Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 20.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СТЮАРДЕСИнови  
АвторИBET (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 15:16



МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ НА КАКВА ЗАПЛАТА СА БЪЛГАРСКИТЕ СТЮАРДЕСИ В BULGARIA-AIR, ИЛИ НЯКОЯ ДРУГА БЪЛГАРСКА КОМПАНИЯ.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: ИBET]  
АвторГeнoвa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 00:14



Наскоро разбрах, че взимат доста високи заплати - минимум 3000 лв, не е ясно за какво обаче.
Явно някои фирми са си надвили много на масрафа и са се уяли яко с народна пара щом си позволяват да плащат такива заплати на идиотки.



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: Гeнoвa]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 10:47



Мерси



Тема Re: СТЮАРДЕСИ [re: Гeнoвa]  
АвторSTW (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 23:53



Искам само да кажа на г-жа Генова 4е нито взимаме такива пари,а и да ги взимахме щяхме да сме си ги заслужили с цялото напрежение,ставане ж 3,в 4 сутринта,прибиране в 2 през ноща,командировки по морето в момент когато това най-малко ти е нужно и с търпението,което проявяваме към такива сърдити ли4ности.и то сърдити не толкова на нас,а на себе си 4е не са имали възможността да бъдат на наше място.Лили,не се ядосвай!Нервите са невъзстановяем ресурс,макар аз ве4е доста да изгубих 4етеики тези глупости написани от напълно незапознати със същноста на нещата хора,като голяма 4аст от тези,които са писали тук.



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: Гeнoвa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.02.07 17:34



Не ми стана ясно теб на какво те е яд ... на стюардесите ли ? на фирмите ли ?? ... на заплатите ли ???



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: Гeнoвa]  
АвторPavel (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 16:48



Генова очевидно си дере пазвичките, че не може да докара кинтите, които взимат стюардесите! Брей, таз злоба ще погуби малка България!!! Peace





Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: Гeнoвa]  
Автормeнacopт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 21:01



Че те пилотите взимат толкова, а в другите авиокомпании и толкова не взимат.



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: мeнacopт]  
АвторSTW (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 23:24



Именно,менасорт,именно.Много бих искала да взимах по 3000лв,но уви-не взимам,въпреки цялото ми старание да си свърша работата,нопак не искат да ми ги дадат тези 3000лв,и то не само на мен,ами и на колежките ми не ги дават,за огромно съжаление.Генова мисля че вече може да спи спокойно!



Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: STW]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:07



Zdraweite az mislq da zapochna kursowete za stuardesi moje li a mi kaje nqkoi tuka neshto poweche za tezi medicinski testow blagodarq wi mnogo





Тема Re: СТЮАРДЕСИнови [re: Magi]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 15:18



Във форума на "КРИЛЕ" има подробности и цяла тема.
Ако някой иска да си опита късмета навън - през Март ЕТИХАД ще набират кабинни от Източна Европа, като ще идват и в БГ. На сайта им ще бъде оповестена датата за идването на хората им тук /ако вече не е сторено/. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.