Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 24.04.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕ  
Автор 007 ()
Публикувано06.02.00 15:28



В-2 стелт

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: 007]  
Автор headhunter ()
Публикувано16.02.00 16:26



Абе хора... B-2 е "Spirit", а F117 е "Stealth"... не искам да съм толкова пунктуален ама все пак... :)))

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: headhunter]  
Автор Flancer ()
Публикувано17.02.00 04:50



E to tehnologoiata e stelt, tuj che moje i taka da se kaje. :) За въоръжението , много бйе , много : ) , а иначе неустановено количество от свободно падащи бомби(вкл.ядрени,екв. до 9мгт) (не ми е ъвсем ясно кой ще използва самолет за 2млрд долара за да хвърля "тъпи" бомби като го въведе в зоната на д-е на пво, верно че затова е предвиден, ама... :), бомби със сателитно насочване (същото неустановено количество, но може би от порядъка на 30-50т), разни сега разработвани боеприпаси, примерно т.нар. гроздова бомба (на български беше нещо като въздушнои преносим контейнер за , ами малогабаритни товари ако се не лъжа) със 50-на по малки самонасочващи се по топлина противотанкови бомбички, не съм виждал информация да могат да носят крилати ракети, но пък това не значи че не могат : ), а, и винаги можеш да пуснеш на инфосеек или алтависта примерно "B-2 spirit bomber armament" или там както е въоръжение на англ.

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: Flancer]  
Автор sol ()
Публикувано17.02.00 22:05



Stealth по принцип е доктрина за разработване на военна техника. Има вече и такива кораби, дори и ракети. Колкото за действията на ПВО не бери грижа - гарантирам ти че ще е много трудно да бъде засечен по какъвто и да е начин.

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: sol]  
Автор uaar-хлъц ()
Публикувано17.02.00 23:56



ЗАСИЧА СЕ,ЗАСИЧА. ПРОСТО ТРЯБВАТ ПО ЯКИ РАДАРИ(ЧУСТВИТЕЛНИ) ИЛИ КАКТО ПРИ "ТАМАРА" НЯКОЛКО АНТЕНИ ДА ЛОВЯТ РАЗНИ ОТРАЗЕНИ СИГНАЛЧЕТА И КАТО СЕ СРАВНЯТ СЕ РАЗБИРА ОТКЪДЕ ИДАТ. А ЗА ВЪОРЪЖЕНИЕТО ЧЕТОХ В ЕДНО РУСКО СПИСАНИЕ ПРЕДИ ДОСТА ГОДИНИ ЧЕ МОЖЕ ДА НОСИ РАКЕТИ НО НЕСИ СПОМНЯМ ДОБРЕ

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: 007]  
Автор Flancer ()
Публикувано18.02.00 02:11



Е , нека доктрина да бъде, а пък за действията на пво не се безпокоя , но може би те се, и с право, няма такова нещо като невидим самолет, има само по-малко видими :) А за тамара, виж това е интересно, ще почна нова тема пък да видим

Тема ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: Flancer]  
Автор The KID ()
Публикувано24.02.00 13:20



Flancer, Като отвори дума за нова тема по "Тамара"-та, може би трябва да я разшириш. Защото има един парадоксален радар (главен конструктор - жена ?! ©1949 - 1959), който все още е и на въоръжение в БА под името П-15 "ПЕПЕРУДА". Та тази метрова станция с ИЗВЪНРЕДНО НЕСТАБИЛЕН предавател се оказва идеална в засичане на Stealth - базираните машини. По-принцип П-15 е за откриване и следене на нисколетящи цели, така че може при базиране на брега да открива и (засега по непроверени данни) кораби... За по-подробна информация, мога да ти пратя информация за математическия апарат на засичането при нестабилен метров предавател или можеш да погледнеш предпоследния Jane's за 1998 г. Изобщо - новото е добре забравеното старо ;)

Тема Re: ВЪОРЪЖЕНИЕнови [re: headhunter]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 19:14



7377 - броят на постингите ми до момента. 19:08 h Date 7.1.2001...
но тези постинги са резултат от над 20 години пребиваване в тези клубове.
така че станах профайлър макар че в началото се кръстих така на майтап, заради сериала Никита.

