Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 19.04.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ФАНТОМ  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано23.10.99 14:58



ФАНТОМ (автор неизвестен) Я бегу по выжженной земле, Гермошлем захлопнув на ходу. Мой "Фантом" стрелою белой на распластанном крыле С ревом набирает высоту. Вижу голубеющую даль. Нарушать такую просто жаль! Жаль, что ты ее не видишь, путь наш труден и далек. Мой "Фантом" несется на восток. Делаю я левый поворот... Я теперь палач, а не пилот. Нагибаюсь над прицелом, и ракеты мчатся к цели! Делаю еще один заход. Вижу в небе белую черту. Мой "фантом" теряет высоту. Катапульта - вот спасенье, и на стропах натяженья, Сердце в пятки, в штопор я иду. Только приземлился, в тот же миг Из кустов раздался дикий крик: Желтолицые вьетнамцы верещат в кустах, как зайцы, Я упал на землю и затих. Вновь иду по проклятой земле, Гермошлема нет на голове. Сзади дулом автомата в спину тычут мне солдаты, Жизнь моя висит на волоске... "Кто же тот пилот, что меня сбил?" - Одного вьетнамца я спросил. Отвечал мне тот раскосый, что командовал допросом: "Сбил тебя наш летчик Лисицын". Это вы, вьетнамцы, врете зря! В шлемофоне четко слышал я: - "Коля, жми, а я накрою!" - "Ваня, бей, а я прикрою!" Русский ас Иван подбил меня! Где-то там, вдали родной Техас. Дома ждут меня отец и мать... Мой "Фантом" взорвался быстро в небе голубом и чистом, Мне теперь вас больше не видать.

Тема ФАНТОМнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Penguin ()
Публикувано02.11.99 23:58



Много ми хареса текста :-) Една поправка, "Сбил тебя наш летчик Ли Си Цын". ------------------------------------------ Не може да не си чувал анекдота за виетнамските пилоти Ли Си Цын и Си Ни Цын.

Тема ФАНТОМнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Penguin ()
Публикувано03.11.99 01:23



И не е "и на стропах натяженья", a "и на стропах натяженьe". ------------------------------------------- Виетнамецът от песента не е бил "раскосый". Това, както и непропорционално по-тесните очи са оптически илюзии на които се поддават европеидните народи.

Тема >>> Penguinнови [re: Penguin]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано03.11.99 01:26



Текста е копиран(ctrl+c, ctrl+v), не преписван, нито съчиняван. Свали си и mp3-то, музиката също е страхотна:)

Тема >>> Penguinнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Penguin ()
Публикувано03.11.99 01:43



Ами 2 часа вече го слушам, ама мисля че на тоя дето го е вадил текста са му убягнали няколко подробности. Освен това в началото на MP3-то има прекалено много записани шумове, изобщо несвързани с песента.

Тема ФАНТОМнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Penguin ()
Публикувано03.11.99 01:45



Ще взема да дръпна още 3-4 песни на тоя "Чиж" да видя дали са също толкова добри :-)

Тема ФАНТОМнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Linda ()
Публикувано07.11.99 11:31



А ты русский ?! :)))))

Тема >>> Lindaнови [re: Linda]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано07.11.99 12:49



А ты девочка? :)

Тема ФАНТОМнови [re: Penguin]  
Автор Никифор ()
Публикувано15.11.99 20:09



А за Ван Ю Шин!!!??

Тема >>> Lindaнови [re: Григорий Нанев]  
Автор betelgius ()
Публикувано14.12.99 20:32



znaete li i az obicham barda kakvo shte kajete za smurtta mu?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.