RULEZ


Тема Re: ami..нови [re: Xcalibur™]  
АвторPoohey (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 18:30



iasno - gadna istoria...
ama kakto kazvash - risk vinagi ima...
...vseki go znae i go e priel...

ama v sluchaia mai e imalo nedoglejdane, koeto e nai-losho...



Тема Re: ami..нови [re: Xcalibur™]  
Автор The One (избраният)
Публикувано10.06.02 10:04



Глупости.
Видях ги в събота вечерта (към 12 часа) бяха на околовръстното при пътен център Бояна. При новото ОМВ, Шел и Макдоналдс.
Ебаси и колите!
Това което ми направи впечатление за по-свестни коли:
Един GTI, 3ка. Едно БМВ 3 по-новичко. Една Алфа 164. Май имаше и една-две Ланчии.
Останалите бяха някакви кадети, корси, голофове 2 и 1. Имаше доста ладички. Едно-Две БМВ-та от тия дето са като акули. Все такива малки автомобили.
Това е някъде из между 60-70 автомобила.

Wipe them out! All of them!


Тема ABE q 4eti...нови [re: The One]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано10.06.02 19:05



Az govorq za Petyk, a ne za sybota!!!

SIEMENS RULEZ


Тема гонки и безмозъчни полицайнови [re: Xcalibur™]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано10.06.02 22:45



Здравейте хора!
Аз от доста време не съм се включвал в темата, а и на състезания не съм ходил. Но за състезанията си има причина. Преди около месец на Бояна ме спипаха органитя на реда или по-точно едни малоумници от СОД. Та значи бях се наредил да се дърпам с един GOLF 3 GTI 16V, който малко преди това скъсах, та аха да тръгнем и ето на едно Поло с веселия надпис полиция. Та държахаме около 3 часа и трябваше да задържат колите и шофьорите за около 24 часа. Ама после се оказа, че само се дуят и няма да ни прибират и щяха да ни пишат актове, обаче и актове не написаха. Обаче ни записаха имяната и данните и казаха, че било много рано да ни влизат такива неща в досиетата. Та сега незнам ако пак ме пипнат дали няма да излезе нещо и да ме приберат (както ме заплашиха при второ такова "провинение"). Той баща ми е в полицията ама не ми се ще да го карам да ми проверява досието, щото са човека си имаме доверие. Та може и оня "фараж" дето ми записа данните да не е предал нищо и само да ме сплашва, ама искам да съм сигурен. Не ми се контактува 24 часа с нискоинтелигентни, безмозъчни тъпанари. Та това е "високото" ми мнение за пътните полицай(катаджии).
Ама как ме сърби да дойда на Бояна. Ама ще изчакам още малко и ще намина. Между другото с тоя Голф се дърпах за пръв път и се запалих яко, ама :фаражите" убиха кефа в мен.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: Vectra_16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано11.06.02 11:36



Вектра,
само са ти взели страха.

Първо, има ли закон който си наришил ? Пише ли накъде в законите, че е забранено да караш колата си до друга кола или подобно нещо ?
Превишил ли си скоростта и нарушил ли си ЗДВП ?
Хваланали ли са те на местопроизшествието ?
Има ли ПТП или нарушение с предпоставки за ПТП за да ти направят Акт ?

Отговора на всички въпроси е "НЕ".

Wipe them out! All of them!


Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: The One]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано11.06.02 22:21



Абсолютно си прав. В нищо немогат да ме обвинят.
Ама оня тъпанар писа около час и четиредесет минути данните ни и се стараеше да пише бавно и отчетливо като първокласник. Затова мислех, че може и да има нещо.
Мене, като че ли ми попремина сдуха от тая история и сега да дойде сесията и та да съм по-свободен и ще идвам пак на гонките.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: Vectra_16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано12.06.02 13:49



Ами да...
занимавал те е с глупости!
Полицията няма право да те спира ако не си направил нарушение или ако няма акция по проверка на документите.
При такъв случаи, ако почне много да се обяснява и да фъфли, задаваш му директен въпрос: Какво нарушение съм извършил и/или колко време ще ми проверявате документите.

Иначе, той ти губи времето.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: The One]  
Автор Xcalibur™ ()
Публикувано14.06.02 23:33



Ami da!!!Ni6to ne mogat da ni napravqt.Nai-mnogo da ni zadyrjat za 24h.Az 4etoh v standart mai be6e, 4e v plovdiv hvanali nqkakvi u4astnici v avtorodeo i im napisali aktove za nepravilno izprevarvane:))))Ina4e razbrah 4e v4era (13.06-4etvyrtyk) na boqna mai e imalo seriozna akciq.Nqkoi ako e bil da razkazva....

SIEMENS RULEZ


Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: Vectra_16V]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано15.06.02 12:11



az ne vigdam zashto e bilo nugno da se sustezavash s tozi slab golf 3 koito
e sus sushtata moshtnost kato tvoita vectra 150konia oba4e niama vruzka
na 1-va kato si stignal 70km/h toia s golfa se e spunal blizo do 60 na 2-ra
ve4e si kum 120 toia se e spunal na 100 i ve4e te e zagubil ot pogled s takiva
prosto niama smisal nameri si neshto po seriozno.