Това е моят аватар. По същество.
Пожелах си като подарък да освободят и да помилват Джулиан.
Джулиан Асанж, моя бро. Това е официалната ми молба към Сър Доналд Тръмп.
Каквото и да се случи, аз си оставам републиканец, и демократичната партия много ниско падна в очите ми.
Моят вот, ако бях с американско гражданство, е за все още действащия Президент Доналд Тръмп. ПОСЛЕСЛОВ
И така, окончателният вариант на моя девиз гласи следното за вас, лузъри глобални:
Това е копие от публикуваното в страницата на ЦРУ на САЩ мое оплакване от вашата наглост:
Read this, Sirs. There are some answers about global mess named protests and so on. It is from my Facebook blog. They deleted my personal and simple text about my private everyday life problems, So copy paste: Те си позволиха да изтрият част от увода ми.
НАГЛИ ТВАРИ.
ТОГАВА НАПРАВО ПО СЪЩЕСТВО.
ТОВА ЩЕ БЪДЕ СПОДЕЛЕНО В СТРАНИЦАТА НА ЦРУ.
See My NEW signature and don't worry, be happy


THE MAGIC OF PANEVRITMIA
Do you know what happens every 19th of August? Go to the Rila mountain lakes and enjoy the powerful dance of the White Brotherhood.

p.s.
Оriginal Paneurhythmy -Еxercise 16. THE RISING SUN

подпис:


Редактирано от funy77 на 07.01.21 07:47...

Videos

Language Teaching Methods: Suggestopedia
Много е досадно, затова оттук:
[url]https://youtu.be/3rkrvRlty5M?t=648[url]
Не - оттук:

Така обучават//имигрантите и ги зомбират. Включително през интернет. Влудяват и подчиняват волята на невинни хора. За да ги използват като тулс.
Което не оневинява участниците в престъпния план за нацистки реванш.

Това видео е от 2013 година. И ето - Флойд новия светец и хаосът в САЩ са резултат на тези усмихнати обработки на мозъка.

В момента тече обучение на жестомимичен полицейски таен жаргон.

Copy from CIA page на горния текст:


https://www.facebook.com/photo?fbid=250620129821235&set=a.237289904487591
https://www.facebook.com/photo?fbid=244323207117594&set=a.237289904487591

Ламерите, не можете http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=cinema&Number=1954915617&page=0&view=&sb=
Да се мерите с мен... В тази игра и на компютърното поле - престанете да се излагате с тези правописни грешки.
Много съм хард.
След като хакнах Гугъл и Уикипедия и след това Джими Уолъс престана да раздава тиквени медали.
Кълбото му разпаднах с хакнатия ми Ейсър, за който ме отупахте от Глоб,ул като брашнян чувал.


Благодарение на хакването влязох в сенчестата мрежа с интересните стоки за бременни и не само. И видях изродите генетични.
Интересно ми е дали тези любители на музиката ще ми дадат поне пет стотинки за личните подиси на диригента Темирканов и на цигуларя Владимир Спиваков, когото придружавах до един провинциален град, за да изслушам божествен концерт - няма значение, ччи пианото беше разстроено.
Юри Темирканов също сме го срещали фейс ту фейс.
Така че подписите и поканата са автентични..
Помня как на една пресечка се хилехте мамините момченца и щерки и ми показвахте паяк, който убих в моята стая, стъпках го.
Не виртуален - истински паяк.

Като казах хакери - ще открехна кой ми е дал малко рамо да оцелея срещу вас, тъпи ламери.

Джулиан Асанж.

А защо?

Защото с моите сърчове му открехнах доста истини кой е по петите му.
Освен това откръх първия му никнейм когато е влязъл в интернет.
Ясно?

Така че сте играли навремето срещу господа в мрежата и сега играете срещу само един господ - срещу мен.
Валяк и булдозер е меко казано.
Поняли?
Пшли в баню!
Все.
Глобально.

Лъжливата скромност настрана.
Шашнах дори Асанж с маниера си на хакване.
Защо?
Защото перях през просото и действах светкавично в сенчестата мрежа - не вярвам някой друг да е успял да стигне до онова фашистко магазинче.
пп
Интересно ми е дали тези любители на музиката ще ми дадат поне пет стотинки за личните подиси на диригента Темирканов и на цигуларя Владимир Спиваков, когото придружавах до един провинциален град, за да изслушам божествен концерт - няма значение, чe пианото беше разстроено.
Юри Темирканов също сме го срещали фейс ту фейс.
Така че подписите и поканата са автентични.
*
https://www.facebook.com/photo?fbid=250620129821235&set=a.237289904487591

5966 is good number
u got it:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.

my sign, my new signature is:








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.