Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 25.04.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аман вече от тия "НЛО"-та!  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 09:20



Вие тук сте специалисти. Та кажете, моля ви, как мислите - има ли ги, няма ли ги? И ако ги има, възможно ли е да са "изработени" тайно в някой свръхсекретен хангар на... ами на подмолните китайци, да речем





Тема НЛО са сребристи сферинови [re: Heли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано14.05.07 21:49



Аз съм наблюдавал над София точно пет пъти с абсолютна сигурност НЛО. С просто око се вижда сребриста точка в небето, която се движи и внезапно спира, с малък телескоп сребриста съчма като съчма от лагер. Каквито и подробности да ви интересуват мога всичко да ви напиша. Но никой на земята не притежава такава технология, камо ли китайците. Това долу е автентична снимка на същият тип НЛО, който съм наблюдавал над София. Ако имате повече въпроси съм готов да отговоря на всичките.





Тема Re: НЛО са сребристи сферинови [re: FileO99]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 21:20



Благодаря ви за отговора



Видях, че има ваши постинги в клуб "НЛО". Ще ги прочета и... май ще се въздържа да задавам въпроси. Първо, за да не досаждам, и второ, защото едва ли ще успея да ги задам така, че да не стана за смях.



Тема Re: НЛО са сребристи сферинови [re: Heли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано16.05.07 14:14



Напротив, задавайте въпроси колкото си искате и каквито си искате. Никои няма да ви се смее и втора това ми е главното занимание в интернет - да отговорям на въпроси свързани с НЛО.



Тема Re: НЛО са сребристи сферинови [re: FileO99]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 18:10



Ами добре

Задавам си първия въпрос:

Дали е вярно, че американските или руските космонавти - а може би и едните, и другите? - са видяли в космоса такива "обекти". И ако е вярно, разкажете, моля ви, нещо повече за това.



Тема Re: Аман вече от тия "НЛО"-та!нови [re: Heли]  
АвторMиcлитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 22:18



Аз, като Мислител, твърдо заявявам: не знам!
Колкото и да го мисля, пак няма да узная.





Тема Re: НЛО са сребристи сферинови [re: Heли]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.05.07 20:33



Да, много пъти са виждани и снимани такива обекти както от руските космонавти, така и от американските астронавти. Тази снимка долу е правена от американски астронавти и е на НЛО в орбита като е една от най-известните.





Тема Re: Аман вече от тия "НЛО"-та!нови [re: Mиcлитeл]  
Автор lz5ue (***************)
Публикувано25.05.07 12:47



Гледайте повече ТВ !!! "Дискавъри" , "Нешънал Джеографик" например и ще разберете,че всичко е сътворено от човека.

„Умът е не само в знанието, но и умението то да се прилага.“

Тема Re: Аман вече от тия "НЛО"-та!нови [re: lz5ue]  
АвторMиcлитeл (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 16:27



С тънка ирония споделих, че с мислене тая работа не става.
Човекът наистина може да създаде много, човешкото въображение - много повече.
С интерес гледам полулярните предавания, но никога не забравям, че те отразяват и знанията, и мненията, и заблудите на създателите си.





Тема Re: Аман вече от тия "НЛО"-та!нови [re: Mиcлитeл]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 20:21



"С тънка ирония споделих, че с мислене тая работа не става."

Тъй като аз никъде не съм твърдяла, че тая работа става с мислене, твоята "тънка ирония" е всъщност само неуместна. Но все пак добре е понякога и да се мисли, Мислител

. Човешко е... някак си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.