Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За предпазните колани.нови  
Автор Bagera (новак)
Публикувано18.10.01 15:17



Какво толкова имате срещу ПРЕДПАЗНИТЕ колани. Та те са направени да ви пазят от вас самите и от разни ненормалници дето карат като за рали. Не забравяйте: те спасяват 30% от случаите! Едва ли ви се иска да се блъснете в дърво и краката ви да останат в колата, доакто вие летите напред през стъклото. Или да се намушкате във волана и да предадете богу дух гледайки тъпо как ви се подава същия волан от вас и да се чудите къде се взема толкова място за такъв голям волан във вас.
Или си мислите, че никога няма да ви се случи нещо подобно, считайте се за глупави. Или карате много бавно и внимателно. Което не е гаранция, че някой идиот няма да ви удари на празен път.
Лично аз винаги си слагам колан, независимо дали е в града или извънградско, дали аз карам или няком ме вози.
Абе ако упорито не искате колани, то оставете на естествения подбор да си свърши работата. Хе-хе.



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: Bagera]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:45



А всички каращи на рали слагат колани , и то какви ... ама за нас закона е врата в полето и балък е тоя кой се вре в нея . Манталитет . В съседна Турция за каране без колан ще ти вземат 100 марки . Не случайно , казвам Турция ...



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: Bagera]  
Автор бeзУмиcъл (отминаващ)
Публикувано18.10.01 16:50



съгласен съм, макар че колана пази мен, не застрашавам сигурноста на другите.

Я по-добре, вместо да се заяждат за коланите да спрат от движение всички, които карат неизправни автомобили.

и най вече тези с неизправните стопове! как все на мен ми се случват такива отпред бе....пфууууууууууууу..... кога ли ще вляза в нечии багажник, добре че карам с колан

P.s. а тези, дето не си пускат фаровете на смрачаване, да не им върти електромера........ валяк без габарити да срещнат в тунела на Витиня!!!!!!



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: Bagera]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано18.10.01 18:11



ако работата ти е свързана с тръгване спиране и слизане от автомобила през
километър , два или три ,и то с петдесет шейсет слизания и качвания от автомобила ще те видя колко си стриктен..........пък то е лесно да се правиш на стриктен шофер и акъл и поучения да раздаваш като се качваш два пъти
в годината на кола един път на море да идеш и един път ракията на село да свариш ............

незабележим


Тема Re: За предпазните колани.нови [re: silent]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано18.10.01 19:15



Абе що така в Германия, и пощаджийката, дето спира на всяка къща, пак си слага колана?
Верно не е лесно да си шофьор в България...



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: silent]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано18.10.01 20:34



Predpo4itam jiw i s kolan, makar i malko neudobstwa da syzdawa

Редактирано от lvo_Dinkov на 18.10.01 20:41.



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: бeзУмиcъл]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано19.10.01 11:49



Взе ми думите от устата!
В днешно време не е никакав проблем да прекараш кола на техн. преглед само по документи, и това за мах. 25 лв. Без да я погледне сервизаджията, а пък и да я погледне кво...
Вместо това ще ме глобяват 30 лв. че съм карал без колан (имаше такава идея).
В случая кво се получава, дали аз съм със или без колан не преча на другите и не им застрашавам живота, да ама като си прекара някойси щайгата за 25лв. на преглед и следващия път се чукнем с него и не дай си боже стигнем до по-лошото кво се получава? Тва че няма спирачки или е нередовен може да ми коства жовота или доста други щети, па заеби дали съм бил с колан аз или той!

И тая работа в БГ пак я подхванаха от краката за главата...

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: За предпазните колани.нови [re: silent]  
Автор PRESSURE (непознат )
Публикувано19.10.01 12:01



Проблем ти е защото не си свикнал. Като свикнеш не ти прави впечатление и даже не се усещаш. Говоря ти от собствен опит. Свикнах да си слагам колан още от шофьорските курсове и оттогава за 5 метра да си преместя колата и си слагам. Станало ми е такъв навик - като завъртането на ключа. От време на време ме бъзикат, но по-добре избъзикан, отколкото със счупен нос в кормилото или пукнати ребра (не карам бързо).
Е, с тая работа трудно ще свикнеш...



Тема Re: За предпазните колани.нови [re: OKL]  
Автор DAMON (член)
Публикувано20.10.01 00:01



Прав си напълно! Ама върви го обяснявай... Колана съвсем не е най-важното животоспасяващото средство в автомобила.

______________________

Keep Walking


Тема Най-важното животоспасяващо средствонови [re: DAMON]  
Автор topgun (теле(ц))
Публикувано20.10.01 09:18



се намира в главата на този който е зад волана ....

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.