Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 21.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде мога да стана пилот.  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано08.02.07 22:04



Явно много хора са питали не веднъж и дваш тук за това нещо, но аз все пак искам отново вие тук от клуба да отговорите на този въпрос.
Разбирам че има досат места за обучение, разбирам и че паричките са много, ама все пак, моля ви всеки да каже къде , какво и за колко знае.
Това което аз знам е :
Транспортен колеж - в София се намира - цена на пълното обучение за проф пилот 30000евро.
Скорпио - същото но за 27000евро.
Скъпичко.
Какъв ли трябва да си за да станеш пилот - детската ми мечта , какво да ви кажа.





Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Авторchloe (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 20:21



da ti kaza,ako to se rovi- otidi na leti6teto(staroto) i nameri sggradata na IVT(institut po vuzdu6en transport.malko mi e trudno da ti obqsnq kude e to4no,za6toto tam ima samo sgradi i parkinzi. na kratko e vlqvo ot sgradata na Bulgaria air. edna dvuetazna s mnogo stukla na fasadata.popitai nqkogo ako ne moze6 da se orientira6

na vtoriq etaz vdqsno tretata ili 4etvurtata staq sa kursovete za stiuardesi. ne znam dali te obu4avat piloti,no nai malkoto mogat da ti dadat adekvatna i aktuakna informaciq po vuprosa



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Авторmenasort (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 19:58



В Технически Университет София специалност АТТ, няма да обяснявам как става точно защото всичко си пише на сайта http://www.tu-sofia.bg/bul/ факултет-транспортен, спец. Авиационна Техн. и Техн.
Друг вариант е в Долна Митрополия само че военен.



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Авторukw (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 20:03



Кандидатствай в националния военен универиситет профил авиация

Ако са ти минали годинките за студент и искаш правоспособност за малки летателни апарати - не се сещам за България ама в Европа има доста места където предлагат обучение



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор mexico11 (непознат )
Публикувано17.02.07 22:21



Само да допълня дадената до тук информация. За Националният Военен Университет местата за специалност ВВС са 8, като в това число 6 мъже и 2 жени и до колкото знам тази година няма прием за пилоти. Преди 2 години имаше 5 места за пилоти и 5 за РВД-щурман. За Техническият в София има такава специализация на специалността АТТ, но трябва да се положи много труд и да имаш доза късмет че да се добереш до тези места отредени за пилоти. А иначе приема по специалността е 50 души. До с. Елин Пелин има една писта( но не помня как се казваше), където предлагат курсове за пилотиране на свръх леки самолети. Курса струваше околко 5000 лв. Е успех в начинанието!

Редактирано от mexico11 на 17.02.07 22:40.



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторAvio2OOO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 01:03



Обади се на 0895097237 да те светна в нещата.



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 09:10



Ами преди 10 се ставаше лесно - стига да си син на активен борец и съгласен да доносничиш за колегите си. Такива ги обучаваха , ставаха пилоти и правеха лесна и безпроблемна кариера.
Не знам за тези дето са отказвали да доносничат дали са виждали самолет от гражданската авиация въобще.



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: Toдop]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано19.02.07 21:40



Ами добре ще се обадя на тела на АВИО, пък да видим какво ще ми каже, може би ще ме откаже - кой знае. аз иначе съм на 24 и досега технически глупости съм учил, но не с тотален интерес.



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: Toдop]  
АвторФaянc и тepakoтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 20:06



Преди 10 години може и да се е ставало лесно, ама сега вече сме след 10 години. Хората питат сега как се става, а не как преди 10 години се е ставало. Стига си въртЕл, сукАл и па си дойдеш на думата. Разбрахме, че мразиш комунизма и всичко, свързано с него.

Арееееееееееееееееее



Тема Re: Къде мога да стана пилот.нови [re: Toдop]  
Автормeнacopт (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 09:47



Приеми че не ти е стигнал бала или просто не ставаш за пилот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.