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: mogat...нови [re: The One]  
Автор Poohey (...zul tipec)
Публикувано17.06.02 01:26



spored novia zakon mogat da te spirat po vsiako vreme...
vsashtnost - varnaha staria zakon...

taka che, principno mogat da se ebavat s teb...



Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Автор Poohey (...zul tipec)
Публикувано17.06.02 01:31



kvo se sluchva posledno vreme bre?...
az neshto posledno vreme imam mnogo rabota i ne sum se merkal kum sbornite mesta...
razkajete neshto interesno...



Тема Re: гонки и безмозъчни полицайнови [re: Xcalibur™]  
Автор The One (избраният)
Публикувано17.06.02 11:06



Абе .... мачина...

И акт немогат да ти напишат. Освен ако няма предпоставки за ПТП.
А за какво ще те задържат за 24 часа ? За какво ? Нещо криминално да съм извършил ?
Нали после ще ги съдя и ще им скъсам задниците.

Wipe them out! All of them!


Тема Я!нови [re: Calibra16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано17.06.02 11:12



Точно оня ден си мислех каде се изгуби!
Мислех си, на това моче май някоя пичка му е пуснала на абитурентската и той е станал по-сериозен.
Ама те. Май съм сбъркал.
Каде изчезна бе ? Данеби да си летял около земята по екватора с твоето колибри, че те нямаше толкова дълго ?
Накак си бе пусто без теб тук, да обясняваш на коя скорост кой колко вдига.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: StreetRaceing...нови [re: Poohey]  
Авторbateto (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 21:31



za sajelenie v BG nqma uslovia za tazi rabota - v germania tova se pravi na pisti za F1(kato hokenhaim ring ili neuborg ring). tuka kade takava? edinstvenata pista za sastezania s koli, koqto az znam e v Pernik i e v okaiano sastoianie



Тема Re: Я!нови [re: The One]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано18.06.02 00:38



ne iskam da se zaiagdam ama mo4e she vikash na drugi.ti neshto se pravi6
na mnogo goliam we !!goliamia s malkata pi6ka deto e sigurno oshte devstven
zavigda mi tuka i izbiva komplexi vzemi se osuznai kude si i kakvo pi6e6.ne si
interesen ne moge6 li da go razbere6 karai si umrialoto audi i ne se zanimavai
s mene !

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Недей бе Батка...нови [re: Calibra16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано18.06.02 15:15



... недей така.
Аз когато съм бил абитуриент, ти си нямал още косми по оная работа.
А когато съм правил секс, ти си питал какво е това секс ? Нещо като кекс ли е ? Сладко ли е? Яде ли се, пие ли се?
Виж пич, незнам дали пишката ми е малка или голяма, ама винаги я давам от сърце. А при теб май това е рядко срещано явление.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Недей бе Батка...нови [re: The One]  
Автор Calibra16V (nenadminat)
Публикувано18.06.02 17:48



hehehehe awe znam,4e si dava6 onaia rabota vinagi ot surce oba4e ne na momi4etata,a na geyovete kato teb HAHAHAHAHAHA
e deistvitelno az tam ne si davam onaia rabota ama tova,4e pri men e full
s pi4ki,a pri teb s geyove e ve4e drug vupros!
hahahaha awe biagai se skrii da ne ti se smeiat!

vinagi do maksimalni vuzmognosti!


Тема Re: mdammm...нови [re: bateto]  
Автор Poohey (...zul tipec)
Публикувано19.06.02 00:14



kakto kazvash - za sajalenie...
i za sajalenie si prav...



Тема ZA "The One" i "Calibra 16V"...нови [re: Poohey]  
Автор Poohey (...zul tipec)
Публикувано19.06.02 00:17



please - prestanete s glupostite - ili pone ne tuk...
sazdaite si edna sobstvena diskusia i se psuvaite na volia tam...
...ne tuk!...

nikoi ot horata koito chetat i pishat tuk ne go valnuva na koi ot dvama vi e po-goliama pishkata, taka che ne ni zanimavaite sa sobstvenite si problemi, pls...


blagodaria vi ot imeto na vsichki uchastvasht i v diskusiata...



Тема Немаш проблеми...нови [re: Poohey]  
Автор The One (избраният)
Публикувано19.06.02 09:52



То невиждам с кого трябва да меря. То Колибра 16Ж отпада служебно. На него му е на обратно оная работа, т.е. навътре :)))
Няма повече да се заяждам с него. Начешах си крастата.

Един съвет ще ти дам на теб.
Отвори нова тема за Стриит Рейсър. Тая и без това вече е много голяма. Отваря се бавно, поне за хората с модеми. Пък и трудно се чете.

Wipe them out! All of them!


Тема NOVA DISKUSIA...нови [re: The One]  
Автор Poohey (...zul tipec)
Публикувано20.06.02 00:20



ok...

znachi - mneniata - v novata diskusia...

"Street Racing" zapochnata ot "BRABUS_V12"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.