Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 15.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема терорът на стюардесите над пътницитенови  
АвторДaниeлa Ceизoвa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 09:27



До кога ще бъдат толерирани тези невъзпитани мърли?
Бога ми, заричам се повече никога да не пътувам с бг компания - тези изродки са нетърпими.
Наскоро пътувах с България ер и някаква отвратителна мърла се държа толкова арогантно и просташко.Старшата вместо да и направи забележка я поощри. И аз пътувах с дете. Никакво отношение, целия самолет миришеше на тоалетна, всичко беше омърляно, самите стюардеси бяха несресани, мърляви.Как може такова нещо?Недоумявам, категорично смятам да потъся правата си чрез някоя агенция за защита на потребителите и съд. Едната почти заля сина ми с някаква гадост която извади от големия си личен куфар - въобще какви са тези грамадни куфари с които тези стюардеси ходят на работа и за какво са им? За да крадат явно.
И какви селски нагли мутри само - нямам думи.



Тема Re: терорът на стюардесите над пътницитенови [re: Дaниeлa Ceизoвa]  
АвторФoз (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 21:08



Нищо друго не можеш да направиш освен да смениш авиокомпанията. Днес имаше например полети за Франкфурт на България Ер и Луфтханза с разлика само 15 минути във времето. За да избегнеш български мърли, първо трябва да си на място без българи...



Тема Авиокомпанията да си смени пътниците!нови [re: Фoз]  
АвторPAX (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 21:44







Тема Re: Авиокомпанията да си смени пътниците!нови [re: PAX]  
АвторBoziliE (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 11:53



Напълно СЪГЛАСЕН.
Госпожа Даниелка има нужда от психиатър и психоаналитик.
Мила ми Даниелке,
щом се срамувате от нацията - ами сменете си гражданството. Не идвайте в България, не летете с Български авиолинии, не яжте Българска храна, не общувайте с Българи.
Просто е. След като имате комплекси - какво са ви виновни хората. Наемете си частен самолет, изберете си Мис Свят, давайте и по 10 000 евро на полет и да видите как ще е гримирана като за конкурс и ще имате едно обслужване ама ... свят ще ви се завие.
Така че мила ми Даниелке, приемете фактите че Българите са това. Харесва Ви или не - това си е Ваш проблем.
Също така да ви запитам като сте в България не ви ли дразни как ниокй не спира на червено, никой не спира на пешеходната пътека, всеки си хвърля чашката от кафето през прозореца на автомобила, никой не спазва елементарни закони. Или Вие също сте от тях, също прозореца на автомобила ви е "кошчето" в което хвърляте всичко ненужно ...
Така, че мила ми Даниелке - първо оправете Вашето отношение към света, и тогава току виж света станал по кравив и бял, както пееше една наша Българска певица.



Тема Много правилно! Само така!нови [re: BoziliE]  
Авторstug (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 15:01



Който не харесва чалга, не иска невъзпитани сервитьори, стюардеси и прочее - вън! Българите си харесват това и няма да допуснат никой да им дава акъл! Такива многознайковци - вън от татковината, от нейната авиокомпания и отвсякъде прочее! Гнусните им пари ний ги не щем - да ги дават на Луфтханза или на който там е склонен да си превива гръбнака и да се държи лицемерно учтиво за някви си там неколкостотин евро!

Питат ли ме дей зората.... ех, колко неща мога да отговоря.....



Тема Re: терорът на стюардесите над пътницитенови [re: Дaниeлa Ceизoвa]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 21:45



Госпожо, тук, в Дир-а има клуб " Психоанализа и психотерапия", потърсете помощ от специалистите. Вредно за цялостността на личността е да пишете под толкоз много псевдоними. По изказа и стилистичното оформление на постингите личи, че сте много, много сърдита и обидена на stw-тата от Еърбега, Вие си знаете най- добре защо. С уважение и респект пред литературните Ви умения:





Тема Re: Авиокомпанията да си смени пътниците!нови [re: BoziliE]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:09



Това какво означава, че за да сме в България трябва да харесваме и простащината, така ли?



Тема Re: терорът на стюардесите над пътницитенови [re: kaka]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:13



Може би и аз трябва да потърся психиатрична помощ, а след това и всички българи?
Стюардесите от Бългерия Ер са абсолютни изроди. Убедих се само преди два дни.
Трябва ли и аз да напусна България, защото не харесвам чалгата, мърсотията по улиците и простащината?



Тема Re: терорът на стюардесите над пътницитенови [re: Дaниeлa Ceизoвa]  
АвторГeнoвa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 00:08



И аз не мога да разбера защо въобще трябва да има такива на борда на самолетите.
Не може ли да са само мъже, много повече работа вършат мъжете стюарди, отколкото некакви истерясали курви да замерят нас, пътниците със стари кроасани.



Тема Re: терорът на стюардесите над пътницитенови [re: Гeнoвa]  
АвторKoлeвa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:24



Могат да бъдат и стюарди, ама тогава пилотите ще истерясат. Какво прайват те без своите "куклички"?
А иначе, напълно споделям твоето мнение, че мъжете биха се справили по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.